kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

korty.org wzięło i umarło

Ktoś coś na ten temat wie? Tak nagle, z dnia na dzień serwis po prostu przestał funkcjonować. Ciekawe - nawet dostępności kortów teraz nie mogę sprawdzić. Zalogować się też nie da więc historia meczów też przepadła. Dobrze, że zdążyłem swój pamiętnik postawić. Wie ktoś coś więcej? W ogóle jest jakaś sensowna konkurencja dla nich? Myślałem, że to swego rodzaju monopolista jest, tym bardziej się dziwie. Ceny serwerów zabiły? Miliony pytań, żadnych odpowiedzi.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: korty.org wzięło i umarło

Dokładnie to samo, z tymi samymi klubami i funkcjonalnościami, znajdziesz pod adresem www.kluby.org. Dane z serwera korty.org zostały przeniesione z zachowaniem informacji o rozgrywkach, rankingów, challengów itd.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: korty.org wzięło i umarło

Bardzo dziwna sprawa, szczególnie przenoszenie bazy z danymi osobowymi w nowe miejsce bez nawet poinformowania użytkowników, nawet nie ma komunikatu gdzie szukać, jakbym nie spytał to bym się nie dowiedział. No ale spoko że nie zniknęło przynajmniej
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: korty.org wzięło i umarło

Jest oświadczenie Jacka w tej sprawie, chyba Facebook.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Różności tenisowe”