Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Nawet jakby zakończyła już karierę to też niczego nie zmieni.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 26 sie 2022, 15:44 Ale cisza O_O
No tak, po co się wychylać jak na USO22 szykuje się zdrowe przerżnięcie :lol:
Znowu nie wyszło, peszek.. :wink:
Co gorsza, tym tytułem Iga zaklepała sobie przyszłe miejsce w Tennis Hall of Fame. Całkiem nieźle jak na kogoś, kto miał sztundkami dorabiać c'nie? :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

ayshe pisze: 12 wrz 2022, 13:31 Znowu nie wyszło, ....
Acha, to już Djokovic nie? No tak :lol: :lol: :lol:
W sumie to mu się nie dziwię, że taki sfrustrowany. Ci wszyscy fani jak wydmuszki rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 12 wrz 2022, 13:38
ayshe pisze: 12 wrz 2022, 13:31 Znowu nie wyszło, ....
Acha, to już Djokovic nie? No tak :lol: :lol: :lol:
W sumie to mu się nie dziwię, że taki sfrustrowany. Ci wszyscy fani jak wydmuszki rotfl
Serb na przymusowym urlopie, nie ma się co spinać, ale brawo za próbę uniku. :wink: Gdybyś nie pamiętał, chwilowo mamy układ: Rafa, Novak i.. ktoś tam za plecami się plącze, zmurszały i zakurzony nieco, ale kogo obchodzi nr 3, prawda?
A wracając do spraw aktualnych - jak znajdujesz obecną sytuację naszej multiszlemistki, numeru jeden WTA Igi Ś? Może jakieś predykcje? Tak dobrze Ci wychodzą.. :D
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 26 sie 2022, 15:44 No tak, po co się wychylać jak na USO22 szykuje się zdrowe przerżnięcie :lol:
Trochę się zakręciłem po analizowaniu treści wątku, który ostatnimi dniami mocno zaangażował Vivida, że już nie pamiętam czy po zwycięstwie Igi w USO22 odnotowano jakiś jego wpis na forum typu: brawo!; super turniej Polki; zrobiła to!; Iga jest jednak wielka!; czy chociażby - Iga! Wyjdziesz za mnie? rotfl

Bo jeśli nie to możliwe, że on jeszcze o tym nie wie... :::scratchy:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Derler pisze: 27 paź 2022, 21:47
Vivid pisze: 26 sie 2022, 15:44 No tak, po co się wychylać jak na USO22 szykuje się zdrowe przerżnięcie :lol:
Trochę się zakręciłem po analizowaniu treści wątku, który ostatnimi dniami mocno zaangażował Vivida, że już nie pamiętam czy po zwycięstwie Igi w USO22 odnotowano jakiś jego wpis na forum typu: brawo!; super turniej Polki; zrobiła to!; Iga jest jednak wielka!; czy chociażby - Iga! Wyjdziesz za mnie? rotfl

Bo jeśli nie to możliwe, że on jeszcze o tym nie wie... :::scratchy:::
No przecież pisał, że wie tylko, że doszła do finału, a wyniki tegoż nie zna, bo go to nie interesuje i może kiedyś obejrzy. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Gary pisze: 27 paź 2022, 22:34 No przecież pisał, że wie tylko, że doszła do finału, a wyniki tegoż nie zna, bo go to nie interesuje i może kiedyś obejrzy. rotfl
Sprawdzi, nie obejrzy :P Choć dostałem nagrania od Kolegów z kortów :D
Znowu mijasz się z prawdą? Przez wałującego Cię Stoflera? O_O :lol:
Weź się w garść, Barcelona już w Lidze Europy, Robert może pogra z Wojtkiem i Arkiem.
Możesz też pooglądać jak Iga ostatnio wyglebiła na korcie i porównać styl z ostatnią "walką" Najmana.
Spoko, to chyba 23 sekundy ;) Może załapiesz analogię między Igą i Marcinem? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Obrazek
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 28 paź 2022, 22:15 Znowu mijasz się z prawdą?
Jakie znowu?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Derler pisze: 28 paź 2022, 22:25 Obrazek
No OK, ale z takimi uszami musiałeś słyszeć ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 782
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 29 paź 2022, 09:12
Derler pisze: 28 paź 2022, 22:25
SPOILER:
No OK, ale z takimi uszami musiałeś słyszeć ... :D
Dla ciężko kapujących - stworek na obrazku to oczywiście imitacja Vivida (O wielki Joda, wybacz... :::glory::: ), o czym świadczy skryty podpis nad prawą stopą. A tekst, który się pojawia idealnie pasuje do aktualnej reakcji "wielkiego" Vi na sukces Igi Świątek w USO22.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Marco Polo
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 27 sty 2016, 15:11

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

:::dropy::: Znowu gloryfikacja fi..a
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Marco Polo pisze: 29 paź 2022, 22:17 :::dropy::: Znowu gloryfikacja fi..a
Tak prawdę mówiąc, o ile nie jesteś z tzw. probówki, to też byłeś/aś fi...tem zrobiony/a ... Czyli czemu nie gloryfikować "stwórcy"? rotfl

A wracając do Najmana WTA. Ciekawą grupę ma. Ale mnie bardziej coś innego ciekawi. Ile zawodniczek po sezonie będzie brało udział z jakimiś większymi urazami. Czy będzie kolejny dowód na to, że tour jest przeładowany od lat i już na AO widzimy pooklejanych graczy.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

No to zaczęło się, Kasatkina zaliczona 👍

Obrazek
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WTA 2022 - rok Świątek?

Vivid pisze: 30 paź 2022, 11:23 Ale mnie bardziej coś innego ciekawi. Ile zawodniczek po sezonie będzie brało udział z jakimiś większymi urazami. Czy będzie kolejny dowód na to, że tour jest przeładowany od lat i już na AO widzimy pooklejanych graczy.
Przecież nikt nie zmusza ich do grania na okrągło, mogą sobie wybierać turnieje które opuścić.
Świątek np. opuściła Madryt i Guadalajare, a Wimbledon potraktowała ulgowo, niepotrzebnie jedynie startowała w Warszawie.
Debla też już nie gra.
A że Pegula i Gauff sobie dają w kość, i w singla i debla, to ich problem. Fręch zwiedza świat bo szybko odpada, i chce uciułać wystarczająco punktów na start w szlemach = trochę kasy, więc przeładowana, ale bardziej podróżami niż grą.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”