Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Wg http://www.tennis.com Vivid ma rację, teraz mamy dwie jedynki, Świątek 7181 pkt i Barty 7980 pkt.
Ciekawe jak Iga przekroczy te 7980, to czy zdejmą Barty, czy dadzą jej nr 2 :)

Obrazek
Vivid pisze: 27 kwie 2022, 15:46 Mój dobry Kumpel strasznie się napuszył przed półfinałem, że Iga musi się spiąć i "ruską" (Samsonova) pogonić. A jak w finale będzie Sabalenka to też trzeba białoruską blać zlać :P
No to zapytałem, czy jak Iga przerżnie w 1/2 lub finale (z Sabalenką) to odda honorowo dekoder Canal +? :twisted:
No i miał niezły stres przez dwa dni, a ja łacha z Niego darłem i bekę miałem niezłą :)
Ładnie tak stresować dobrego Kumpla, żeby drzeć z niego łacha? Poradź mu niech sobie sprawi IPTV, to nie będzie zależny od badziewia jak jakiśtam dekoder. Wtedy jak zabierzesz mu jakiś sportowy kanał to będzie miał sto innych. A poza tym, jak mu zabierzesz, to skąd będziesz wiedział czy przegrała, od kumpli z kortu?
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Vivid nie ma kumpli. Jedynie znajomych, których jeszcze nie wkur....zdenerwował :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 27 kwie 2022, 15:46 No to zapytałem, czy jak Iga przerżnie w 1/2 lub finale (z Sabalenką) to odda honorowo dekoder Canal +? :twisted:
No i miał niezły stres przez dwa dni, a ja łacha z Niego darłem i bekę miałem niezłą :)
I widzisz, nawet mimo sukcesu naszego Najmana WTA co nawet tron dała radę tylko na papierze przez abdykację objąć :::jezor::: można mieć niezły ubaw :::gd:::
Czyli on miał Ci oddać dekoder Canal+ honorowo w przypadku porażki Igi a jeśli wygra Polka to co Ty miałeś honorowo zrobić? rotfl rotfl rotfl
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Przecież Barty poprosiła o wykreślenie z rankingu, zatem nie powinna tam już figurować.
Ale skoro nadal ma więcej punktów od Świątek to :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobre .... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 3 maja 2022, 19:55 Wg http://www.tennis.com Vivid ma rację, teraz mamy dwie jedynki, Świątek 7181 pkt i Barty 7980 pkt.
Ciekawe jak Iga przekroczy te 7980, to czy zdejmą Barty, czy dadzą jej nr 2
Przecież to nie jest oficjalna strona WTA, więc w sumie nie jest zbyt istotne, co zrobią. Barty poprosiła o wykreślenie i WTA to zrobiło, ten ranking jest istotny, a nie na jakimś nieoficjalnm portalu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 4 maja 2022, 18:11
arttenis pisze: 3 maja 2022, 19:55 Wg http://www.tennis.com Vivid ma rację, teraz mamy dwie jedynki, Świątek 7181 pkt i Barty 7980 pkt.
Ciekawe jak Iga przekroczy te 7980, to czy zdejmą Barty, czy dadzą jej nr 2
Przecież to nie jest oficjalna strona WTA, więc w sumie nie jest zbyt istotne, co zrobią. Barty poprosiła o wykreślenie i WTA to zrobiło, ten ranking jest istotny, a nie na jakimś nieoficjalnm portalu.
Zgadzam się, że liczy się oficjalny ranking. Co nie zmienia faktu, że jak na to patrzę, to cóż, no Najman WTA :lol: :lol: :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 4 maja 2022, 18:11
arttenis pisze: 3 maja 2022, 19:55 Wg http://www.tennis.com Vivid ma rację, teraz mamy dwie jedynki, Świątek 7181 pkt i Barty 7980 pkt.
Ciekawe jak Iga przekroczy te 7980, to czy zdejmą Barty, czy dadzą jej nr 2
Przecież to nie jest oficjalna strona WTA, więc w sumie nie jest zbyt istotne, co zrobią. Barty poprosiła o wykreślenie i WTA to zrobiło, ten ranking jest istotny, a nie na jakimś nieoficjalnm portalu.
To znaczy że tennis.com jest taki najmanowo-vividowy, nie mogą zdzierżyć, że Świątek jest No.1,
i cały czas utrzymują że to Barty. Ciekawe kiedy zdejmą, bo punkty jej zamrozili.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

No tak,, klasyka. Jak fakty niepomyślne to są beeee :lol: Taka pocieszna bezsilność :::gd::: :D
Ale faktycznie nie wiem po co cały cyrk. Ktoś odchodzi, prosi o wykreślenie z rankingu, wykreślić i koniec tematu. Co tu ma być trudnego? Prosta procedura.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

A co to - każdy może sobie kazać się wykreślić? Takie widzimisię mieć? Nie ma letko - punkty były uczciwie zarobione, to są i będą do końca ich ważności, tego nie powinno się tak po prostu wyrzucać do kosza, to jest historia!
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 5 maja 2022, 06:40 No tak,, klasyka. Jak fakty niepomyślne to są beeee :lol: Taka pocieszna bezsilność :::gd::: :D
Ale faktycznie nie wiem po co cały cyrk. Ktoś odchodzi, prosi o wykreślenie z rankingu, wykreślić i koniec tematu. Co tu ma być trudnego? Prosta procedura.
Tym bardziej, że oni nie tylko jej nie wykreślili, ale także nie odjęli jej punktów za mijające turnieje (Miami + Stuttgart). Bo generalnie Barty i tak byłaby za Igą w rankingu, gdyby tam wciąż była.
Prince Textreme Tour 100 310
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Iga Świątek

27 zwycięstwo z rzędu, Sabalenka rozbita, kolejny finał. Pięknie to wygląda, moim zdaniem obecnie tylko Halep i Jabeur mogą na ziemi zagrozić Idze. Ale Halep jakaś zagubiona a Jabeur mocno eksploatowana jest ostatnio. Jutro finał oby zacięty :D :D
live
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 4 cze 2021, 17:17

Re: Iga Świątek

Kiedy Iga przegrała ostatni raz w finale?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

live pisze: 14 maja 2022, 15:44 Kiedy Iga przegrała ostatni raz w finale?
3 lata temu w Lugano.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 14 maja 2022, 16:26
live pisze: 14 maja 2022, 15:44 Kiedy Iga przegrała ostatni raz w finale?
3 lata temu w Lugano.
O, to mnie więcej równie dawno, jak dawno temu Vivid mógł jeszcze uchodzić za znawcę żeńskiego tenisa zawodowego....

Sorki Vi, nie mogłem się powstrzymać, widząc jak Iga "walcuje" kolejne rywalki, a Ty zapewne pocisz się niemiłosiernie próbując jakoś uspójnić własną narrację z jakże do niej nieprzystającą rzeczywistością.

Oczywiście zawsze możesz brnąć dalej, zgodnie ze słynną maksymą Darka Szpakowskiego: jeśli fakty nie pasują do rzeczywistości, to tym gorzej dla faktów... rotfl.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022, 19:04 przez Artlight, łącznie zmieniany 1 raz.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Iga Świątek

kolekcjoner pisze: 14 maja 2022, 13:37 27 zwycięstwo z rzędu, Sabalenka rozbita, kolejny finał. Pięknie to wygląda, moim zdaniem obecnie tylko Halep i Jabeur mogą na ziemi zagrozić Idze. Ale Halep jakaś zagubiona a Jabeur mocno eksploatowana jest ostatnio. Jutro finał oby zacięty :D :D
Właśnie gra półfinał z Kasatkiną, 3 set i obie wyglądają jakby już miały dosyć...
Ewcik
Nowy
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2021, 18:54

Re: Iga Świątek

...jutro Iga ma chyba najpoważniejsze szanse by przegrać.. No ale kiedyś to musi nastąpić, chociaż mam nadzieję, że jednak Jabeur nie da rady..
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Ewcik pisze: 14 maja 2022, 19:39 ...jutro Iga ma chyba najpoważniejsze szanse by przegrać.. No ale kiedyś to musi nastąpić, chociaż mam nadzieję, że jednak Jabeur nie da rady..
Iga musiałaby mieć jakiś kataklizm, żeby jutro przegrać z wymęczoną Żabeur.
Jedyna możliwość gdy wyjdzie na kort niewyspana.
60 60 dla Igi, no może 62 61.

Ciekawe będą dropszoty Tunezyjki, czy zdąży je wykonać.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Iga Świątek

Pierwszy set 6-2 dla Świątek, Jabeur póki co bezradna.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Iga Świątek

Bardzo, bardzo mądrze gra Polka. Plus kondycja z półki męskiego touru bardziej. Szacunek!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Im bliżej końca, tym większa szansa, że zobaczymy jak się wymawia k.... po tunezyjsku czy tam po arabsku. :-)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”