Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Andrej Rublow

"No war, please" :::gd:::

A. Rublow, Dubaj, 25.02.2022

Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Derler
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 780
Rejestracja: 5 lip 2021, 23:44

Re: Andrej Rublow

hohvar pisze: 25 lut 2022, 20:36 "No war, please" :::gd:::

A. Rublow, Dubaj, 25.02.2022
SPOILER:
Wszystko fajnie ale to za mało. STOP wojnie może powiedzieć każdy. STOP barbarzyńskiej wojnie Putina powiedzą tylko odważni Rosjanie.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Andrej Rublow

Cóż można powiedzieć... To bardzo potrzebny apel w dobie, gdy przeciętni Rosjanie, za jakiekolwiek przejawy protestu, są pakowani do aresztu. Choć rozumiem przemawiające za bezpiecznym dystansem zachowania poszczególnych państw, jako człowiekowi, Europejczykowi, wstyd mi za to co się dzieje. Z niekrytymi łzami w oczach mogę tylko powiedzieć - trzymaj się, walcz, Ukraino.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Andrej Rublow

"No war, please" to ogólnofacebookowe hasło Rosjan, którzy sprzeciwiają się wojnie i chcą to wyrazić. Jest skierowane na zewnątrz, o czym świadczy użyty język i alfabet, żeby pokazać światu, że są Rosjanie, którzy nie popierają tego, co robi Putler. Mam kilkoro znajomych tam i oni właśnie tymi słowami się posługują. To takie ich osiem gwiazdek (toutes proportions gardees).

W tym kontekście wcale się nie zmartwiłem wczoraj, że Andrej pokonał Hubiego. Ci, którzy oglądali, widzieli nastawienie trybun, chociaż i tak raczej delikatne. Były flagi polskie i ukraińskie. Rosyjskość to dziś brzemię, które ciąży i hańbi, więc jak ktoś czuje inaczej, to chce to wyrazić.

EDIT: Właśnie podano informacje, że Kreml odcina Rosjan od Facebooka. Widocznie zbyt wielu formułuje tę "prośbę".
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”