Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2021/22

Pierwszy weekend z feriami to 16-16 styczeń.
Może zatem turniej zorganizować w sobotę 8 stycznia?
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2021/22

Clapton pisze: 10 gru 2021, 14:52 Pierwszy weekend z feriami to 16-16 styczeń.
Może zatem turniej zorganizować w sobotę 8 stycznia?
Myślę, że możemy rozważyć dwie opcje: 8 stycznia albo soboty marcowe: 5, 12, 19. Myślę, że formuła z góry ustalonymi parami jest ciekawsza, zwłaszcza, że debel to gra drużynowa. Jak ktoś nie gra w debla regularnie, a chciałby spotkać się ze starymi czy nowymi znajomymi z forum i trochę pograć, to byśmy takich „singli” sparowali. Przede wszystkim proszę o deklaracje chęci zagrania w ustalonej parze lub „singla” do sparowania i preferencji terminu - styczeń lub marzec. Myślę, że byłaby możliwość zorganizowania turnieju w Łodzi pod balonem na kortach ziemnych. W przyszłym tygodniu ustalę, jakie mogłyby być koszty wynajmu kortów i czy wskazane wyżej terminy byłyby realne. Ja postaram się telefonicznie poustalać chęć gry par deblowych z Łodzi.
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2021/22

Mnie można wpisać, nie mam pary. Rozumiem, ze tylko osoby z forum?Bo w sumie parę mógłbym ogarnąć ale nie forumową.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2021/22

kefas pisze: 11 gru 2021, 16:49 Mnie można wpisać, nie mam pary. Rozumiem, ze tylko osoby z forum?Bo w sumie parę mógłbym ogarnąć ale nie forumową.
Turniej Forumowiczów, zatem uczestnicy z Forum.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2021/22

Roger pisze: 10 gru 2021, 19:52
Clapton pisze: 10 gru 2021, 14:52 Pierwszy weekend z feriami to 16-16 styczeń.
Może zatem turniej zorganizować w sobotę 8 stycznia?
Myślę, że możemy rozważyć dwie opcje: 8 stycznia albo soboty marcowe: 5, 12, 19. Myślę, że formuła z góry ustalonymi parami jest ciekawsza, zwłaszcza, że debel to gra drużynowa. Jak ktoś nie gra w debla regularnie, a chciałby spotkać się ze starymi czy nowymi znajomymi z forum i trochę pograć, to byśmy takich „singli” sparowali. Przede wszystkim proszę o deklaracje chęci zagrania w ustalonej parze lub „singla” do sparowania i preferencji terminu - styczeń lub marzec. Myślę, że byłaby możliwość zorganizowania turnieju w Łodzi pod balonem na kortach ziemnych. W przyszłym tygodniu ustalę, jakie mogłyby być koszty wynajmu kortów i czy wskazane wyżej terminy byłyby realne. Ja postaram się telefonicznie poustalać chęć gry par deblowych z Łodzi.
Jeżeli mówimy o terminie 8 stycznia to zgłaszamy się w parze z dwn / Clapton.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”