Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

CFA pisze: 17 gru 2020, 08:01 Nie zauważyłem, żeby komukolwiek gorsze epitety przyklejane tutaj jakoś przeszkadzały, choć faktem jest, że po ostatnim RG większość sam zebrałeś całkiem słusznie.
Tak, jakieś chyba poleciały, ale ja do tego nie przywiązuję żadnej uwagi więc nie przytoczę.
Jak dla mnie logicznym jest, że skoro sam nimi czasem dzielę, to trudno żebym miał pretensje, że ktoś się rewanżuje. ;) Inna sprawa, że swoje "nominacje" uzasadniam, niepełnosprytni nie potrafią. Oni generalnie niewiele potrafią ... rotfl
CFA pisze: 16 gru 2020, 23:27 Patrząc z perspektywy wieloletniego funkcjonowania w Usenecie, to instytucja blokowania, KF i tym podobne nie bardzo się sprawdza również na klasycznym forum www, bo zawsze się znajdzie ktoś kto zacytuje, wyciągnie i podda pod dyskusję niechciane treści i tak czy siak przelecą one blokującemu przed oczyma. A że trudno mu czasami coś przepuścić bez komentarza, to masz karmę. Tak to działa.
Nie zgodzę się w pewien sposób z taką diagnozą. Jak ktoś chce i jest poważny to nie widzę problemu. Skoro nie, to trzeba pomyśleć zanim składa się taką deklarację. To samo z odniesieniem się do wypowiedzi cytowanej przez kogoś innego.
Uważam, że sprawa jest prozaiczna - zwykła ludzka ciekawość gdzieś na końcu wygrywa i ludzie zaglądają. Brak im konsekwencji i silnej woli. A jak już zajrzą, to się ... zaczyna. :P

Pamiętam, że kiedyś napisałem w odniesieniu do stoflera, że jak innych denerwuje to mogą go wyciąć. Ja się dobrze bawiłem kopiąc się z nim o Djokovica więc nie miałem takich zamiarów. Stofler strasznie się o tę sugestię spuszył, wręcz wystraszył "izolacji" i "wykluczenia". Takie dziś czasy i tacy ludzie. Jak sami atakują to straszne gieroje, ale jak ich przycisnąć, czy nawet bardziej stanowczo skontrować, to ogon pod siebie i z piskiem do nory ... :::bd::
Ja już kilka razy apelowałem do niepełnosprytnych żeby się zorganizowali i np. spowodowali żeby może nie tyle mnie nikt nie czytał (trudne do weryfikacji dla użytkownika), co choćby by nikt mi nie odpowiadał na posty przez jakiś czas. O, tak to bym był pod jakimś wrażeniem, zaimponowaliby mi. W końcu jakaś inicjatywa. Niestety się nie doczekałem ... :(
Ale czego mam się spodziewać? To często zwykli nieudacznicy, którzy ledwo otwierają oczy, już z nich się frustracja leje ze zdecydowanej różnicy między tym jak mają a jakby chcieli mieć. Oczywiście nic nigdy w tym zakresie nie zrobili bo przecież to świat i inni są źli i się nic nie da ...
Mam taką Koleżankę. Mimo wizerunku jaki tu mam w realnym życiu jestem empatyczny. O_O Ale i mnie się cierpliwość skończyła. Po kolejnym wywodzie o problemach, o których słyszę od lat, pokiwałem głową i:
- Tak, zgadzam się, że to są realne problemy. Co do tej pory zrobiłaś w tej sprawie, jakie działania podjęłaś?
I co? I długa CISZA ... A potem mega foch.
Czy mam to komentować? Raczej nie muszę. ;)

Teraz ja pomoralizuję.
Jak coś robisz, nie idzie, mówisz, że nie wyszło, to ... przegrałeś
Jak coś robisz, nie idzie, próbujesz dalej, to jeszcze nie ... wygrałeś
Tak, nie pomyliłem się. To jest właśnie ta zasadnicza różnica w myśleniu i podejściu do życia. Jak wywieszam białą flagę to jest to koniec, to już porażka. Jak cały czas próbuję, to widocznie jeszcze nie wygrałem, a nie - jeszcze nie przegrałem. To zasadnicza różnica w mentalności.
Ale oczywiście najwięcej jest tych, co nic w ogóle nie robią tylko marudzą i są mistrzami wymówek. A potem pretensje do tych, którym się coś udaje bo nie szukają usprawiedliwienia tylko realizują swoje cele,
I potem siedzi taki niepełnosprytny i kisi się od rana do nocy ze swoimi żalami. Strasznie żałosna egzystencja, to mnie autentycznie u ludzi przeraża. :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Magda Linette

CFA pisze: 16 gru 2020, 23:27 Patrząc z perspektywy wieloletniego funkcjonowania w Usenecie, to instytucja blokowania, KF i tym podobne nie bardzo się sprawdza również na klasycznym forum www, bo zawsze się znajdzie ktoś kto zacytuje, wyciągnie i podda pod dyskusję niechciane treści i tak czy siak przelecą one blokującemu przed oczyma. A że trudno mu czasami coś przepuścić bez komentarza, to masz karmę. Tak to działa.
Vivid pisze: 17 gru 2020, 11:31 Nie zgodzę się w pewien sposób z taką diagnozą. Jak ktoś chce i jest poważny to nie widzę problemu. Skoro nie, to trzeba pomyśleć zanim składa się taką deklarację. To samo z odniesieniem się do wypowiedzi cytowanej przez kogoś innego.
Uważam, że sprawa jest prozaiczna - zwykła ludzka ciekawość gdzieś na końcu wygrywa i ludzie zaglądają. Brak im konsekwencji i silnej woli. A jak już zajrzą, to się ... zaczyna. :P
No bo właśnie tak to działa.
Vivid pisze: 17 gru 2020, 11:31 Ale oczywiście najwięcej jest tych, co nic w ogóle nie robią tylko marudzą i są mistrzami wymówek. A potem pretensje do tych, którym się coś udaje bo nie szukają usprawiedliwienia tylko realizują swoje cele,
I potem siedzi taki niepełnosprytny i kisi się od rana do nocy ze swoimi żalami. Strasznie żałosna egzystencja, to mnie autentycznie u ludzi przeraża. :(
Są tacy co lubią ponarzekać również bez powodu. Zawsze znajdą dziurę w całym, przyczepią się, skrytykują czy storpedują przedsięwzięcie - ale to w niczym nie przeszkadza im mieć zawodowo czy hobbystycznie mentalności zwycięzcy.
To się nie wyklucza. A poza tym nie sądzę, żeby jakieś "kiszone żale" ludzie wylewali akurat tutaj na forum, żeby Tobie życie zatruwać. Chyba, że w realu czujesz się tak strasznie przerażony, że musiałeś tutaj to zaznaczyć :-)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

CFA pisze: 17 gru 2020, 19:47 Są tacy co lubią ponarzekać również bez powodu. Zawsze znajdą dziurę w całym, przyczepią się, skrytykują czy storpedują przedsięwzięcie ...
TomPL rotfl rotfl rotfl
CFA pisze: 17 gru 2020, 19:47 ... ale to w niczym nie przeszkadza im mieć zawodowo czy hobbystycznie mentalności zwycięzcy.
Też ... TomPL (tenisowo). :P
CFA pisze: 17 gru 2020, 19:47 A poza tym nie sądzę, żeby jakieś "kiszone żale" ludzie wylewali akurat tutaj na forum, żeby Tobie życie zatruwać.
Oczywiście, że nie. Tylko trochę mi się w głowie nie mieści jakim trzeba być nieudacznikiem, lub leniem śmierdzącym, żeby tak funkcjonować. O_O
Lenia to jeszcze rozumiem, nie usprawiedliwiam, ale rozumiem. Nieudacznika nie, a niestety często się trafiają. Coś powiesz, od razu tzw. imposibilizm, syndrom oblężonej twierdzy, foch i wszelkie plagi egipskie ...
Zasadniczo dopóki sam kisi się w tym sosie ze sobą to mi nie przeszkadza. Ale jak próbuje z tym wyjść do ludzi i martyrologię uprawia, to mam w zwyczaju mu fundować swoisty kubeł zimnej wody uświadomienia. :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Magda Linette

Nieśmiało zauważam, że to temat o Magdzie Linette. Wystarczy tego off-topu.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Magda Linette

Gary pisze: 18 gru 2020, 09:22 Nieśmiało zauważam, że to temat o Magdzie Linette. Wystarczy tego off-topu.
Bo Vivid to taki nasz Tygrysek. Jak się rozbryka to przestać nie chce.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Teraz to nie jakaś Magda L. skupia moją uwagę, tylko zakusy rządu na zamknięcie obiektów na 3 tygodnie ... :(
A zacząłem myśleć o wymianie naciągów, i nowy Radical ma być pod koniec grudnia. Strun nie wymienię, luz, ale szpadel kupię i może być tak, że będzie leżakował :/
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Magda Linette

Linette (rozstawiona nr 2 ) jest jednak niezawodna w przeżynaniu, prowadziła 5:3 w III secie i ... przerżnęła 5:7, 1R WTA250.
Z 18-latką, Kolumbijką Osorio-Serrano WTA135, która jeszcze wczoraj siedziała w samolocie Bogota-Charleston.
Niebywały talent.
Ulubienica Vivida jakaś? :rolleyes:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Magda Linette

Ale ta 18-latka przedwczoraj wygrała cały turniej w Bogocie, to może jednak być talent ;)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Magda Linette

TomPL pisze: 14 kwie 2021, 07:28 Ale ta 18-latka przedwczoraj wygrała cały turniej w Bogocie, to może jednak być talent ;)
Niewątpliwie Osario jest talentem, i jest tenisową nadzieją Kolumbii, ale to solidny talent do przebijania przez siatkę. Tym się też wygrywa mecze, a nawet turnieje.
Już bardziej mi się podoba Fruhvirtova. Magda ma talent do przeżynania gdy prowadzi :?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Nie od dziś wiadomo, że głowa to nie jest atut Linette. To czemu się dziwić?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Magda Linette

Czyżby Magda się odradzała? Dziś z Japoneczką Hibino 62 60, w równe 60 min. (Strasburg WTA250), a miesiąc temu pewnie by się męczyła i przerżnęła. Co za ponętny strój, obiecujący tenis, ŁAŁ! :in_luv: .
Czyżby planowała szczytować na RG 2021 ? To by było piękne :::gd:::
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

U niej niestety z wynikami to więcej dołków niż wzniesień.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Magda Linette

Byłoby fajnie gdyby się jeszcze poderwała.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Wyżej wała nie podskoczy :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Magda Linette

Ja tam wierzę, że podskoczy. Będzie skakać w 2R w Barty-party :zgoda: , i może być ciekawie.
Nie wiadomo co z tą ręką krykieciarki.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Jedno jest oczywiste - przerżnie tak czy siak :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
sagitt
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2018, 13:45

Re: Magda Linette

Ogromna krytyka dotknęła triumfatorkę tegorocznego turnieju za sytuację z półfinału debla pań. Krejcikova w pojedynku przeciwko Magdzie Linette i Amerykance Bernardzie Perze wskazała zły ślad, którym arbiter później się zasugerował i wskazał na punkt dla czeskiej pary. Krejcikovej zarzucano oszustwo.

– Tenis już dawno przestał być sportem dżentelmenów. Gra się o wielkie pieniądze. To jest zawód dla tych tenisistów i tenisistek. Uważam jednak, że czasami można byłoby się zdobyć na inną reakcję. Na korcie jest mnóstwo kamer. Zawsze ktoś może się pomylić, ale raczej nie w tym wypadku. Czeszka stała dwa, trzy metry od tego miejsca. Krejcikova i Siniakova były lepsze od Linette i Pery i wiele by ich to nie kosztowało, by przyznać się do pomyłki sędziego. Mam o to żal do Barbory – wyznaje Romer.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

Ujmę to tak. Z punktu widzenia wieloletniego praktyka tenisa powiem, że nie ma bata, że ona nie widziała gdzie trafiła piłka. Pokazywano tę sytuację kilka razy, patrzyła się w punkt, stała blisko, nie uczestniczyła bezpośrednio w tym momencie w wymianie.

To co zrobiła było nie fair. Nie chcę robić za adwokata tego diabła, niemniej wskazuję tylko na to, że czasem to jest impuls. Robimy coś, czego normalnie byśmy nie zrobili. I do tego momentu jeszcze bym przysłowiowych psów nie wieszał. Ważne jest co po fakcie. Gdyby na drugi dzień przeprosiła oficjalnie, nawet wciskając oczywisty jak dla mnie kit, że niby się pomyliła, to jeszcze względnie OK. Nadal jest to naganne, ale jakoś z twarzą wychodzi. Jeżeli reakcji oficjalnej nie było (nie wiem tego) to niestety ale ocena może być tylko zdecydowanie negatywna.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Magda Linette

Krejcikova wygląda na bardzo zawziętą kobitę, która potrafi wykorzystywać wszelkie okazje, więc specjalnie mnie to nie dziwi...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Magda Linette

TomPL pisze: 14 cze 2021, 08:56 Krejcikova wygląda na bardzo zawziętą kobitę, która potrafi wykorzystywać wszelkie okazje, więc specjalnie mnie to nie dziwi...
Gary też jest zawzięty, brzydki jak Krejcikova, ale nie oszukuje. :P Nie można generalizować. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”