CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

asad pisze: 27 lut 2021, 15:15 kupa pieniędzy jest inwestowana w sport z naszych podatków, również w tenis.
I dlatego okupujemy czołówki światowych list w tenisie.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 27 lut 2021, 13:51 Oglądałem mecz na żywo na streamie na YT.

Bardzo dobry mecz obu pań. Iga zagrała fenomenalnie, niemal nie dopuściła Belindy do gry. Gra sprowadzała się do tego, która z nich zyska nieco przestrzeni do uderzenia. Belinda tej przestrzeni niemal nie miała, bo jak nawet dobrze atakowała, to Iga odgrywała jeszcze lepiej i zaraz wsadzała jej kontrę. Statystyka Igi - 22 winnery i 9 (czy nawet 6, nie pamietam) UE.

Z kimś innym Belinda mogłaby dziś wygrać, ale Iga była dziś bardzo mocna.
Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:34
Marcin_L pisze: 26 lut 2021, 21:22 „Nasza Iga”. :::fcplm:::
Nie rozumiem co powiedziałem nie tak. Popatrzcie jak na świecie szanują swoich. Jak w Serbii na przykład Novaka uwielbiają. Albo w Szwajcarii Rogera. A u nas nie może tak być?
Bonio, ja mam po prostu qrvicę serca, kiedy pojawia się jakiś ciężko wypracowany INDYWIDUALNY, nie zawdzięczany nikomu innemu poza sobą sukces, a Polscy kibice (plus oczywiście działacze i politycy) odtrąbiają: „nasze to, polskie, husarskie i sarmackie”.

Po czym następuje dyskusja, ile to kto zarobił (u Igi już się pojawiły złośliwości, jak tłitnęła jakiś z góry umówiony bełkocik marketingowy Rolexa), z jaką partią sympatyzuje, przy pierwszym potknięciu pojawiają się komentarze, że zawodnik się skończył, etc.

Uczulony jestem na to i tyle.

Żadna Iga „nasza”, jest „swoja” i Bóg ją strzegł od tego „nasza”.
Zapomniałeś o najważniejszych przymiotniki w ostatnim czasie "narodowe" :P Generalnie w pełni się z Tobą zgadzam, póki komuś się powodzi jest "nasz", a jak ma się za dobrze lub powinie się nogą od razu mamy 38 mln hejterów i ekspertów wszelakich. Może za wyjątkiem skoczków narciarskich, z jakiegoś powodu tych lubią wszyscy bez względu na wyniki :P
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 27 lut 2021, 13:51
Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:34
Marcin_L pisze: 26 lut 2021, 21:22 „Nasza Iga”. :::fcplm:::
Nie rozumiem co powiedziałem nie tak.
Żadna Iga „nasza”, jest „swoja” i Bóg ją strzegł od tego „nasza”.
A niech będzie nawet Vividowa... rotfl Mi się inne podobają. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 27 lut 2021, 13:13 Tu jest kilku takich pajaców co to piszą tylko aby "nasrać Idze w papiery" piosząc kolokwialnie. Ale nie ma się co przejmować "psy szczekają karawana idzie dalej" cytat :D Jeden jest nawet jak sam siebie tytułuje jest "Obywatelem Świata" tylko którego ? :D
Co do pajaców to widzę, że wystajesz już chyba zza stołowego blatu i zaczynasz coś dostrzegać. Tak, pajace to cię zrobiły, i tak niestety ci zostanie w tej sytuacji. W sumie nawet niezbyt zabawne bo dość sztampowe :lol:
W karawanie jadę od dawna, ale upewnię się tylko - szczekać już potrafisz? Bo jazgot był nie raz, tylko ciężko wyłapać pojedyncze szczenięta ze sfory.
Od teraz mam się zwracać per pajacowy pomiocie? Może zacznę, jak nie zapomnę ;)

Wypada zatem podsumować. Hm ... to co tu mamy?
Iga Ś. po ograniu paru kelnerek choć na koniec oklepała, ponoć gładko, jakieś nazwisko :P Belinda nie najwyższych swoich lotów, i chyba obecnie jeszcze nie do końca pozbierana po jakiś problemach ze zdrowiem.
Ale widzę, że lokalna ekipa się cieszy strasznie. I wiecie co, mnie to też cieszy :) Widzę, że jednak zaczynacie realnie oceniać możliwości i wolicie zapobiegawczo piać peany bo jak przyjdą zawodniczki z czuba i w formie to ... Muchova :lol:
Ale nadal nie skreślam, zobaczymy jakie będą wyniki w starciu z kimś w tzw. gazie. Jak takie jak ostatnio z Halep to cóż, widzieliśmy - pierwsza solidniejsza i ... koncertowe przyziemienie :::yay:::
Faktycznie ja bym teraz też świętował do bólu ;), może nie być innych okazji :P
Ta oplastrowana ręka ... no zobaczymy.
Niemniej życzę Idze Ś. dobrze, dzięki temu będziemy tu mieć trochę zabawy. Nudno by było tak ciągle walić w bęben bez echa :lol:

Turniej wygrany i faktycznie nie napiszę na koniec sezonu - do ZERA! :::gd:::
Będę mógł najwyżej napisać, że do JEDNEGO ;) To coś jak wynik niejakiej Szydło? :lol:
Też dobrze, świetne towarzystwo :), broszki sobie ... porównają :P :lol:

Bilans 1-2, i gramy dalej :)
Czy nadal stoflera żal? :D

A co do "rodzicielstwa". Sukces ma zawsze wielu ojców, porażka najwyżej matkę. Wniosek? Faceci zawsze potrafią się ustawić, a baby .... rotfl Gary pewnie by wyjaśnił ;)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2021, 21:08 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tennisowy
Orator
Orator
Posty: 563
Rejestracja: 15 sie 2012, 21:43

Re: Iga Świątek

Najbardziej mnie zaciekawiło w powyższym poście jakie to zawodniczki z aktualnego zamrożonego czuba musiałyby przyjść i zrobić łomot pannie Idze? Że Serena? No chyba nie. To może "liderka" Barty? (gdzie ona jest?)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Tennisowy pisze: 27 lut 2021, 20:59 Najbardziej mnie zaciekawiło w powyższym poście jakie to zawodniczki z aktualnego zamrożonego czuba musiałyby przyjść i zrobić łomot pannie Idze? Że Serena? No chyba nie. To może "liderka" Barty? (gdzie ona jest?)
Gdyby nie ten niespodziewany RG2020 to bylibyśmy super-szczęśliwi z wygranej WTA500 w Adelajdzie, a tak to tylko mały turnejik :::brrrg::: gdzie się lało kelnerki, dla niektórych pseudo-typowiczów. Dla Świątek to jednak dowód, że i ona i Technofibre działa na hardkorcie (ciekawe czy na RG21 wróci do Prince'a).
Praktycznie nie grała z dziewczynami z czołówki, tylko z Halep, Osaka i Kenin, ale już za tydzień w Dubaju się przekonamy czy ma siłę rażenia na Top10. Mnie ciekawi ew. spotkanie z Sabalenką, Brady, i z byłą idolką Muguruzą, no i fajnie zdążyć zagrać z Serenką Williams.

NB. Czy Osaka zamierza kontynuować karierę z brzuszkiem?, w tak młodym wieku?
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 27 lut 2021, 13:51 .. ja mam po prostu qrvicę serca, kiedy pojawia się jakiś ciężko wypracowany INDYWIDUALNY, nie zawdzięczany nikomu innemu poza sobą sukces, a Polscy kibice (plus oczywiście działacze i politycy) odtrąbiają: „nasze to, polskie, husarskie i sarmackie”.

Po czym następuje dyskusja, ile to kto zarobił (u Igi już się pojawiły złośliwości, jak tłitnęła jakiś z góry umówiony bełkocik marketingowy Rolexa), z jaką partią sympatyzuje, przy pierwszym potknięciu pojawiają się komentarze, że zawodnik się skończył, etc.

Uczulony jestem na to i tyle.

Żadna Iga „nasza”, jest „swoja” i Bóg ją strzegł od tego „nasza”.
:::gd:::
Post roku. Zaryzykuję twierdzenie, że jest to post, który powinien ostatecznie zakończyć debilne dyskusje na temat legitności RG i inne deprecjonowane przez Sami wiecie Kogo osiągnięcia Igi, zwłaszcza w obliczu tak pozornie nieistotnej sprawy jak wspomniana afera z zegarkiem, która spowodowała u mnie długotrwały opad szczeny i przywołała masę skojarzeń z sytuacją na forum.
Kontrakt z Rolexem to poza oczywistym benefitem finansowym duże wyróżnienie, które niesie jasny przekaz, że poważni ludzie widzą w Idze potencjał. Jak duży, okaże się, ale wypada pogratulować, wielki sukces, a laska nie ma dwudziestu lat. Co by nie mówić, znalazła się w wykwintnym towarzystwie, Roger, Agassi i Graff też są twarzami marki. A nasze tuzy dziennikarstwa wałkują kwestię, czy w dobie kryzysu wypada Idze reklamować dobra luksusowe ( a no co to komu potrzebne), a przez net przetacza się lawina wzgardliwych komentarzy o marketingowym bełkocie. I pomyślałam sobie, jak może się ta dziewczyna czuć w obliczu takiej szczujni i co by sobie pomyślała, jakby poczytała twórczość kolegi Vivida. ( zresztą niewykluczone, że kiedyś tu zajrzała..). Szkoda mi jej, chyba w żadnym innym kraju zawiść nie jest wyniesiona do rangi sztuki, tak jak u nas, w dodatku wsparta nabytymi przez wieki kompleksami Janusza Europy.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 27 lut 2021, 13:51 .. ja mam po prostu qrvicę serca, kiedy pojawia się jakiś ciężko wypracowany INDYWIDUALNY, nie zawdzięczany nikomu innemu poza sobą sukces, a Polscy kibice (plus oczywiście działacze i politycy) odtrąbiają: „nasze to, polskie, husarskie i sarmackie”.
Pisaliśmy o tym nie raz. Który większy sukces był dziełem PZT? ...
I powtórzę n-ty raz - w prawie 40 milionowym narodzie nie można wyselekcjonować i wyszkolić kilku zawodników/zawodniczek top100? Serio?
To chyba jasne świadectwo "kompetencji" krajowego Związku ;)

Dyskusje, podszyte generalnie kompleksami i zwykłą sfrustrowaną zazdrością, że młoda osoba ciężko tyra od dziecka i teraz zarobi pieniądze jakie krytyk na oczy nie widział i nie zobaczy też mnie żenują. Co w ludziach siedzi, że tak chętnie zaglądają innym do portfeli?
Odpowiedź jest prozaiczna i zarazem bolesna do przełknięcia - to "kompozyt" nieudacznictwa i lenistwa :P
Nie jesteś człowieku zadowolony z własnych dochodów to zamiast zaglądać w kieszeń innym i psioczyć zwyczajnie rusz cztery litery i zrób coś, zacznij zarabiać tyle by być zadowolonym. Zapewniam, można ;)

Poza tym, co to za kontestowanie umów marketingowych? Jak już ktoś zauważył - skoro ktoś widzi w zawodniku potencjał i inwestuje własne pieniądze to ostatecznie jego sprawa i jego pieniądze. Nic innym do tego. Jak sami zarobią tyle by mieć możliwość inwestowania tego typu to sobie podecydują i pogadają. A póki są zwykłymi gołodupcami to jednak powinni zdecydowanie ważyć słowa. Gdyby ich jeszcze było stać na Rolka, a psioczą dlatego, że sportowiec nie tylko ma gratis, ale jeszcze z kontraktową dopłatą ;) Nie, psioczą przecież generalnie same zera, które nawet na pudełko od Rolexa nie stać ...

Ayshe, jesteś w stanie wskazać wypowiedź, gdzie czepiam się zarabianych przez Igę Ś. pieniędzy na i poza kortem? :twisted:
Ale może faktycznie warto poszukać takich wypowiedzi :twisted: Będzie wiadomo kto gołym zadkiem świeci i skarbówka będzie miała mniej roboty :lol:

A tymczasem pozostaje poczekać na starcia Igi Ś. z zawodniczkami aktualnie będącymi w czołówce i będącymi w dobrej dyspozycji. To da obraz aktualnego realnego potencjału. Pierwsze takie starcie, z Halep na AO21 (choć nie wiem, czy Simona była w jakiejś wyższej dyspozycji), zakończyła porażką. Czy to wpadka, czy jednak obecnie reguła, czas przyniesie odpowiedź ;)

I tylko stoflera żal ... :)
Czy on się kotem o imieniu Bania nie chwalił kiedyś? :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 27 lut 2021, 23:07 już za tydzień w Dubaju się przekonamy czy ma siłę rażenia na Top10. Mnie ciekawi ew. spotkanie z Sabalenką, Brady, i z byłą idolką Muguruzą, no i fajnie zdążyć zagrać z Serenką Williams.
Serena to chyba nie gra tam. Wprawdzie Amerykanka będzie grać do 24 szlema a zrezygnuje jak zacznie odpadać przed QF ale trafić na nią będzie trudno, bo w rankingu tak szybko się nie spada teraz a staruszka grać już będzie chyba tylko Szlemy :-)
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 28 lut 2021, 07:03 Ayshe, jesteś w stanie wskazać wypowiedź, gdzie czepiam się zarabianych przez Igę Ś. pieniędzy na i poza kortem?
A jesteś w stanie wskazać gdzie ayshe napisała, że czepiasz się zarabianych pieniędzy?
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

CFA pisze: 28 lut 2021, 08:35
Vivid pisze: 28 lut 2021, 07:03 Ayshe, jesteś w stanie wskazać wypowiedź, gdzie czepiam się zarabianych przez Igę Ś. pieniędzy na i poza kortem?
A jesteś w stanie wskazać gdzie ayshe napisała, że czepiasz się zarabianych pieniędzy?
Tej Asi czy jak jej tam... chodzi chyba o to, że Vivid poddaje w wątpliwość talent Igi na miarę potencjału dającego możliwość seryjnego zdobywania szlemów, zdominowania kobiecego touru itp. Przy tym koleś ten dysponuje swoistym poczuciem humoru, bezpośredniością w wypowiedziach, niejednokrotnie bywa chamski. Mi tam to nie przeszkadza, niech sobie gada.
Odnośnie mojej oceny Igi Świątek - ja rozumiem, że ona nigdy nie będzie ulubienicą Kurskiego i ogólnonarodowym "dobrem". I dzięki Bogu. Chodzi mi raczej o wyzwolenie i zdemaskowanie emocji tutejszych kibiców tenisa, skierowanych na postać tej utalentowanej tenisistki z Polski.
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Bonio pisze: 28 lut 2021, 09:00
CFA pisze: 28 lut 2021, 08:35
Vivid pisze: 28 lut 2021, 07:03 Ayshe, jesteś w stanie wskazać wypowiedź, gdzie czepiam się zarabianych przez Igę Ś. pieniędzy na i poza kortem?
A jesteś w stanie wskazać gdzie ayshe napisała, że czepiasz się zarabianych pieniędzy?
Tej Asi czy jak jej tam... chodzi chyba o to, że Vivid poddaje w wątpliwość talent Igi na miarę potencjału dającego możliwość seryjnego zdobywania szlemów, zdominowania kobiecego touru itp.
Ma takie prawo.
Bonio pisze: 28 lut 2021, 09:00 Przy tym koleś ten dysponuje swoistym poczuciem humoru, bezpośredniością w wypowiedziach, niejednokrotnie bywa chamski. Mi tam to nie przeszkadza, niech sobie gada.
Większość narzeka na styl i uważa to za mało eleganckie, ale od zawsze uważałem, że napędza to forum do jakiejkolwiek dyskusji (a ostatnio to nawet podejrzewałem, że go admini solidnie opłacają, bo tak nisko zszedł). I to jego szczekanie słychać najgłośniej i jest komentowane. Przecież dyskusje o wyższości szlema czerwcowego nad październikowym to crème de la crème tego forum.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

https://twitter.com/7NewsAdelaide/statu ... 2Fpage-145

Nie ma co się martwić o zmianę trenera, oni są otwarci na zmiany w sztabie, na razie to ładnie działa.
Konsultują się na bieżąco, m.in. Nick Brown, jak trzeba. WTA Tour robi pierwszy raz w życiu, i co ma wszystkich zwolnić zanim zaczęła?
Jedynie trochę zabalowali w Nowy Rok i dwóch tygodni zabrakło na super-formę na AO.
Na hk jeszcze tylko Dubaj WTA1000 i może Miami WTA1000. Chyba dobrze, że odpuszcza Katar, Bencic tam jedzie! A potem znów ulubiona maczka i miękka trawa. Można się ślizgać,
bo ślizganie na twardych kortach to jak jazda ale na nartach :::skis2:::
Praktycznie to już jest w Top5, i nie potrzebuje gościa za miliony $ do pokrzykiwania.
CFA pisze: 28 lut 2021, 07:42
arttenis pisze: 27 lut 2021, 23:07 już za tydzień w Dubaju się przekonamy czy ma siłę rażenia na Top10. Mnie ciekawi ew. spotkanie z Sabalenką, Brady, i z byłą idolką Muguruzą, no i fajnie zdążyć zagrać z Serenką Williams.
Serena to chyba nie gra tam. Wprawdzie Amerykanka będzie grać do 24 szlema a zrezygnuje jak zacznie odpadać przed QF ale trafić na nią będzie trudno, bo w rankingu tak szybko się nie spada teraz a staruszka grać już będzie chyba tylko Szlemy :-)
Taak, Serenka to już tylko szlemy i USA, najwcześniej Miami WTA1000, 23 marca, na razie jest zgłoszona. Potem WB, i może RG, i jeśli dobrze pójdzie USO. Nie jestem podekscytowany żeby zmiażdżyć czy być zmiażdżonym przez Serenę, tylko żeby zdążyć zagrać sobie z legendą kobiecego tenisa. Świątek jeszcze na świecie nie było, gdy Williams zdobywała 1-szego szlema.
Fajna pamiątka 🎁 dla tenisistki.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Iga Świątek

ayshe pisze: 28 lut 2021, 01:35 Co by nie mówić, znalazła się w wykwintnym towarzystwie, Roger, Agassi i Graff też są twarzami marki
Graf i Agassi reklamują markę zegarków Longines, nie Rolexa.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

wwojtek pisze: 2 mar 2021, 14:10
ayshe pisze: 28 lut 2021, 01:35 Co by nie mówić, znalazła się w wykwintnym towarzystwie, Roger, Agassi i Graff też są twarzami marki
Graf i Agassi reklamują markę zegarków Longines, nie Rolexa.
Co czyni klub "ambasadorów Rolexa" jeszcze bardziej elitarnym :wink:

Z kobiet w "rodzinie" są Muguruza, Kerber, Andreescu i... Benicic.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 2 mar 2021, 14:42 Co czyni klub "ambasadorów Rolexa" jeszcze bardziej elitarnym :wink:

Z kobiet w "rodzinie" są Muguruza, Kerber, Andreescu i... Benicic.

Trochę to komiczne, jak zakłada zegarek po meczu do kamery, chyba jakaś atrapa, bo jakby ktoś ukradł ... Może ubezpieczony w PSU. Każdy kto chce sponsorować Igę może to zrobić kupując sobie Rolexa.♛
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

arttenis pisze: 3 mar 2021, 23:47 Trochę to komiczne, jak zakłada zegarek po meczu do kamery, ...
Wszyscy tak robią. Zapis kontraktowy.
Śmiesznie wyglądała raz Serena jak torebkę, jaką miała reklamować, prawie w obiektyw wepchnęła podczas pomeczowego wywiadu na korcie ;)
Zegarek to nie problem, zakładasz, głaszczesz się po twarzy naturalnie ;) podczas wywiadu odpowiednią dłonią i już :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 4 mar 2021, 05:39 Śmiesznie wyglądała raz Serena jak torebkę, jaką miała reklamować, prawie w obiektyw wepchnęła podczas pomeczowego wywiadu na korcie ;)
US Open albo jakiś inny turniej w USA jeśli dobrze pamiętam. Poziom "lokowania produktu" jak w krajowych telenowelach.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

No zaczyna się nowy tenisowy tydzień, nasza panna (i ulubienica Pana Vivida :giv_hrt:) wraca do gry, Dubai WTA1000. Najpierw Bye, potem Herzog, a na deser Anisimova/Muguruza. Bye nigdy nie przeszła 1-szej rundy, więc powinno być dobrze, Herzog - słodki rewanż za Lugano, a w 3R to Muguruza powinna już być troche podmęczona po Katarze (F) i dwóch rundach w Dubaju.
A potem już z górki, 4R Sabalenka/Kontaveit :D

http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws ... 18/MDS.pdf
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Jeżeli da radę przejść "babcię" Herzog (powinna dać?), a i Muguruza też nie polegnie ;), to ewentualnie w 3R zobaczymy co jest, czy nie jest :P, warta. Poczekam ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”