Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

Świetny mecz w finale 6:2, 6:2! Pewnie, skutecznie i efektownie! Brawo!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Iga Świątek

Bardzo ładnie, bez większych problemów. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Iga Świątek

Pierwsze logowanie od kilku lat... a nie zmieniło się tutaj nic. Jeszcze tylko wrzutka o McD i prawie jazdy potrzebna. R.I.P Tenis.net
Awatar użytkownika
Luqoz
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 5 cze 2017, 23:52

Re: Iga Świątek

Doskonały mecz Igi jak i cały turniej. Wygrany turniej nie tracąc w żadnym meczu więcej niż 5 gemów. Aż szkoda, że przed Australian Open pograła tak mało, bo z każdym kolejnym występem gra coraz lepiej. Serwis, z którym w Melbourne miała problemy, dziś: 4 asy/0 podwójnych, 58% pierwszy i 91% wygranych piłek po pierwszym serwisie. Rewelacja.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Iga Świątek

22 winnerów do 6 unforced errorów. Brawo! :D
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 26 lut 2021, 23:42
hohvar pisze: 26 lut 2021, 23:16 Alfred vel Stofler REDIVIVUS O_O :::bd::
Póki nie jest to "REVIVIDUS" to jest ok. rotfl
rotfl :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: Iga Świątek

Przerżnęła!! ...a nie, czekaj... to nie ona.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

Można tylko żałować po tym turnieju w Adelajdzie, że we wcześniejszych rundach przez niespodziewaną porażkę uciekła spod topora Igi światowa jedynka - Barty. :::gilotyna:::
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Iga Świątek

Brawo Iga!
Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Vivid nie będzie zmuszony napisać na koniec roku, że do zera. Nawet dość szybko, bo już w lutym została z niego zdjęta presja z tym związana rotfl
Vivid pisze: 14 lut 2021, 13:15 Zacznę chyba prowadzić bilans sezonu Igi. Wygrane imprezy do przerżnięć :)
No to mamy 0-2 :::gd:::
Nawet nie chcę myśleć co by było jak na koniec roku będę zmuszony napisać:
Do zera? Do zera. DO ZERA!!! :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Nie oglądałem, ale z ciekawości: czy Iga ma wciąż ten tik, który ujawnił się podczas AO?
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Iga Świątek

Tik wciąż ma.
W jakich turniejach w najbliższym czasie planuje zagrać?
Przykro na prawdę, że tyle uwagi poświęcacie pajacowi, zamiast merytorycznej dyskusji na tematy związane z tenisem, bo aż się nie chce tutaj wchodzić :(
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

kszymon pisze: 27 lut 2021, 11:35 Tik wciąż ma.
W jakich turniejach w najbliższym czasie planuje zagrać?
Przykro na prawdę, że tyle uwagi poświęcacie pajacowi, zamiast merytorycznej dyskusji na tematy związane z tenisem, bo aż się nie chce tutaj wchodzić :(
W Canal+ potwierdzili, że Iga odpuszcza Doha, który zaczyna się od poniedziałku, a zagra chyba tydzień później w Dubaju - turniej rangi WTA 1000. Do Polski wróci po turnieju w Dubaju.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 27 lut 2021, 11:24 Nie oglądałem, ale z ciekawości: czy Iga ma wciąż ten tik, który ujawnił się podczas AO?
Ma, co więcej, podobny ma jej tata, który był w studio Canal +.

Notabene, urocze było dla mnie przejęcie Igi przy przemowie po wygranej, była bardzo zdenerwowana, widać, że większy to dla niej stres niż sama gra.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Finał był chyba najłatwiejszy, Bencic nie miała siły ani serwować ani biegać po meczu z Koko, ale to nie wina Igi. Jedyne co można zarzucić, to próbę obgryzania paznokci, z nerwów. Może powinna trochę je pomalować, to by jej przypomniało, że chemikalia nie są dobre.

Czy teraz odpuści Doha/Dohę/Dauszę i odpocznie przed Dubajem?
Posłuchała przeźroczystego eksperta i ręka odpoczywa!

Zabrakło dwóch tygodni przygotowań do AO, tak samo jak do USOpen.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Gary pisze: 27 lut 2021, 11:50
hohvar pisze: 27 lut 2021, 11:24 Nie oglądałem, ale z ciekawości: czy Iga ma wciąż ten tik, który ujawnił się podczas AO?
Ma, co więcej, podobny ma jej tata, który był w studio Canal +.
To skoro odziedziczyła po ojcu, to nie jest chyba tak groźne, jak jakieś nowe wypracowane podczas sesji czy wytworzone automatycznie na skutek stresu. Najważniejsze, że nie przeszkadzają. Ale na RG 2020 chyba nie miała tego jeszcze.
Gary pisze: 27 lut 2021, 11:50 Notabene, urocze było dla mnie przejęcie Igi przy przemowie po wygranej, była bardzo zdenerwowana, widać, że większy to dla niej stres niż sama gra.
Fajne, sympatyczne odruchy naturalne dla nastolatki. :::gd::: Nie gwiazdorzyć, nie próbować byc kimś innym to dobra droga.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

kszymon pisze: 27 lut 2021, 11:35 Tik wciąż ma.
W jakich turniejach w najbliższym czasie planuje zagrać?
Przykro na prawdę, że tyle uwagi poświęcacie pajacowi, zamiast merytorycznej dyskusji na tematy związane z tenisem, bo aż się nie chce tutaj wchodzić :(
Tu jest kilku takich pajaców co to piszą tylko aby "nasrać Idze w papiery" piosząc kolokwialnie. Ale nie ma się co przejmować "psy szczekają karawana idzie dalej" cytat :D Jeden jest nawet jak sam siebie tytułuje jest "Obywatelem Świata" tylko którego ? :D
I na dodatek jeszcze na złość im Chinole chcą zainwestować kasiorkę w Igę. Jak antagoniści talentu Igi to przeżyją . Tiki to za mało , chyba że nerwowe u nich :D
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 27 lut 2021, 13:13 Jak antagoniści talentu Igi to przeżyją . Tiki to za mało , chyba że nerwowe u nich
Piszesz w liczbie mnogiej, więc wymień przynajmniej 2 antagonistów Igi na tym forum.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 27 lut 2021, 13:13 Tu jest kilku takich pajaców co to piszą tylko aby "nasrać Idze w papiery" piosząc kolokwialnie.
Kilku? To on się rozmnożył? O_O

Przesadzasz, nie chodzi o nasranie w żadne papiery, tylko o rozpaczliwą obronę swojego wizerunku znawcy tenisa, zdewastowanego chybionymi przewidywaniami co do możliwości odnoszenia przez Igę zwycięstw turniejowych. Olej go, będziesz zdrowszy.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

Oglądałem mecz na żywo na streamie na YT.

Bardzo dobry mecz obu pań. Iga zagrała fenomenalnie, niemal nie dopuściła Belindy do gry. Gra sprowadzała się do tego, która z nich zyska nieco przestrzeni do uderzenia. Belinda tej przestrzeni niemal nie miała, bo jak nawet dobrze atakowała, to Iga odgrywała jeszcze lepiej i zaraz wsadzała jej kontrę. Statystyka Igi - 22 winnery i 9 (czy nawet 6, nie pamietam) UE.

Z kimś innym Belinda mogłaby dziś wygrać, ale Iga była dziś bardzo mocna.
Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:34
Marcin_L pisze: 26 lut 2021, 21:22 „Nasza Iga”. :::fcplm:::
Nie rozumiem co powiedziałem nie tak. Popatrzcie jak na świecie szanują swoich. Jak w Serbii na przykład Novaka uwielbiają. Albo w Szwajcarii Rogera. A u nas nie może tak być?
Bonio, ja mam po prostu qrvicę serca, kiedy pojawia się jakiś ciężko wypracowany INDYWIDUALNY, nie zawdzięczany nikomu innemu poza sobą sukces, a Polscy kibice (plus oczywiście działacze i politycy) odtrąbiają: „nasze to, polskie, husarskie i sarmackie”.

Po czym następuje dyskusja, ile to kto zarobił (u Igi już się pojawiły złośliwości, jak tłitnęła jakiś z góry umówiony bełkocik marketingowy Rolexa), z jaką partią sympatyzuje, przy pierwszym potknięciu pojawiają się komentarze, że zawodnik się skończył, etc.

Uczulony jestem na to i tyle.

Żadna Iga „nasza”, jest „swoja” i Bóg ją strzegł od tego „nasza”.
asad
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 155
Rejestracja: 24 sie 2017, 19:53

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 27 lut 2021, 13:51 Żadna Iga „nasza”, jest „swoja” i Bóg ją strzegł od tego „nasza”.
Przykro mi ale muszę Cię zmartwić, Iga jest nasza bo raz: na tym polega kibicowanie (na identyfikowaniu się z herosami) a dwa: kupa pieniędzy jest inwestowana w sport z naszych podatków, również w tenis.

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”