Awatar użytkownika
Tadek 11
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 203
Rejestracja: 26 sie 2018, 14:33

Re: Iga Świątek

Koledzy a nie zauważyliście , że ten turniej w Adelajdzie , nie dość że jest na "końcu Świata " w cudzysłowie , to jeszcze jest jakiś taki nie pełnosprawny :rolleyes: Jak to odbieracie ?
Lepiej być głupim z nadzieją niż beznadziejnie mądrym
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 26 lut 2021, 12:43 Koledzy a nie zauważyliście , że ten turniej w Adelajdzie , nie dość że jest na "końcu Świata " w cudzysłowie , to jeszcze jest jakiś taki nie pełnosprawny :rolleyes: Jak to odbieracie ?
A co konkretnie masz na myśli?
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: Iga Świątek

Sprawny czy nie, Iga zamierza odbić sobie punkty za Melbourne i AO, 470p Adelajda, 900p Dubaj, Dohe odpuszcza i daje odpocząć ramieniu i łokciowi, przestawić trochę czas.
Bencic po kontuzji i operacjach, dzielnie wraca na salony.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2021, 15:33 przez arttenis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Tadek 11 pisze: 26 lut 2021, 12:43 Koledzy a nie zauważyliście , że ten turniej w Adelajdzie , nie dość że jest na "końcu Świata " w cudzysłowie , to jeszcze jest jakiś taki nie pełnosprawny :rolleyes: Jak to odbieracie ?
Gdybym był złośliwy ;), to bym zasugerował, że odnoszę wrażenie, iż za często patrzysz w lustro i w następstwie tego jeszcze tendencyjnie obsesyjnie przenosisz to co widzisz na wszytko wokół :lol:

Widzę, że Iga S. załapała się na finał imprezy, ile to, 250-tka? W polu pozostawiła po sobie same "tuzy" rotfl
Ale ważne dla niej, że idzie dalej. Punkty i wygrana pieniężna zawsze mile widziane ;)
W finale też jakaś kelnerka, tenisowy kartongips? :P Czy może jednak można liczyć na jakiś opór materii?
Już się wystraszyłem, że może być tytuł O_O Ale zaraz sobie przypomniałem, że Najman też miał tytuł :lol:
Nie no, w takim razie luzik świnki :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 26 lut 2021, 15:32
Tadek 11 pisze: 26 lut 2021, 12:43 Koledzy a nie zauważyliście , że ten turniej w Adelajdzie , nie dość że jest na "końcu Świata " w cudzysłowie , to jeszcze jest jakiś taki nie pełnosprawny :rolleyes: Jak to odbieracie ?
Widzę, że Iga S. załapała się na finał imprezy, ile to, 250-tka? W polu pozostawiła po sobie same "tuzy"
Ja myślę że dobrze jest wygrywać. Nawet jak to jest 250. Niepotrzebnie Vivid tak oceniasz naszą Igę i posiłkujesz się ironią.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Bonio pisze: 26 lut 2021, 20:02 Ja myślę że dobrze jest wygrywać. Nawet jak to jest 250. Niepotrzebnie Vivid tak oceniasz naszą Igę i posiłkujesz się ironią.
O, naiwność nowego :)
A wystarczy poczytać wątek, wtedy zrozumiesz :twisted:

Tak rzuciłem okiem na jakieś nagranie. Prawa ręka "ciekawie" otapeowana ...
A było mówione jak się pokazała, że walenie forhendem z przykurczonej ręki ze ściągniętym do tułowia łokciem nie wyjdzie na zdrówko? :twisted: Czyżby jak zaczęły się gry na innym tempie, i w wyniku lepszych rezultatów, tych meczy jest więcej, to wychodzi taka biomechanika delikatnie mówiąc bokiem? :P
To co, będzie powtórka z Janówy? Iga S. to nie Nadal, którego organizm przy rabunkowej gospodarce przez lata jakoś nadal się trzyma i opiera wieloletniemu krakaniu sceptyków, nie rozsypał się w drobny mak. Ona już miała trochę kłopotów ze zdrowiem do tej pory, nie wygląda na niezniszczalną.
Kariera ruszyła, a jak szybko, może nie skończy od razu, ale zdrowo przyhamuje? ...
Niech gra póki może, im więcej zdąży przerżnąć tym więcej ubawu dla mnie :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 26 lut 2021, 20:59
Bonio pisze: 26 lut 2021, 20:02 Ja myślę że dobrze jest wygrywać. Nawet jak to jest 250. Niepotrzebnie Vivid tak oceniasz naszą Igę i posiłkujesz się ironią.
O, naiwność nowego :)
A wystarczy poczytać wątek, wtedy zrozumiesz :twisted:

Tak rzuciłem okiem na jakieś nagranie. Prawa ręka "ciekawie" otapeowana ...
A było mówione jak się pokazała, że walenie forhendem z przykurczonej ręki ze ściągniętym do tułowia łokciem nie wyjdzie na zdrówko? :twisted: Czyżby jak zaczęły się gry na innym tempie, i w wyniku lepszych rezultatów, tych meczy jest więcej, to wychodzi taka biomechanika delikatnie mówiąc bokiem? :P
To co, będzie powtórka z Janówy? Iga S. to nie Nadal, którego organizm przy rabunkowej gospodarce przez lata jakoś nadal się trzyma i opiera wieloletniemu krakaniu sceptyków, nie rozsypał się w drobny mak. Ona już miała trochę kłopotów ze zdrowiem do tej pory, nie wygląda na niezniszczalną.
Kariera ruszyła, a jak szybko, może nie skończy od razu, ale zdrowo przyhamuje? ...
Niech gra póki może, im więcej zdąży przerżnąć tym więcej ubawu dla mnie :::gd:::
To że jestem nowy nie znaczy że głupi. Mam prawo do komentarzy. Czytałem troche tego co piszesz i nie zgadzam się że tak Igę krytykujesz. Przecież to Polka, nasza Iga.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Iga Świątek

„Nasza Iga”. :::fcplm:::

Chciałem wstawić ciekawy link do artykułu z tennis.com, ale wymiękłem.
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

Marcin_L pisze: 26 lut 2021, 21:22 „Nasza Iga”. :::fcplm:::

Chciałem wstawić ciekawy link do artykułu z tennis.com, ale wymiękłem.
Nie rozumiem co powiedziałem nie tak. Popatrzcie jak na świecie szanują swoich. Jak w Serbii na przykład Novaka uwielbiają. Albo w Szwajcarii Rogera. A u nas nie może tak być?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Iga Świątek

Alfred vel Stofler REDIVIVUS O_O :::bd::

A kysz :dvl(:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 26 lut 2021, 23:16 Alfred vel Stofler REDIVIVUS O_O :::bd::

A kysz :dvl(:
Po składni poznasz prawość ich.. Ale żeby chować się za kotem?! APAGE! :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

Nie rozumiem o czym piszecie. Sprecyzujcie bo chyba nie uraziłem kogoś nadto???
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Iga Świątek

hohvar pisze: 26 lut 2021, 23:16 Alfred vel Stofler REDIVIVUS O_O :::bd::
Póki nie jest to "REVIVIDUS" to jest ok. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

ayshe pisze: 26 lut 2021, 23:21
hohvar pisze: 26 lut 2021, 23:16 Alfred vel Stofler REDIVIVUS O_O :::bd::

A kysz :dvl(:
Po składni poznasz prawość ich.. Ale żeby chować się za kotem?! APAGE! :wink:
Ja cały czas mam nadzieję że to nie o moim Boniu mowa. Powiedz że mam racje.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Iga Świątek

Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:11 To że jestem nowy nie znaczy że głupi.
Po tym co napisałeś w wątku covidowym powiem wprost - JESTEŚ!
Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:11 Mam prawo do komentarzy.
Masz
Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:11
Czytałem trochę tego co piszesz i nie zgadzam się że tak Igę krytykujesz.
I nic z tym nie możesz zrobić.
Bonio pisze: 26 lut 2021, 21:11 Przecież to Polka, nasza Iga.
W przeciwieństwie do Ciebie jestem obywatelem Świata a nie polskiej zaściankowości. Paszport mnie nie interesuje.
Uspokoję Cię jednocześnie, nie zamierzam postulować odebrania jej obywatelstwa, aż takiego obciachu Jasnej Pomrocznej nie przynosi :lol:

Co do stoflera? No to tradycyjnie: Federer, Nadal .... i tak już zostanie :D
Ciekawe czy już się nauczył swojej wyliczanki ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

Vivid pisze: 27 lut 2021, 08:09 Co do stoflera? No to tradycyjnie: Federer, Nadal .... i tak już zostanie :D
Ciekawe czy już się nauczył swojej wyliczanki ;)
Czytałem troche te wasze przepychanki. Ja nie zamierzam nikogo oceniać bo jestem sobą. A co ma zostać już tak? Bo nie bardzo kojarzę. :::hmm:::
Awatar użytkownika
Bonio
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2021, 22:26

Re: Iga Świątek

A ty nie musisz być od razu taki niemiły dla nowych.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Iga Świątek

Bonio pisze: 26 lut 2021, 20:02
Vivid pisze: 26 lut 2021, 15:32
Tadek 11 pisze: 26 lut 2021, 12:43 Koledzy a nie zauważyliście , że ten turniej w Adelajdzie , nie dość że jest na "końcu Świata " w cudzysłowie , to jeszcze jest jakiś taki nie pełnosprawny :rolleyes: Jak to odbieracie ?
Widzę, że Iga S. załapała się na finał imprezy, ile to, 250-tka? W polu pozostawiła po sobie same "tuzy"
Ja myślę że dobrze jest wygrywać. Nawet jak to jest 250. Niepotrzebnie Vivid tak oceniasz naszą Igę i posiłkujesz się ironią.
To jest turniej WTA 500. Pierwszy set finału na bardzo dobrym poziomie.
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Iga Świątek

Roger pisze: 27 lut 2021, 09:27 To jest turniej WTA 500.
Nikt przecież nie uzna, że to normalny tytuł WTA500 :-)
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: Iga Świątek

Roger pisze: 27 lut 2021, 09:27
Bonio pisze: 26 lut 2021, 20:02
Vivid pisze: 26 lut 2021, 15:32
Tadek 11 pisze: 26 lut 2021, 12:43 Koledzy a nie zauważyliście , że ten turniej w Adelajdzie , nie dość że jest na "końcu Świata " w cudzysłowie , to jeszcze jest jakiś taki nie pełnosprawny :rolleyes: Jak to odbieracie ?
Widzę, że Iga S. załapała się na finał imprezy, ile to, 250-tka? W polu pozostawiła po sobie same "tuzy"
Ja myślę że dobrze jest wygrywać. Nawet jak to jest 250. Niepotrzebnie Vivid tak oceniasz naszą Igę i posiłkujesz się ironią.
To jest turniej WTA 500. Pierwszy set finału na bardzo dobrym poziomie.
Dokładnie ten turniej to WTA500.

O i co ja widzę czyżby stofler wrócił O_O :D
A jeszcze niedawno tuż po finale AO Vivid wywoływał wilka z lasu:
Vivid pisze: 22 lut 2021, 05:32 Pozostaje puenta ku ... uciesze (?) :twisted: novakowego stronnictwa ;)
Federer, Nadal ... i tak to dalej wygląda :::gd::: :P

I tylko ... stoflera brak :lol:
No i chyba już nie brak rotfl

Wróć do „Zawodniczki i zawodnicy”