Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

optymista pisze: 18 lut 2021, 10:07 PS Kto mówił o spacerku Novaka w półfinale? To raczej wygląda na 3-4 godziny łupany O_O
Ja.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 18 lut 2021, 10:17
optymista pisze: 18 lut 2021, 10:07 PS Kto mówił o spacerku Novaka w półfinale? To raczej wygląda na 3-4 godziny łupany O_O
Ja.
Prorok!
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

optymista pisze: 18 lut 2021, 10:07
PS Kto mówił o spacerku Novaka w półfinale? To raczej wygląda na 3-4 godziny łupany O_O
5-6.
#NKrising
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

HeadShot pisze: 18 lut 2021, 11:08
optymista pisze: 18 lut 2021, 10:07
PS Kto mówił o spacerku Novaka w półfinale? To raczej wygląda na 3-4 godziny łupany O_O
5-6.
Za 20 minut będzie po zabawie. 3:2 z przełamaniem dla Novaka.
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Niemiłosiernie kontuzjowany, z wielkimi grymasami na twarzy, a co najważniejsze bez treningów pomiędzy kolejnymi meczami - Novak Djokovic awansował do finału AO.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Heros większy niż życie. ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

trainterr pisze: 18 lut 2021, 11:47 Niemiłosiernie kontuzjowany, z wielkimi grymasami na twarzy, a co najważniejsze bez treningów pomiędzy kolejnymi meczami - Novak Djokovic awansował do finału AO.
Przegrywanie w wyniosłym milczeniu to nie nasza bajka. I dobrze, bo wiecznie obrażona gęba Rogera w więcej niż jednym egzemplarzu to byłaby przesada.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 18 lut 2021, 12:03
trainterr pisze: 18 lut 2021, 11:47 Niemiłosiernie kontuzjowany, z wielkimi grymasami na twarzy, a co najważniejsze bez treningów pomiędzy kolejnymi meczami - Novak Djokovic awansował do finału AO.
Przegrywanie w wyniosłym milczeniu to nie nasza bajka. I dobrze, bo wiecznie obrażona gęba Rogera w więcej niż jednym egzemplarzu to byłaby przesada.
Oczywiście, brak stylu to już, można powiedzieć, taki atrybut Serba ;)
(i nie mówię o grze, a o zachowaniu, rzecz jasna)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Brawo Nole! :::yay::: :::yay::: :::yay:::
Wzruszyłem się, wszyscy kibice tenisa z całego świata, wśród nich fani Federera i Nadala, ocierają łzy płynące im po twarzy ze wzruszenia z powodu heroicznej postawy Serba w tegorocznym Australian Open. rotfl rotfl rotfl
Po takiej kontuzji, po takich męczarniach, Novak melduje się w finale. Piękna historia na naszych oczach, przykład dla młodych adeptów tenisa jak walczyć pomimo przeciwności losu. Czy w finale wielki Nole, słońce Bałkanów, granitowa skała, niezłomny wojownik znów zdoła wygrać z samym sobą? rotfl
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 18 lut 2021, 12:03
trainterr pisze: 18 lut 2021, 11:47 Niemiłosiernie kontuzjowany, z wielkimi grymasami na twarzy, a co najważniejsze bez treningów pomiędzy kolejnymi meczami - Novak Djokovic awansował do finału AO.
Przegrywanie w wyniosłym milczeniu to nie nasza bajka. I dobrze, bo wiecznie obrażona gęba Rogera w więcej niż jednym egzemplarzu to byłaby przesada.
Nie mam pojęcia czemu wiecznie pijesz do tego Rogera. Co on ma wspólnego ze Zgonovic'em ? Coś Cię chyba mocno boli, tak cały czas zagajasz w tym kierunku. Najpewniej nie możesz się z czymś pogodzić, tylko z czym ? :)

Powiem Ci jedno - Rogera nie ma i nie było w tegorocznym AO. Można również domniemywać, że nie będzie go już nigdy na najwyższym miejscu w turniejach wielkoszlemowych. Pozostaje heros, nie trenujący pomiędzy meczami, mocno kontuzjowany (kiedy trzeba :twisted: ) - Novak Djokovic.
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Pastwicie się bez powodu nad gościem, który wygrał 3 mecze na WS, podczas których zachowywał się normalnie jak na standardy męskiego tenisa.

edit: oczywiście, to co odwalał w meczu z Fritzem to inna sprawa i za to należą się nagany, ale obecnie wyczuwam zwyczajny ból czterech liter... :rolleyes:
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

A to 17 asów przy kontuzji utrudniającej serwowanie, świetny wynik.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

optymista pisze: 18 lut 2021, 12:30 Pastwicie się bez powodu nad gościem, który wygrał 3 mecze na WS, podczas których zachowywał się normalnie jak na standardy męskiego tenisa.

edit: oczywiście, to co odwalał w meczu z Fritzem to inna sprawa i za to należą się nagany, ale obecnie wyczuwam zwyczajny ból czterech liter... :rolleyes:
Mam podobne zdanie. Co więcej, uważam, że Fritz pokpił sprawę i mógł zrobić więcej, żeby wygrać lub utrudnić wygraną Injurovicowi. ;-P

Oglądałem od końca 3. seta i nie wierzę, że Serb zupełnie symulował, coś mu ewidentnie było. Grał na strzał, zwłaszcza returny, nie biegał. Wtedy granie na środek przez Fritza miało sens. Tymczasem w 5. secie, gdy Novak zaczął szanować piłkę Fritz dalej grał mu na rakietę. Nie wiem i się tego już nie dowiemy, ale moim zdaniem do kątowych piłek, do których musiałby dojeżdżać i się mocno skręcać Serb by miał problem zdążać i sensownie odgrywać.

Widziałem też mecze z Raonicem i Zverevev, nie było zgonów ani złego zachowania.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary pisze: 18 lut 2021, 12:58
Widziałem też mecze z Raonicem i Zverevev, nie było zgonów ani złego zachowania.

https://www.eurosport.com/tennis/austra ... ideo.shtml


Jasne, przecież takie roztrzaskanie rakiety jest całkiem normalne. Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie potraktował tak swojej rakiety :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

trainterr pisze: 18 lut 2021, 13:25
Gary pisze: 18 lut 2021, 12:58
Widziałem też mecze z Raonicem i Zverevev, nie było zgonów ani złego zachowania.

https://www.eurosport.com/tennis/austra ... ideo.shtml


Jasne, przecież takie roztrzaskanie rakiety jest całkiem normalne. Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie potraktował tak swojej rakiety :)
Jako fan Safina nie będę za to nikogo krytykował. Sam rzuciłem rakietą 2 razy w życiu, ostatnio 15 lat temu, bo uważam, że przegranej winny jestem ja, nie rakieta. Z drugiej strony nie kojarzę tenisisty z top 30, który żadnej rakiety nie złamał.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

:twisted: Jak ktoś czasami rakietą nie ćpnie, to p.zda jest, a nie tenisista.
Awatar użytkownika
grzeszajac
Orator
Orator
Posty: 504
Rejestracja: 20 lis 2011, 20:51
Lokalizacja: Łańcut

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

rafbat pisze: 18 lut 2021, 12:06 Oczywiście, brak stylu to już, można powiedzieć, taki atrybut Serba ;)
(i nie mówię o grze, a o zachowaniu, rzecz jasna)
Przecież Novak ma swój styl... Nie jest on tak efektowny, jak styl Rogera Federera, ale jak się okazuje jest skuteczny. Za trzy tygodnie Novak Djokovic pobije rekord Rogera Federera 310 tygodni na pierwszym miejscu w rankingu ATP. Ten rekord jeszcze rok temu wydawał się nie do pobicia. Natomiast sam Novak wielokrotnie mówił jakie stawia sobie cele, wśród nich było pobicie kilku rekordów Rogera.
Roger grał i pewnie będzie nadal grał najefektowniejszy tenis jakikolwiek widziałem. Novak gra efektywny tenis. Taka różnica.
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Gary pisze: 18 lut 2021, 13:47 Z drugiej strony nie kojarzę tenisisty z top 30, który żadnej rakiety nie złamał.
Nadal chyba.
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

trainterr pisze: 18 lut 2021, 12:20 Nie mam pojęcia czemu wiecznie pijesz do tego Rogera.
Bo nie podoba mi się jego nadęta facjata. :)
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 18 lut 2021, 16:58
trainterr pisze: 18 lut 2021, 12:20 Nie mam pojęcia czemu wiecznie pijesz do tego Rogera.
Bo nie podoba mi się jego nadęta facjata. :)
Chłopa od roku na korcie nie było, więc możliwe, że już za wiele jej sobie nie pooglądasz.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”