Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Brakuje jeszcze doświadczenia. Sporo złych decyzji.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
ciacho
Bywalec
Bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 26 mar 2013, 23:27

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Fatalne wybory Igi.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No nic. Następnym razem będzie lepiej. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Nie ma co płakać. Kiedyś przegrać musiała, a Simona trzymała się mocno. Myślałem, że Halep pęknie serwując na set ale jednak nie. Nie jest źle. :)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Mats, miałeś rację. O_O rotfl rotfl

Szkoda tej trochę niezrozumiałej huśtawki, bo po pierwszym świetnym secie przestała istnieć. Wróciła dopiero w trzecim, niestety nie do końca. W Rumunii też mają psychologów.... :wink:
Ostatnio zmieniony 14 lut 2021, 11:09 przez hohvar, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 14 lut 2021, 11:07 Mats, miałeś rację. O_O rotfl rotfl
Obawiam się, że musiał po pierwszym secie zapytany przez kogoś powiedzieć, że jednak Świątek wygra. Nawet się przyznał, że w głowie po pierwszym secie tak myslał. :D
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

advantage pisze: 14 lut 2021, 11:08
hohvar pisze: 14 lut 2021, 11:07 Mats, miałeś rację O_O rotfl rotfl
Obawiam się, że musiał po pierwszym secie zapytany przez kogoś powiedzieć, że jednak Świątek wygra. Nawet się przyznał, że w głowie po pierwszym secie tak myslał. :D
rotfl rotfl rotfl
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Teraz Novak. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
arttenis
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 443
Rejestracja: 2 sty 2021, 20:50

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

No i przegrała, evidentna vina Vivida.
Jako ze Iga jest mistrzyni povinien wiedzieć, że będzie grać wieczorne sesje, a nie do łóżka o 21.00, i tak ustawić rytm dnia, na popołudnie/wieczór.
Od drugiego seta już kładła się spać, od czasu do czasu tylko przebłyski.
Ostatnio zmieniony 14 lut 2021, 11:28 przez arttenis, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

A tak w ogóle: teraz Karacew. :D
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

El Diablo pisze: 14 lut 2021, 10:42
ayshe pisze: 14 lut 2021, 10:32
ReTo pisze: 14 lut 2021, 10:25 "Eurosport advancing that Novak Djokovic will play tonight.

He saw tho physios from the tournament and they look very optimistic about Nole's injury."

Nie rozumiem nic. Najpierw mówią że chłop ma naderwany mięsień A teraz takie coś. :D
To fizjoterapeuci też należą do spisku? Potwierdzili kontuzję?? No coś podobnego.
Przecież zacytowana treść wskazuje na to, że nie jest to nic poważnego więc skąd ta reakcja? Gilbert napisał, że nic Djokovicowi nie jest tj. "wygląda OK". I teraz zastanów się. Naderwany mięsień, a ocena, że będzie OK nie bardzo trzymają się kupy. Jeśli z Raonicem nie będzie śladu problemów to nie jest to naderwany mięsień.
ED, chodzi mi o to, że niektórzy kwestionują jakoby w ogóle jakaś kontuzja miała miejsce, starannie ignorując wszystkie dowody, bo przecież to oczywiste że Novak oszukuje, bo przecież inaczej nie wygrałby meczu z dwoma setami i idąc równo w trzecim. Na pewno oszukał też zespół fizjoterapeutów, przekupił paru kumpli z touru, kilku ekspertów, żeby się wypowiedzieli zgodnie z pożądaną narracją, ale to przecież się nie liczy, skoro kibice orzekli, że to niemożliwe, żeby coś mu było.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 14 lut 2021, 11:20
El Diablo pisze: 14 lut 2021, 10:42
ayshe pisze: 14 lut 2021, 10:32
ReTo pisze: 14 lut 2021, 10:25 "Eurosport advancing that Novak Djokovic will play tonight.

He saw tho physios from the tournament and they look very optimistic about Nole's injury."

Nie rozumiem nic. Najpierw mówią że chłop ma naderwany mięsień A teraz takie coś. :D
To fizjoterapeuci też należą do spisku? Potwierdzili kontuzję?? No coś podobnego.
Przecież zacytowana treść wskazuje na to, że nie jest to nic poważnego więc skąd ta reakcja? Gilbert napisał, że nic Djokovicowi nie jest tj. "wygląda OK". I teraz zastanów się. Naderwany mięsień, a ocena, że będzie OK nie bardzo trzymają się kupy. Jeśli z Raonicem nie będzie śladu problemów to nie jest to naderwany mięsień.
ED, chodzi mi o to, że niektórzy kwestionują jakoby w ogóle jakaś kontuzja miała miejsce, starannie ignorując wszystkie dowody, bo przecież to oczywiste że Novak oszukuje, bo przecież inaczej nie wygrałby meczu z dwoma setami i idąc równo w trzecim. Na pewno oszukał też zespół fizjoterapeutów, przekupił paru kumpli z touru, kilku ekspertów, żeby się wypowiedzieli zgodnie z pożądaną narracją, ale to przecież się nie liczy, skoro kibice orzekli, że to niemożliwe, żeby coś mu było.
Chodzi o zachowanie nieadekwatne do stanu faktycznego. Skoro Gilbert mówi, że wygląda ok i nic mu nie jest to co się działo w poprzednim meczu? :] Skoro tak mówi, to nie jest to żadna poważna dolegliwość, a skoro tak to nie trzeba było odstawiać teatru, że ledwo żyje...
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
advantage
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 19 sty 2016, 15:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

SevenUP pisze: 14 lut 2021, 11:27
ayshe pisze: 14 lut 2021, 11:20
El Diablo pisze: 14 lut 2021, 10:42
ayshe pisze: 14 lut 2021, 10:32
ReTo pisze: 14 lut 2021, 10:25 "Eurosport advancing that Novak Djokovic will play tonight.

He saw tho physios from the tournament and they look very optimistic about Nole's injury."

Nie rozumiem nic. Najpierw mówią że chłop ma naderwany mięsień A teraz takie coś. :D
To fizjoterapeuci też należą do spisku? Potwierdzili kontuzję?? No coś podobnego.
Przecież zacytowana treść wskazuje na to, że nie jest to nic poważnego więc skąd ta reakcja? Gilbert napisał, że nic Djokovicowi nie jest tj. "wygląda OK". I teraz zastanów się. Naderwany mięsień, a ocena, że będzie OK nie bardzo trzymają się kupy. Jeśli z Raonicem nie będzie śladu problemów to nie jest to naderwany mięsień.
ED, chodzi mi o to, że niektórzy kwestionują jakoby w ogóle jakaś kontuzja miała miejsce, starannie ignorując wszystkie dowody, bo przecież to oczywiste że Novak oszukuje, bo przecież inaczej nie wygrałby meczu z dwoma setami i idąc równo w trzecim. Na pewno oszukał też zespół fizjoterapeutów, przekupił paru kumpli z touru, kilku ekspertów, żeby się wypowiedzieli zgodnie z pożądaną narracją, ale to przecież się nie liczy, skoro kibice orzekli, że to niemożliwe, żeby coś mu było.
Chodzi o zachowanie nieadekwatne do stanu faktycznego. Skoro Gilbert mówi, że wygląda ok i nic mu nie jest to co się działo w poprzednim meczu? :] Skoro tak mówi, to nie jest to żadna poważna dolegliwość, a skoro tak to nie trzeba było odstawiać teatru, że ledwo żyje...
:::gd::: :::gd:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

ayshe pisze: 14 lut 2021, 11:20 ED, chodzi mi o to, że niektórzy kwestionują jakoby w ogóle jakaś kontuzja miała miejsce, starannie ignorując wszystkie dowody, bo przecież to oczywiste że Novak oszukuje, bo przecież inaczej nie wygrałby meczu z dwoma setami i idąc równo w trzecim. Na pewno oszukał też zespół fizjoterapeutów, przekupił paru kumpli z touru, kilku ekspertów, żeby się wypowiedzieli zgodnie z pożądaną narracją, ale to przecież się nie liczy, skoro kibice orzekli, że to niemożliwe, żeby coś mu było.
Kolega powyżej odpowiedział (konkretnie pierwsze zdanie) ale dopytam, dowody na co? Szukam jakiegoś oficjalnego potwierdzenia poważnego urazu i znaleźć nie mogę. Znajduję, że miał prześwietlenie, że jakaś szyszka z AO stwierdziła, że zagra. Ale nigdzie nie znalazłem co mu było/jest... Mogłabyś źródełko podrzucić? Bo hasło "injury" to straszny ogólnik. Przeszłość Serba w kwestii MTO jest dobrze znana.

Zachowywanie się jak pożal się Boże Serena Williams nie uchodzi...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Raonek jakiś taki puszysty się zrobił.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Rafa tą reklamą Kia uwolnił mnie od kompleksu angielskiej wymowy. rotfl :angel: Rafa, you inspires me. :::gd:::
Ostatnio zmieniony 14 lut 2021, 12:08 przez hohvar, łącznie zmieniany 2 razy.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Halo , halo.
Novak kica jakby nigdy nic.
Ciężko jest bronić tych jego kontuzji :) :] .
Za to Milosz -zmienił styl i taki raczej hipis - luzak na pączkach.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

hohvar pisze: 14 lut 2021, 11:46 Rafa tą reklamą Kia uwolnił mnie od kompleksu angielskiej wymowy. rotfl :angel: Rafa, you inspires me. :::gd:::
rotfl :::gd:::
Tenisówka pisze: 14 lut 2021, 11:51 Halo , halo.
Novak kica jakby nigdy nic.
Ciężko jest bronić tych jego kontuzji :) :] .
Za to jego angielski jest na super poziomie. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
optymista
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 28 sty 2019, 15:00

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Nie tylko angielski, po włosku też całkiem przyzwoicie sobie radzi. Pod tym względem zostawia Feda i Nadala w tyle.
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: Australian Open 2021

Tenisówka pisze: 14 lut 2021, 11:51 Halo , halo.
Novak kica jakby nigdy nic.
Ciężko jest bronić tych jego kontuzji :) :] .
Za to Milosz -zmienił styl i taki raczej hipis - luzak na pączkach.
Jak wtopi seta to się odnowi. Nie bój nic. :wink:
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”