Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

ATP Finals 2020

Nitto ATP Finals
Obrazek
15.11.2020-22.11.2020
Kategoria: ATP World Tour 1500
Pula nagród: 5 700 000 $
Strona główna turnieju: Klik!
Nawierzchnia: hard, hala
Lokalizacja: Londyn, UK
Drabinka: Klik!
Finał 2019:
Stefanos Tsitsipas vs Dominic Thiem 6/7(6), 6/2 7/6(4)

Jak Wasze przewidywania? Ja liczę na Daniła.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP Finals 2020

No to czekamy na finał hiszpańsko-serbski
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2020

Ważne żeby dobre spotkania były. A kto kogo i jak to mi wisi :P
Byle nie Jakuboto i nie na styk ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP Finals 2020

rafbat pisze: 13 lis 2020, 13:32 No to czekamy na finał hiszpańsko-serbski
Panowie już zagrali i obstawiam, że to był ich ostatni pojedynek w tym turnieju. ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2020

Coś marne zainteresowanie ATP Finals na forum :-| . Wiadomo, że wszystkim brakuje kibiców, ale nic na to nie poradzimy. Specyficzne podświetlenie kortów i zaciemnienie widowni sprawia, że w TV tak bardzo tego nie widać....2 lata temu widziałem kilka meczów ATP Finals na żywo w O2 Arena...:W tym roku planowałem też tam być z rodziną....Trudno...Sam turniej zapowiada się ciekawie. Z tego, co do tej pory widziałem, stawiam, że wygra ktoś z trójki: Nadal, Miedwiediew, Djokovic. Nadal gra teraz z Thiemem i jego forma wygląda obiecująco. Może być najbardziej zmotywowany, żeby wygrać ten turniej, co nigdy mu się nie udało.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2020

Bardzo dobry mecz rozgrywają Rafa z Dominikiem. Ofensywna gra, dużo ciekawych akcji. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2020

Majorka pisze: 17 lis 2020, 15:52 Bardzo dobry mecz rozgrywają Rafa z Dominikiem. Ofensywna gra, dużo ciekawych akcji. :::gd:::
Zgadzam się. Świetny mecz. Thiem wygrał tb pierwszego seta 9:7. Na 16 punktów w tb 11 to minibreaki....Tenis może zaskakiwać....
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP Finals 2020

Dominik wygrywa w dwóch setach, dwa razy w tajbreku.
Ale mecz na bardzo wysokim poziomie. :::gd::: Od pierwszej do ostatniej piłki, Brawo dla obu,
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2020

Thiem wygrywa z Nadałem 7:6 7:6 i z przyjemnością dopisuję Go do grona faworytów do zwycięstwa w ATP Finals. Bardzo dobry mecz, obaj grali świetnie.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: ATP Finals 2020

Cambrinus pisze: 14 lis 2020, 16:43
rafbat pisze: 13 lis 2020, 13:32 No to czekamy na finał hiszpańsko-serbski
Panowie już zagrali i obstawiam, że to był ich ostatni pojedynek w tym turnieju. ;)
Intrygujący materiał, dzięki za wrzucenie. Na dłoni widać, jak niesamowicie szybkie tempo potrafią narzucić, poezja.

Świetnie zapowiada(ł) się ten turniej, ponieważ po raz pierwszy nie dostajemy (w sensie kibice) styranych całym sezonem zawodników tylko świeżaczków po raptem kilku turniejach. Teoretycznie wszyscy powinni pokazać się z dobrej strony pod kątem formy, ale w praktyce już widzieliśmy "popisy" Zwieriewa czy wczorajszy podwójny błąd serwisowy przy piłce meczowej (!) Rubliowa. Ech ten NextGen. :rolleyes:

Życzmy sobie takiego poziomu jak wczoraj u Thiema i Nadala. To był dobry mecz.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP Finals 2020

Novak dał radę ze Zwierevem. Półfinały singla zapowiadają się ciekawie: Miedwiediew-Nadal, Thiem-Djokovic. Moim zdaniem dziadki z BIG 3 wcale nie są faworytami. Turniej deblowy jest niesamowicie wyrównany i wszystko jest możliwe. Dobrze, że wczoraj Kubot-Melo w ostatnim wspólnym meczu zagrali z sercem i wygrali. Stawiam na zwycięstwo w całym turnieju pary Koolhof (nowy partner Łukasza w 2021 roku)-Mektic. Ogólnie poziom ATP Finals jest świetny. Nie wiadomo, kiedy znowu zobaczymy tenis na szczycie w 2021 roku. Oby AO odbyło się....
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP Finals 2020

Nie miałem okazji oglądać meczu, ani nic jeszcze nie czytałem, więc od razu zapytam - jaki był powód przegranej Djokovica? Nie chciało mu się grać, nie było sensu, wyimaginowana kontuzja? Przecież na pewno nie była to świetna gra Thiema :D
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2020

Zero Djokozgonów, no jestem zawiedziony :P
Ale Uszaty dał radę, wytrzymał ciśnienie mimo 0-4 w tie-breaku w trzecim secie. Z tego 0-4 wyszedł na 6-4, trochę jednak kuriozum jak na ATP. Zrozumiałbym na WTA ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP Finals 2020

A tam, jeżeli to było 0:4 i serwis Djokovica to jestem w stanie zrozumieć. Mini przełamanie na 1:4, obroniony własny serwis i tylko jeden punkt do odrobienia. 4:4 i gramy od zera.

Oglądałem tylko pierwszy set tego meczu i trzeba powiedzieć, że karty rozdawał Thiem. Wyglądało to jak oczekiwanie, kiedy wreszcie uda się przełamać - i się udało. Chętnie obejrzę w wolnej chwili pozostałe dwa sety.

No i jednak muszę odszczekać - finał będzie chyba hiszpańsko-austriacki ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: ATP Finals 2020

I muszę odszczekać drugi raz - mamy chyba najciekawszy możliwy finał. Świetnie grający Thiem i, nie wiem czy to nie obraza dla tego zawodnika, ale objawienie turnieju w postaci Medvedeva.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2020

No i nam się młodzież do gry dorwała ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: ATP Finals 2020

Bardzo fajne wyniki. Młodzi muszą w końcu zacząć wierzyć, że mogą wygrywać z Top3 i takie zwycięstwa na pewno w tym pomagają. Szacunek dla Thiema za pokonanie Rafy i Djoko w 1 turnieju w nagrodę będę mu kibicował w finale (choć slajsa mógłby poprawić trochę). ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP Finals 2020

Mnie w dzisiejszym finale najbardziej interesuje, jak wydolnościowo się zaprezentują. Wczoraj miałem wrażenie, że Thiem w 3 secie lekko utykał schodząc między gemami do ławki. Wyglądało mi to na lekki problem z mięśniami uda.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP Finals 2020

Cambrinus pisze: 22 lis 2020, 11:21 Szacunek dla Thiema za pokonanie Rafy i Djoko w 1 turnieju w nagrodę będę mu kibicował w finale
Hmmm, wydaje mi się, że Miedwiediew też pokonał w jednym turnieju Djoko i Rafę. W nagrodę będę mu kibicował w finale. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP Finals 2020

Gary pisze: 22 lis 2020, 12:10
Cambrinus pisze: 22 lis 2020, 11:21 Szacunek dla Thiema za pokonanie Rafy i Djoko w 1 turnieju w nagrodę będę mu kibicował w finale
Hmmm, wydaje mi się, że Miedwiediew też pokonał w jednym turnieju Djoko i Rafę. W nagrodę będę mu kibicował w finale. :wink:
:::gd:::

Austriak i Rosjanin powrócili z dalekiej podróży i w nagrodę zagrają ze sobą w finale... Finale, którego zwycięzcę trudno wytypować. Fajny poziom turnieju i mam nadzieję, że ostatnie starcie sezonu także zapamiętamy z dobrego poziomu.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”