Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Majorka pisze: 4 lis 2020, 18:58 Ciężko patrzeć na grę Rafy.
Może dalej będzie lepiej.. takiego Rafała to Hubert by ograł.. ;-P
A Majorka dalej opowiada jak to Rafał jest słaby. Chyba już tutaj nikt w to nie wierzy.

:wink:

Z Rafałem jest może i tak, że czasami jest gorzej i lepiej. Ale jest i tak, że on sie spręża jak jest źle i ma nóż na gardle. A inni odwrotnie, im trudniej tym gorzej. W związku z tym można powiedzieć: "Z Rafałem można ugrać gema a nawet seta. Tylko z meczem jest trudno."

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

:wink:
Majorka pisze: 4 lis 2020, 18:58 Ciężko patrzeć na grę Rafy.
Może dalej będzie lepiej.. takiego Rafała to Hubert by ograł.. ;-P
Różnica polega na tym, że Rafa nawet przy takiej dyspozycji pewnie wygra i tak :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Zestarzał się, nie widzisz? :wink: Ale gra lepiej i już by Hubert z nim nie wygrał :::yay:::
1:1 w setach i przelamanie dla Rafy..
Mam nadzieję zaraz nie napiszę - było..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Chciałoby się powtórzyć za JJ'em: "How many times?". Czyli ile razy już to było, że było blisko ale nie było.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

No proszę, Rafa dalej w grze.
Popsuł sie Sasza, a zaczął znakomicie.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

No i znowu powtórka z rozrywki Next Żen....Zverew łał Nadała jak chciał w półfinale: 6;4, 4:2 i piłki na przełamanie na 5:2.....I co, pampers pełny :D , jest 5:4 dla Rafy i pewnie wygra w trzech setach.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Wyglada na to że next żen wydoroślał :wink:Znów przelamuje Rafę i bedzie serwowal na mecz.
Test dorosłości :wink:

Ed. Zdał ;(
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Jednak Aleksander dał radę. Gratulacje! Biorąc pod uwagę, to co grał Rafa, powinien wygrać szybciej i łatwiej. Nie jest łatwo wygrać nawet z Rafą bez formy, to fakt.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Dziś oglądałem Barcę, więc widziałem tylko ostatnie 2 gemy, ale oglądałem wczorajszy mecz z Wawrinką i Zverev gra bardzo dobrze. Szykuje się fajny finał, bo Miedwiediew w meczu ze Schwartzmanem też pokazał się z dobrej strony (półfinał z Raonicem przegapiłem, widziałem tylko skrót).

PS. Ależ ten Raonic jest spasiony.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

RatRace pisze: 4 lis 2020, 20:34 A Majorka dalej opowiada jak to Rafał jest słaby. Chyba już tutaj nikt w to nie wierzy.

:wink:
Nie powiem, że mnie to cieszy, ale wyszlo na moje. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Złotołańcuchy tym razem chyba dobrał właściwy rozmiar czopka i wytrzymał do końca :(
Na otarcie łez mam to, że Danił pogonił pizdusia :)

A teraz jeszcze FCB leje BVB :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Majorka pisze: 7 lis 2020, 19:18
RatRace pisze: 4 lis 2020, 20:34 A Majorka dalej opowiada jak to Rafał jest słaby. Chyba już tutaj nikt w to nie wierzy.

:wink:
Nie powiem, że mnie to cieszy, ale wyszlo na moje. :wink:
:wink:

A tam, a tam. I tak wiadomo, że zaklinasz rzeczywistość. A młody się sprężył, bo może na prawników robić musi. Jeśli się prawdą okaże, że tę swoją pannę nieładnie traktował.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

RatRace pisze: 7 lis 2020, 20:27 Jeśli się prawdą okaże, że tę swoją pannę nieładnie traktował.
Cóż za niesprawiedliwość, gdyby był zwykłym Kowalskim czy tam Schmidtem, to by było po prostu, że lał konkubinę, a jak ktoś znany to "panna", "dziewczyna", "partnerka". :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Nie Gary, gdy był Kowalskim to by było, że lał szkodnika bo się należało :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Hurkacz i Auger Alliasime z tytułem w deblu. Wystarczy wziąć dwóch solidnych singlistów i czołowe deble ogrywają. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

A w singlu pierwszy set dla Zvereva. Obaj świetnie serwowali przez całą partię, Daniła serwis zawiódł w ostatnim gemie. Ale liczę, że to nie koniec.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Tak ma wyglądać dominator w przyszłości? Miedwiediew....Strasznie brzydko gra, dziwaczne uderzenia z fh i bh, nie mówiąc o wolejach i skrótach.... Ale jest niesamowicie skuteczny i popełnia bardzo mało błędów. Strasznie trudny przeciwnik dla każdego. Wydaje się, że on pierwszy będzie regularnym katem Big 3 w przyszłym roku. Za chwilę zamęczy Zwereva w finale w Paryżu (5:1 w trzecim secie), mimo, że Złotołańcuchy gra naprawdę bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Roger pisze: 8 lis 2020, 17:17 Tak ma wyglądać dominator w przyszłości? Miedwiediew....Strasznie brzydko gra
Brzydko/pięknie to pojęcia względne. Mi akurat styl jego gry bardzo się podoba. ;)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
CFA
Orator
Orator
Posty: 645
Rejestracja: 7 mar 2019, 21:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

SABR pisze: 8 lis 2020, 18:52
Roger pisze: 8 lis 2020, 17:17 Tak ma wyglądać dominator w przyszłości? Miedwiediew....Strasznie brzydko gra
Brzydko/pięknie to pojęcia względne. Mi akurat styl jego gry bardzo się podoba. ;)
Jest skuteczny i to wystarczy. Chyba, że zaczną dodawać punkty za styl :-)
Oczyma wyobraźni widzę kilku stolikowych z karteczkami...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

CFA pisze: 8 lis 2020, 20:59
SABR pisze: 8 lis 2020, 18:52
Roger pisze: 8 lis 2020, 17:17 Tak ma wyglądać dominator w przyszłości? Miedwiediew....Strasznie brzydko gra
Brzydko/pięknie to pojęcia względne. Mi akurat styl jego gry bardzo się podoba. ;)
Jest skuteczny i to wystarczy. Chyba, że zaczną dodawać punkty za styl :-)
Oczyma wyobraźni widzę kilku stolikowych z karteczkami...
Wtedy przegrywałbym każdy mecz. :-|
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”