Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Nie ogolił się to go ... ogolili :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
kefas
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 8 sie 2019, 08:58

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Myślę, że teraz można uznać, że ten turniej się nie liczy, podobnie jak Szlam Igi ;)
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Ayshe tak myśli - na stówe
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

SevenUP pisze: 30 paź 2020, 22:02
rafbat pisze: 30 paź 2020, 19:31 Lorenzo Sonego odprawił właśnie Djokovica 6:2, 6:1 w QF turnieju w Wiedniu. :)
Oj uważaj z takimi hasłami tutaj rotfl Na pewno Novak był kontuzjowany/nie chciało mu się grać/przyjechał do Wiednia po 90 punktów i specjalnie odpadł/tankował/to wszystko wina Pani sędzi :]
Właśnie już się gdzieś Novak „pochwalił” w mediach, że była to przyczyna numer 2 i 3 z wyżej wymienionych O_O. Awans do ćwierćfinału zapewnił mu numer 1 na koniec sezonu. No normalnie wizerunkowy samobójca :). Ma w d..... swoich fanów, przeciwnika, który gra turniej życia (świetny zwycięski półfinałowy mecz z Evansem wczoraj).... Nie rozumiem Novaka. Potem marudzi, że nie jest tak lubiany i szanowany, jak Nadal czy Federer. Wystarczyłoby powiedzieć, że Sonego zagrał przeciwko niemu świetny mecz i pogratulować mu wygranej, a nikt by się nie czepiał.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Roger pisze: 1 lis 2020, 02:27 No normalnie wizerunkowy samobójca :).
Oczywiście masz rację, ale...
Roger pisze: 1 lis 2020, 02:27 Właśnie już się gdzieś Novak „pochwalił” w mediach, że była to przyczyna numer 2 i 3 z wyżej wymienionych O_O. Awans do ćwierćfinału zapewnił mu numer 1 na koniec sezonu.
Wolę taką - szczerą wypowiedź niż Nadala* mówiącego po wygranej 6:0 6:1 <lekko koloryzowane>"to był bardzo trudny mecz, zagrałem to co umiem najlepiej i miałem tylko trochę więcej szczęścia."</lekko koloryzowane>.


* napisałbym Nadala/Feda, ale Szwajcar już tak nie wygrywa. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Najwyraźniej widzi, że swego nie dopnie tu i ówdzie, nie pogodził się z tym jeszcze i mu czasem hamulec przepuszcza ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

wyczesany pisze: 1 lis 2020, 08:47
Roger pisze: 1 lis 2020, 02:27 No normalnie wizerunkowy samobójca :).
Oczywiście masz rację, ale...
Roger pisze: 1 lis 2020, 02:27 Właśnie już się gdzieś Novak „pochwalił” w mediach, że była to przyczyna numer 2 i 3 z wyżej wymienionych O_O. Awans do ćwierćfinału zapewnił mu numer 1 na koniec sezonu.
Wolę taką - szczerą wypowiedź niż Nadala* mówiącego po wygranej 6:0 6:1 <lekko koloryzowane>"to był bardzo trudny mecz, zagrałem to co umiem najlepiej i miałem tylko trochę więcej szczęścia."</lekko koloryzowane>.
Każda przesada jest bez sensu. Jednak wolę zdecydowanie nawet tą Nadalową przesadę po łatwo wygranym meczu, niż deprecjonowanie sukcesu rywala, który zagrał bardzo dobry mecz.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Roger pisze: 1 lis 2020, 10:48Jednak wolę zdecydowanie nawet tą Nadalową przesadę po łatwo wygranym meczu, niż deprecjonowanie sukcesu rywala, który zagrał bardzo dobry mecz.
Tu pełna zgoda, olewanie przeciwnika po dobrym meczu to chamstwo.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

van basten pisze: 31 paź 2020, 19:58 Ayshe tak myśli - na stówe
Ayshe myśli, że zanim się napisze bzdety o deprecjonowaniu przeciwnika, warto sprawdzić u źródła, co zostało powiedziane, a nie czytać dziennikarskie popłuczyny ze sport.pl.
"He just blew me off the court, that's all,". "He was better in every segment of the game... it was a pretty bad match from my side, but amazing from his side. He definitely deserved this result."

Czy Novak olał mecz? Oczywiście. Czy mi się to podobało? Niekoniecznie. Ale zrobił to, co po co przyjechał, zabezpieczył "jedynkę" na koniec sezonu, a to mi się podoba bardzo.
“I came here with the intention to try to earn more points and secure the [World] No. 1 at the end of the year,” “I’m happy, I’m pleased [that] I’m healthy and hopefully I can have a strong finish in London.”
A teraz dajcie mi spokój z Novakiem, choruję i nie mogę się denerwować, bo mi oddechu brakuje. ;-P
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:32 A teraz dajcie mi spokój z Novakiem, choruję i nie mogę się denerwować, bo mi oddechu brakuje. ;-P
No weź O_O wirus ante portas O_O
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 1 lis 2020, 13:40 No weź O_O wirus ante portas O_O
Dum spiro, spero. :wink: .
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

W ramach kwarantanny przez 14 dni ayshe może się wypowiadać tylko w temacie o Novaku. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Ale że wirus od Novaka?! No jak ten ćwok traktuje fankę? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

:o
ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:52
hohvar pisze: 1 lis 2020, 13:40 No weź O_O wirus ante portas O_O
Dum spiro, spero. :wink: .
Aegroto dum anima est, spes esse dicitur :wink: :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

hohvar pisze: 1 lis 2020, 22:19 :o
ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:52
hohvar pisze: 1 lis 2020, 13:40 No weź O_O wirus ante portas O_O
Dum spiro, spero. :wink: .
Aegroto dum anima est, spes esse dicitur :wink: :::gd:::
Ludziom to trzeba prościej ;), mniej filozoficznie :P
Zatem - jeżeli koszt leczenia pacjenta przewyższa wartość pacjenta, ubić pacjenta.
I w ten prosty sposób dziura budżetowa nam nie grozi rotfl
Przy czym kota uratujemy :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:32
van basten pisze: 31 paź 2020, 19:58 Ayshe tak myśli - na stówe
Ayshe myśli, że zanim się napisze bzdety o deprecjonowaniu przeciwnika, warto sprawdzić u źródła, co zostało powiedziane, a nie czytać dziennikarskie popłuczyny ze sport.pl.
"He just blew me off the court, that's all,". "He was better in every segment of the game... it was a pretty bad match from my side, but amazing from his side. He definitely deserved this result."

Czy Novak olał mecz? Oczywiście. Czy mi się to podobało? Niekoniecznie. Ale zrobił to, co po co przyjechał, zabezpieczył "jedynkę" na koniec sezonu, a to mi się podoba bardzo.
“I came here with the intention to try to earn more points and secure the [World] No. 1 at the end of the year,” “I’m happy, I’m pleased [that] I’m healthy and hopefully I can have a strong finish in London.”
A teraz dajcie mi spokój z Novakiem, choruję i nie mogę się denerwować, bo mi oddechu brakuje. ;-P
A to ciekawe, bo przejrzałem około 10 artykułów i wszędzie jest poniższy cytat:
“I’ve done what I came here for, securing the number one. And I move completely fine with today’s result.

Straka, however, did not take kindly to the comments, even if he did stop short of accusing the world number one of tanking.
No ale rozumiem, to pewnie spisek dziennikarzy przeciwko Novakowi.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Kopiowanie błędnych/fałszywych informacji w internecie to już od dawna normalka...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

SevenUP pisze: 2 lis 2020, 10:41
ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:32
van basten pisze: 31 paź 2020, 19:58 Ayshe tak myśli - na stówe
Ayshe myśli, że zanim się napisze bzdety o deprecjonowaniu przeciwnika, warto sprawdzić u źródła, co zostało powiedziane, a nie czytać dziennikarskie popłuczyny ze sport.pl.
"He just blew me off the court, that's all,". "He was better in every segment of the game... it was a pretty bad match from my side, but amazing from his side. He definitely deserved this result."

Czy Novak olał mecz? Oczywiście. Czy mi się to podobało? Niekoniecznie. Ale zrobił to, co po co przyjechał, zabezpieczył "jedynkę" na koniec sezonu, a to mi się podoba bardzo.
“I came here with the intention to try to earn more points and secure the [World] No. 1 at the end of the year,” “I’m happy, I’m pleased [that] I’m healthy and hopefully I can have a strong finish in London.”
A teraz dajcie mi spokój z Novakiem, choruję i nie mogę się denerwować, bo mi oddechu brakuje. ;-P
A to ciekawe, bo przejrzałem około 10 artykułów i wszędzie jest poniższy cytat:
“I’ve done what I came here for, securing the number one. And I move completely fine with today’s result.

Straka, however, did not take kindly to the comments, even if he did stop short of accusing the world number one of tanking.
No ale rozumiem, to pewnie spisek dziennikarzy przeciwko Novakowi.
Na stronie ATP jest cytat podany przez ayshe: klik.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Gary pisze: 2 lis 2020, 11:14
SevenUP pisze: 2 lis 2020, 10:41
ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:32
van basten pisze: 31 paź 2020, 19:58 Ayshe tak myśli - na stówe
Ayshe myśli, że zanim się napisze bzdety o deprecjonowaniu przeciwnika, warto sprawdzić u źródła, co zostało powiedziane, a nie czytać dziennikarskie popłuczyny ze sport.pl.
"He just blew me off the court, that's all,". "He was better in every segment of the game... it was a pretty bad match from my side, but amazing from his side. He definitely deserved this result."

Czy Novak olał mecz? Oczywiście. Czy mi się to podobało? Niekoniecznie. Ale zrobił to, co po co przyjechał, zabezpieczył "jedynkę" na koniec sezonu, a to mi się podoba bardzo.
“I came here with the intention to try to earn more points and secure the [World] No. 1 at the end of the year,” “I’m happy, I’m pleased [that] I’m healthy and hopefully I can have a strong finish in London.”
A teraz dajcie mi spokój z Novakiem, choruję i nie mogę się denerwować, bo mi oddechu brakuje. ;-P
A to ciekawe, bo przejrzałem około 10 artykułów i wszędzie jest poniższy cytat:
“I’ve done what I came here for, securing the number one. And I move completely fine with today’s result.

Straka, however, did not take kindly to the comments, even if he did stop short of accusing the world number one of tanking.
No ale rozumiem, to pewnie spisek dziennikarzy przeciwko Novakowi.
Na stronie ATP jest cytat podany przez ayshe: klik.
A na samym dole artykułu jest cytat, który ja wkleiłem i do którego był komentarz że :
ayshe pisze: 1 lis 2020, 13:32 Ayshe myśli, że zanim się napisze bzdety o deprecjonowaniu przeciwnika, warto sprawdzić u źródła, co zostało powiedziane, a nie czytać dziennikarskie popłuczyny ze sport.pl.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP & WTA - sezon COVID-19

Ciężko patrzeć na grę Rafy.
Może dalej będzie lepiej.. takiego Rafała to Hubert by ograł.. ;-P
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”