Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

No i co się Wyczes głupio fejspalmujesz? :D

Teraz wszyscy się tu jaramy sukcesem Igi, a jeden ancymon za zasadne uznaje natychmiastowe przypieprzenie Radwańskiej, która swoimi sukcesami prawdopodobnie przykrywa każdego z nas w naszych własnych areas of expertise (no chyba że tu sama światowa czołówka w swoich zawodach siedzi, to przepraszam...).

To trzeba tępić takie postawy, a nie milczeć :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Iga będzie 17. w rankingu i jedyny minus to taki że już za pół roku te punkty odpadną, więc za długo nie podtrzymają tego rankingu.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

A ja trochę z innej bajki. Ciągle idzie to cholerne polskie studio na Eurosporcie, a ja chciałbym posłuchać relacji po meczu Igi z normalnego Eurosportu: Henmana, Wilandera, Schett itp. Powtórzą to chociaż? Zaczął się już finał debla mężczyzn,, na który bardzo czekam a te .......w ogóle tego nie pokazują. Zaraz się wkurzę....
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:52 No i co się Wyczes głupio fejspalmujesz? :D
Witki mi opadają jak w temacie tenisowym znowu czytam wnioski typu "ktoś nie lubi zawodnika = jest zawistnym polakiem".
Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:52Teraz wszyscy się tu jaramy sukcesem Igi, a jeden ancymon za zasadne uznaje natychmiastowe przypieprzenie Radwańskiej
Rozumiem rafbata, w pewnym sensie podzielam jego zdanie. Nie powiedziałbym, że Radwańska pajacowała, po prostu nie przepadałem za nią, Iga ma coś w sposobie bycia na korcie, że nie umiem jej nie kibicować.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

No wreszcie pokazują finał debla mężczyzn na żywo w Eurosporcie. Z pierwszego seta zobaczyliśmy 3 ostatnie piłki......
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

El Diablo pisze: 10 paź 2020, 17:07 Tymczasem Vivid...
SPOILER:
;-P :wink:
Nawet nie wiesz, jak czekałam na tę ostatnią sowę.. rotfl :::gd:::

Wielki dzień, ostatni raz tak mi kroili cebulę po zeszłorocznym Wimblu, ale dziś było gorzej :::bubles::: . Usłyszeć nasz hymn w Wielkim Szlemie, coś niebywałego, nie myślałam, że tego dożyję.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Roger pisze: 10 paź 2020, 18:03 No wreszcie pokazują finał debla mężczyzn na żywo w Eurosporcie. Z pierwszego seta zobaczyliśmy 3 ostatnie piłki......
Mnie Player poratował. :)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:45 Rafbat, spokojnie, to tak nie działa, że ktoś będzie bardziej a ktoś mniej zapamiętany. Jakoś dziwnie do tematu podchodzisz (albo właśnie typowo po polsku zawistnie)

Polska przywara: nie można cieszyć się z sukcesu jednej osoby bez jednoczesnego zgnojenia innej.
Sam sobie zluzuj. Do zawiści w jakiejkolwiek materii mi daleko i nie życzę sobie takich personalnych wycieczek. Cieszę się przeogromnie z dzisiejszego sukcesu Igi, a po Radwańskiej będę jechał w każdej możliwej sytuacji. Widocznie nie zrozumiałeś kontekstu i poprzedniego wpisu :)

P.S. a jak nie rozumiesz, dlaczego to Iga będzie zapamiętana za 50 czy 70 lat, kiedy to już mnie, a tym bardziej Ciebie nie będzie, to nie mamy o czym dyskutować. Ileż to razy słyszałem przy okazji meczów Igi teksty o "legendarnej Jadzi". Raczej Kowalski nie będzie już wtedy pamiętał zbytnio o Radwańskiej, a na piedestale będzie już tylko Iga, abstrahując od ogromnych osiągnięć Radwańskiej, która pewnie oddała by to wszystko, co w karierze zgarnęła za to, co dzisiaj udało się Idze.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

wyczesany pisze: 10 paź 2020, 17:43
Artlight pisze: 10 paź 2020, 17:41 Rafbat, spokojnie, to tak nie działa, że ktoś będzie bardziej a ktoś mniej zapamiętany. Jakoś dziwnie do tematu podchodzisz (albo właśnie typowo po polsku zawistnie).
Co wy macie z tą zawiścią?
:::gd:::

Pokolenie takie.

Iga już z innego pokolenia.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wszystko się zgadza. Debla wygrali Krawietz i Mies, ponieważ.....byli tak samo ubrani :). Wzięli przykład ze mnie i Waltera :::gd::: .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Rozczarowaliście mnie mocno. Ale o tym napiszę jak obiecałem jutro. Dziś tylko o tym mniejszym rozczarowaniu. Nie było mnie, ale w radio słyszałem, że Iga wygrała finał pań.
W sumie to też mi pasuje do podsumowania bo jaki Szlam taki Marcin Najman z pucharem. Do kompletu brakuje mi tylko by jutro wygrał Djokozgon Dnokovic. Oj, wtedy wszystko mi się w analizie idealnie poskłada. Jak nie to trochę słabiej, ale też wybrnę ;)
I żeby było jasne, jutro będę zdecydowanie kibicował Nadalowi. Nawet mam czas i obejrzę finał.

Ale odbiegłem od sedna (jak zwykle ;)). Rozczarowaliście mnie dziś bo nikt do mnie nie zadzwonił czy nie zasmsował (a Niektórzy mają mój numer) i nie przekazał radosnej dla was nowiny. Czyżbyście jeszcze z szoku nie wyszli? rotfl
Więcej wiary, optymizmu i radości ;) Jutro pewnie to wszystko trochę zmącę ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Nie wiem, czy społeczność TN wytrzyma do jutra. :P
#NKrising
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

HeadShot pisze: 10 paź 2020, 20:06 Nie wiem, czy społeczność TN wytrzyma do jutra. :P
To niech popuści :P W końcu masek to może brakować, ale nie pampersów rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Marcoone
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 389
Rejestracja: 2 lip 2012, 22:16
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Proponuję rozpocząć taki mini wątek - tezy Vivida w związku z wygraną Igi w Paryżu.
Może ja zacznę.

1. Kto to widział turniej WS w październiku. Iga pochodząca ze środkowej Europy miała nieuczciwą przewagę bo do takich temperatur jest przyzwyczajona.
2. Jest epidemia więc co to za Szlem w trakcie epidemii.

;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

3. Z kim ona tam w ogóle wygrała? Z kontuzjowaną Rosjanką?!
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

4. Przypadkowe zwycięstwo. Zabłysła jak kometa i zgaśnie..

A co by było jak Vivid napisze : "Sorry, myliłem się co do Igi. Każdemu zdarzy się źle ocenić." :wink: rotfl
Dopiero byłaby sensacja..
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wrócił, wrócił nasz Vivid. Najmądrzejszy z mądrych. Najroztropniejszy z roztropnych. Światłość tego forum.

Znowu będzie nam tłumaczył czemu On i tylko On może mieć rację. A inni tylko w przypływie łaski Jego mogą się z nim zgodzić, choć nie mogą się z Nim równać.

Nasza Ty Pytio forumowa. Prosimy Cię: prowadź nas przez meandry myśli i związków przyczynowo skutkowych. My jak ta dziatwa, co z rozkoszą wsłuchuje się w Twe słowa, które mętlik w naszych głowach rozwiewają.

A w ogóle ten Pan co wkleja sowy, to ten tego, uważam że rządzi w tym wątku. Mnie osobiście zauroczył przyczajony kot wzrokiem swoim hipnotyzujący myszkę.

A ty Vidziu, postaraj się, żeby Twoja jutrzejsza przemowa do ludu forumowego była lepsza od Pana Gomułkowych.

:wink:
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

SevenUP pisze: 10 paź 2020, 17:53 Iga będzie 17. w rankingu i jedyny minus to taki że już za pół roku te punkty odpadną, więc za długo nie podtrzymają tego rankingu.
No chyba że zrobi replay 😆
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 10 paź 2020, 20:55 A co by było jak Vivid napisze : "Sorry, myliłem się co do Igi. Każdemu zdarzy się źle ocenić." :wink: rotfl
Dopiero byłaby sensacja..
A wiesz co? Bardzo bym chciał, ale nie mogę :P
To ego co się na parkingu przed kortami nie mieści (według YtB) mi nie pozwoli ;)
RatRace pisze: 10 paź 2020, 21:03 Wrócił, wrócił nasz Vivid. Najmądrzejszy z mądrych. Najroztropniejszy z roztropnych. Światłość tego forum.
Ziewam, to już było :::bd::
RatRace pisze: 10 paź 2020, 21:03 Nasza Ty Pytio forumowa.
Wolę zwyczajnie - Pyto ;), ale tylko od kobiet :P
W sumie to nie wiem czemu rotfl
RatRace pisze: 10 paź 2020, 21:03 A ty Vidziu, postaraj się, żeby Twoja jutrzejsza przemowa do ludu forumowego była lepsza od Pana Gomułkowych.

:wink:
Już gotowa, jakieś 1,5 strony. Ale się zmieści :P
Kurde, no Fiedela z Kuby to ja jeszcze długo nie przeskoczę :(
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
lake
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 137
Rejestracja: 13 cze 2010, 21:52

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

fortomorrow pisze: 10 paź 2020, 17:06
Gary pisze: 10 paź 2020, 16:47
fortomorrow pisze: 10 paź 2020, 16:39 Łzy w oczach. Najmłodsza zwyciężczyni od Seles w '92. Czy jest tenisistka, która w historii straciła mniej gemów w turnieju wielkoszlemowym?
Mary Pierce straciła raptem 22 gemy, ale nie wygrała turnieju, bo przegrała finał.
Czyli w historii tenisa nie było bardziej dominującej zwyciężczyni na przestrzeni jednego wielkoszlemowego turnieju? Niepojęte.
Graf w 1988 straciła 20 na RG. W finale Zvereva odjechała na rowerze. Poniżej 40 minut chyba.
Sezon 2019 w liczbach:
#15
#18
#40:15
#16
#19

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”