Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ten Sinner to gra bez żadnego respektu.. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ależ spokojny jest ten Sinner. Zasłużone przełamanie i teraz test dla młodego czy to utrzyma.

Edit. No i oblał test. :rolleyes:
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Tajbrek. Oddal mlody przelamanie ale Rafa nie gra dobrego meczu :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Banalnie się oddał Grzesznik, widać co znaczy magia nazwiska..
5:3 w tb dla Rafy.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

ayshe pisze: 6 paź 2020, 23:47 Banalnie się oddał Grzesznik, widać co znaczy magia nazwiska..
5:3 w tb dla Rafy.
Nazwisko trochę podniosło poziom.. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Majorka pisze: 6 paź 2020, 23:49 Nazwisko trochę podniosło poziom.. :wink:
Poziom stresu :wink: . Przyfarciło Rafciowi z pierwszym setem, ale wybacz Majorka, Twój idol nędzę gra póki co.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

ayshe pisze: 6 paź 2020, 23:51
Majorka pisze: 6 paź 2020, 23:49 Nazwisko trochę podniosło poziom.. :wink:
Poziom stresu :wink: . Przyfarciło Rafciowi z pierwszym setem, ale wybacz Majorka, Twój idol nędzę gra póki co.
Zgadzam się, dużo błędów, często prostych. Biega też jakby gorzej.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

On w tym turnieju ogólnie jest taki bez energii, bez dynamiki. Nie wiem czy to przez te warunki, czy za długo siedział na tej Majorce, ale dziwnie się ogląda takiego Nadala. On mi bardziej przypomina te lata, kiedy wracał po kontuzji i i był daleki od optymalnej formy.
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Cambrinus pisze: 6 paź 2020, 23:59 On w tym turnieju ogólnie jest taki bez energii, bez dynamiki. Nie wiem czy to przez te warunki, czy za długo siedział na tej Majorce, ale dziwnie się ogląda takiego Nadala. On mi bardziej przypomina te lata, kiedy wracał po kontuzji i i był daleki od optymalnej formy.
Warunki na pewno mu nie pomagają, mamy lodowate grzęzawisko i ten topspin wygląda trochę jak strzelanie ślepakami w kisielu. I masz rację, zardzewiałość w poruszaniu się przywołuje na myśl 2015.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Znowu Yannick zdobywa przewagę oby tym razem utrzymał ją trochę dłużej... Rafa słabiutko.

Edit: Znowu wtopił. Ten młodzian to jednak musi się udać chyba na jakieś zajęcia wyrównawcze. ;) Ja idę spać. :::snoozer:::
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Normalnie zaczyna mnie męczyć ta Ania z Zielonego Wzgórza. :tired: Dobranoc.
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Ktoś wie, czy oni planują to dograć za jednym zamachem? Przestałem oglądać po secie, bo czas spać i jestem ciekaw, czy jakiś komunikat na ten temat został podany.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Zaimponowała mi Iga wytrzymałością psychiczną mimo słabego i nerwowego początku :::gd::: . Biorąc pod uwagę presję/okazję/stawkę, warunki pogodowe i niepewność pierwszych uderzeń, to trzeba przyznac, że pozbierała się pierwszorzędnie, naprawdę jak stary wyga. Coś tam musi być na rzeczy z tą psycholog, też poproszę do niej numer rotfl Mam nadzieję, że to ją jeszcze bardziej wzmocni i Argentyna zakończy przygodę z RG na półfinale (co proszę odnieść również do panów :wink: ).
Rafy nie oglądałem, czytam, że słabo... No cóż, warunki trudne, ale prawdziwego mistrza poznaje się... (itd. itp.) :wink: .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

A mi się wczorajsza gra Podoroski tak podobała, że aż nie wiem za kim kibicować jutro...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

TomPL pisze: 7 paź 2020, 10:52 A mi się wczorajsza gra Podoroski tak podobała, że aż nie wiem za kim kibicować jutro...
Nikt Ci w to nie uwierzy. :twisted:
:wink: :::gd:::

Ja się czuję trochę jak wtedy gdy Janowicz przedzierał się do finału w Paryżu i do półfinału na Wimbledonie i wtedy jak Aga torowała sobie drogę do finału Wimbla. Mam ogromną nadzieję, że tutaj zakończenie będzie szczęśliwsze. Zarówno w tym turnieju jak i na dystansie całej kariery. Jaram się! :D

:!PL!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

RoTTeN pisze: 7 paź 2020, 11:23Jaram się!
Jak Notre Dame? ;-P Przyznam się, że mnie też się udzieliło. Radwańska jakoś nie wzbudzała we mnie emocji, a jeśli już to negatywne, natomiast Idze kibicuję.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Argentynko-ukrainka może być trudna do przejścia. Gra jak facet i mocno po kierunkach, praktycznie nic łatwego na środek. Czyli podobnie do Igi. Wygra ta, którą mniej nerwy zjedzą. Chyba :).
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Artlight pisze: 7 paź 2020, 12:58 Argentynko-ukrainka może być trudna do przejścia. Gra jak facet i mocno po kierunkach, praktycznie nic łatwego na środek. Czyli podobnie do Igi. Wygra ta, którą mniej nerwy zjedzą. Chyba :).
Też mi się tak wydaje...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Wczoraj w komentarzu telewizyjnym padło, że Podoroska wygrała ostatnich 12 meczy, z rzędu co spowodowało u niej poczucie pewności siebie.
Aż sprawdziłem i okazało się, że owszem, tak było licząc ITF60 St.Malo i FO. Przegrała wcześniej w sierpniu gdy grała w Pradze w dwóch turniejach (WTA i Challenger), w WTA przegrała w eliminacjach a w Challengerze w półfinale z zawodniczkami z rankingiem 100+. Jak to się stało, że 23-letnia zawodniczka robi taki postęp wynikowy w ciągu miesiąca?!
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIELKI SZLEM: ROLAND GARROS 2020

Koks.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”