Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Jakuboto vs Marcin_L

1) 1:6, 0:6, 1:6, 2:3 (o ile pamiętam)

Pograliśmy sobie dziś na kortach Silva Sport :).

Klub niby ten sam co wczoraj z Obim, ale kort nr 7 gorszy niż wczorajsza 1.

Jakuboto wybrał serwis i dobrze zaczął, serwis mu wchodził. W następnych gemach już było bardzo w kratkę, do tego zdecydowanie lepiej trzymam piłkę i na tym polegała nasza gra. Ja popełniałem mniej błędów i wywierałem lekką presję, a Jakuboto grał bardzo zmiennie. Potrafił ładnie zaserwować i potem dobrze pierdyknąć, aby w następnych wymianach zrobić kilometrowy aut.

Mimo sporej liczby gemów było sporo wymian, skutkiem czego złaziłem z kortu mocno zdygany :), a Jakuboto musiał w trakcie meczu zmieniać koszulkę :).

Jakuboto zagrał kilka fajnych slajsów, minął mnie też ładnie, do tego strzelił ze dwa asy. Ja zero :).

Ale wygrałem stabilnością mojej gry.

Dzięki za grę i do następnego razu :).
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Jakuboto vs Marcin_L

Marcin_L pisze:Dzięki za grę i do następnego razu
Nie mów, że dasz się namówić na to jeszcze raz. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakuboto vs Marcin_L

Dzięki za grę :). Mam nadzieję, że trochę pobiegałeś i mimo wyniku nie był stracony czas.
Ja koszulkę zmieniałem bo się zgrzewam szybko - u mnie normalka. Mógłbym jeszcze spokojnie dłużej pograć.

Marcin gra bardzo regularny tenis z końcowej linii i większość piłek wrzuca pod linię - albo wręcz perfidnie w linię! Mimo, że raczej nie gra slajsów i nie specjalnie często wybiera się do siatki to nie było to niezbędne. Ma sporo słabszy drugi serwis (jak każdy) - udało się wtedy strzelić winnera czy ustawić wymianę, ale niestety nieczęsto dochodziło do tego drugiego serwisu.
Myślę, że gdybyś dorzucił slajsa, to mimo wszystko Twoja gra była by ciekawsza z większą ilością opcji.

Co do mojej gry to zabrakło przede wszystkim serwisu i regularności. Starałem się szybciej kończyć wymiany, co powodowało wystrzelenie wielu piłek w auty. Dopiero w końcówce trochę bardziej skupiłem się na lepszej pracy nóg i ustawieniu. Przytrzymanie piłki dało i parę dobrych serwisów dało dwa gemy w końcówce.

Poprzedni mecz grałem dwa tygodnie temu - jak córka pozwoli to jak ruszy challenge, to może nie będzie tak marnie z ilością gry.
Może warto też skorzystać z rady Marcina i coś ćwiczyć nogi.

Dzięki za grę!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakuboto vs Marcin_L

Brawo Panowie. Kolejny wątek rozgrywkowy rozpoczęty.

Challenge rusza chyba za dwa tygodnie. Przyda się więcej ruchu. :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Jakuboto vs Marcin_L

Marcin_L pisze:1) 1:6, 0:6, 1:6, 2:3 (o ile pamiętam)
Pograliśmy sobie dziś na kortach Silva Sport :).
Klub niby ten sam co wczoraj z Obim, ale kort nr 7 gorszy niż wczorajsza 1.
Na 1. bo grałeś z rozstawionym a z LL to tylko na 7. wpuszczają. :wink:
A w ogóle to brawo! Było na styk. :D
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakuboto vs Marcin_L

Ładny wynik. :) Można spać spokojnie dalej. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Jakuboto vs Marcin_L

Wynik na styk. :) Dał radę. :P
Marcin, napisz, które gemy w promocji, a które po rabacie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”