Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Nike - Temat Ogólny

Że w Nike'ach zawsze musi być jakiś element nie tak...

Vapor 9.5 - Ty mówisz o przecierającej siateczce (jak zresztą większość), ale ja tego problemu nie uświadczyłem. Za to mega szybko wycierająca się zapiętkę i owszem.

Lunar Ballistec - but niemal idealny, ale... a właściwie, ALE... te cholerne, pękające sznureczki/gumeczki od sznurówek; gdyby nie to, naprawdę nie miałbym się czego czepnąć

Air Zoom Ultra - przyzwoite, dosyć budżetowe buty, ale z kolei jakiś debil wpadł na pomysł, że nie zrobi zwykłego, prostego sznurowania, tylko będzie takie schodzące do boku; efektem tego jest delikatnie zsuwanie się "języka" podczas gry i nagminne rozwiązywanie się śliskich, fabrycznych sznurowadeł (muszę wiązać na dwie kokardki)

Ale i tak nigdy nie kupię innej marki. :)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

rafbat pisze: Ale i tak nigdy nie kupię innej marki. :)
No ja szybko kupiłem drugą parę starych vaporów 9,5... ;-)
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike - Temat Ogólny

Od wielu już lat jeżeli chodzi o buty to Nike obniża loty - mam na myśli jakość. :(
Do tego jeszcze kombinują jak koń pod górę konstrukcyjnie. :(
I dlatego po wielu latach gry w ich butach zacząłem jakiś czas temu grać w Asicsach ....
Quo vadis Nike? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

Vivid pisze:Od wielu już lat jeżeli chodzi o buty to Nike obniża loty - mam na myśli jakość. :(
Do tego jeszcze kombinują jak koń pod górę konstrukcyjnie. :(
I dlatego po wielu latach gry w ich butach zacząłem jakiś czas temu grać w Asicsach ....
Quo vadis Nike? ...
Vapory 9.5 dawały mi absolutną pewność że nie skręcę kostki. Potwierdzały się nawet w sytuacjach, kiedy na treningu nie posprzątałem piłek w karo i wyskakując przy woleju czy smeczu spadałem jedną stopą na piłkę leżącą w korcie.
Jakość wykonania faktycznie spada, ale najgorsze jest to, że nie trzymają "parametrów" dla modelu. Co z tego że nowy wzór, czy nowy numer modelu. Vapor to vapor, może być lepiej, ale standard musi być utrzymany. No ale skoro nawet Sampras nie miał do nich szans przebicia to jedynie Federer może coś wywalczyć.
A z drugiej strony też mnie zadziwia, że po tylu latach na korcie Roger jest w stanie zagrać jeden turniej w jednym modelu obuwia, a następny już w innym. Przecież but, po rakiecie, to najważniejsza sprawa w tenisowym ekwipunku, a może nawet ważniejsza?
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Nike - Temat Ogólny

Pewnie kolorki się zmieniają, but niekoniecznie... .;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Nike - Temat Ogólny

hokej pisze:Pewnie kolorki się zmieniają, but niekoniecznie... .;-)
Chyba z pierwszymi Lunarlite'ami była taka sytuacja. Pewnie nie pierwsza i nie ostatnia.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike - Temat Ogólny

Kolorami żonglują już od dobrych kilku lat. Dla użytkowników to w sumie nawet korzystne. But technicznie mamy identyczny, ale ten w kolorkach sprzed kilku miesięcy można zwyczajnie kupić taniej niż ten w bieżących barwach.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jacek iREM
Weteran
Weteran
Posty: 1875
Rejestracja: 20 sie 2013, 09:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Nike - Temat Ogólny

Wie ktoś może dlaczego wszędzie zniknęły ze sprzedaży bandany Nike???
Aktualnie: Rehabilitacja po artro drugiego kolana
NTRP chwilowo zero | BLOG | ZABAWKI | USO 2005 | TENISpo50.
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Nike - Temat Ogólny

Jacek iREM pisze:Wie ktoś może dlaczego wszędzie zniknęły ze sprzedaży bandany Nike???
Gangi uliczne... ? Piraci... ?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nike - Temat Ogólny

Strajk dzieci w Azji?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike - Temat Ogólny

Wszystko wykupiły "laski" z zespołu Jarzębina ;), do teledysku na Mundial - Koko Koko, ruski Mundial będzie spoko! :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nike - Temat Ogólny

Vivid pisze:Wszystko wykupiły "laski" z zespołu Jarzębina ;), do teledysku na Mundial - Koko Koko, ruski Mundial będzie spoko! :P
Albo Vivid chciał pasek kupić i musiał elastyczne bandany połączyć ze sobą żeby materiału starczyło rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike - Temat Ogólny

Jakuboto pisze:
Vivid pisze:Wszystko wykupiły "laski" z zespołu Jarzębina ;), do teledysku na Mundial - Koko Koko, ruski Mundial będzie spoko! :P
Albo Vivid chciał pasek kupić i musiał elastyczne bandany połączyć ze sobą żeby materiału starczyło rotfl.
Ja myślę, że filmiki z Twoją "grą" wyciekły do ... WTA, dziewczynom skończyły się chusteczki i musiały czymś je zastąpić bo do dziś ryczą ze śmiechu. :D
Podobno masz dostać nagrodę specjalną - the closest BYE substitute. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
matek20
Weteran
Weteran
Posty: 1712
Rejestracja: 8 paź 2011, 20:01

Bandany Nike?

Sprzedają jeszcze bandany Nike? Nigdzie nie mogę znaleźć. Wycofali ze sprzedaży?
Awatar użytkownika
Mart12
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 24 kwie 2016, 22:59

Re: Bandany Nike?

matek20 pisze:Sprzedają jeszcze bandany Nike? Nigdzie nie mogę znaleźć. Wycofali ze sprzedaży?
Na Tennis Warehouse zarówno amerykańskim jak i europejskim są i to kilka kolorów, znalazłem też na Tennis-point oraz w holenderskich sklepach online. Natomiast z polskich sklepów faktycznie chyba zniknęły zupełnie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike - Temat Ogólny

Widzę, że na USO Nike przygotowało świetną kolekcję Challenge Court. Tak patrzyłem wczoraj na koszulkę Ogiera-Alimenciarza, Szapo, do tego komplet Agassiego z 1990. No to pewnie z 1000 zł pójdzie jak nic na zamówienie. :P
Oby jak najszybciej pojawiły się w ofercie. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Nike - Temat Ogólny

Vivid pisze: 23 sie 2020, 07:17 Widzę, że na USO Nike przygotowało świetną kolekcję Challenge Court. Tak patrzyłem wczoraj na koszulkę Ogiera-Alimenciarza, Szapo, do tego komplet Agassiego z 1990. No to pewnie z 1000 zł pójdzie jak nic na zamówienie. :P
Oby jak najszybciej pojawiły się w ofercie. :)
Kolekcja fajna, ale nie rozumiem polityki Nike dotyczącej jej sprzedaży. O ile polówki i koszulkę Shapovalova można kupić, to t-shirtów które nosił Dimitrov czy Felix nigdzie nie ma, ani na stronie producenta, ani w ST, ani w TW Europe. Dostępne są tylko w US. Trochę dziwne, bo akurat Nike raczej wszędzie udostępnia te główne kolekcje.
Prince Textreme Tour 100 310
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Nike - Temat Ogólny

To nic nowego. Robili tak już wcześniej kilka razy. Pewne modele były regionalizowane. Albo regionalizacji podlegały konkretne kolory w danym modelu. Tylko w czasie pandemii, gdy jednak gry nie było, obroty spadły, odwalać taki numer? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Nike - Temat Ogólny

Dziś pojawiła sie na stronie Nike koszulka w jednym kolorze. ;) Jednak pojawiła się kolejna wątpliwość, bo zawodnicy mają wersje dziurkowaną, czyli materiał jak w polówce, a ta wersja wygląda standardowo. :)
Natomiast w US kolekcja ponoć szybko się sprzedaje i w wielu sklepach już dostać cokolwiek ciężko.
Prince Textreme Tour 100 310

Wróć do „Inny sprzęt”