Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Ślepy Vivid jesteś oj ślepy :P. Dobrze, że te piłki jeszcze jakoś na słuch odbijasz...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Posiłkuję się echolokacją, dlatego nie lubię grać z kurduplami albo chudymi tyczkami - mała powierzchnia odbicia fal. ;)

A co do kortu to ja jestem alive and kicking. :P
Żeby nie napisać: The Ultimate Jakuboto`s Ass Kicker! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Chciałem wszystkim gorąco podziękować za gratulacje. Jednak pewien niedosyt pozostaje. Kontuzja JCz nie pozwoliła do końca dograć finału a wiem, że walka byłaby do ostatniej piłki i pomimo mojego prowadzenia trzeba by było być skoncentrowanym do samego końca.
Organizacja turnieju oraz miejsce idealne.
Co do meczy, to była dla mnie ogromna przyjemność z Wami wszystkimi zagrać i muszę przyznać, że w absolutnie żadnym z meczy wynik nie oddaje prawdziwej różnicy poziomów.
Jeszcze raz dziękuje i trochę żałuję, że tak mało czasu jednak poświęciłem na pogaduchy z Wami.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Pio pisze:[...] trochę żałuję, że tak mało czasu jednak poświęciłem na pogaduchy z Wami.
Ja również większość czasu spędziłem na korcie, nie było czasu na pogaduchy. Pokłosie sprawnej organizacji... ;)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

JCz pisze:
Pio pisze:[...] trochę żałuję, że tak mało czasu jednak poświęciłem na pogaduchy z Wami.
Ja również większość czasu spędziłem na korcie, nie było czasu na pogaduchy. Pokłosie sprawnej organizacji... ;)
Bo Wy nieogarnięci jesteście! :P
Popatrzcie na Jakuboto - ciągle tu mi pyskuje ;), jeszcze czasem komuś innemu :), po korcie też ciągle lata i jakie ma wyniki - baba go leje jak chce. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

RoTTeN pisze:Turniej - marzenie!
Gratulacje RoTTeN! Tak, jak kiedyś pisałeś, "niezawysocy" mogą rządzić na korcie i Twój półfinał jest tego dowodem. :)

Świetny wynik, oczywiście gratulacje dla wszystkich pozostałych półfinalistów a w szczególności nowego TF-owego mistrza Pio.

I fajnie, że znów licznie się stawili forumowicze, tylko przyklasnąć. :::yay:::
8:7 40:15
kszysiec
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 3 sie 2013, 00:39

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Bardzo późno, ale w robocie od razu od niedzieli do dzisiaj miałem jazdę bez trzymanki....chciałem podziękować organizatorom, moim przeciwnikom za grę, dzięki wielkie za debelki (chyba zaczyna mi się to podobać...muszę popróbować w tym sił poza TF-em...), gratulacje dla wygranych, dzięki wszystkim za pogaduchy. Ciasto jak zwykle smaczne, atmosfera super i dla mnie bardzo ważne są zawsze obserwacje gry na żywo i nauka jaką wynoszę od kolejnych przeciwników z którymi grałem pierwszy raz...dzięki raz jeszcze i jak zdrowie pozwoli, mam nadzieję, jeszcze nie raz się zobaczymy.
NTRP: 3.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

Suchy to jest Jakuboto, dlatego Vivid mu dokucza, w ostateczności wysunie dłoń jak Kokosz (z komiksu Kajko i Kokosz) i będzie poza zasięgiem.

Porównanie do Kokosza wyszło zupełnie przypadkowo. ;)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów TF 2016 edycja II

PitS pisze:Porównanie do Kokosza wyszło zupełnie przypadkowo. ;)
Mimo pełnej trzeźwości umysłu jakoś nie mogę dać wiary. ;)
Ale przyjmę to ... na wiarę. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”