bozar
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2016, 16:51

Roland Garros - bilety

Czy wiecie jak w okazyjny sposób kupić bilety na finały w 2017 (zarówno kobiet jak i mężczyzn)?
Na oficjalnej stronie oczywiście jest taka możliwość, ale ceny są tak zaporowe, że zastanawiam się czy jest jakiś sposób na promocję/rabat? Czy macie doświadczenie w takich sprawach? Ktoś z Was kupował może bilety na Wielkiego Szlema i wie z czym to się wiąże?
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roland Garros - bilety

Na oficjalnej stronie jeszcze nie ma biletów na RG 2017. W tej chwili możesz jedynie dostać coś od resellerów ale rzeczywiście w zaporowych cenach. Trzeba poczekać do początku przyszłego roku.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
bozar
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2016, 16:51

Re: Roland Garros - bilety

Dzięki. Orientujesz się kiedy mogą się ofizjalnie pojawić? Muszą być u mnie do 1 lutego 2017.

Kupowałeś kiedyś takie bilety? Są jakieś wskazówki, które powoinienem uwzględnić?
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Roland Garros - bilety

Do 1 lutego niestety nie kupisz najtaniej, pojedyncze bilety pojawiają się na oficjalnej stronie dopiero pod koniec lutego lub na początku marca, najtańsze są na pierwsze dni 60, 70 euro na cały dzień, od 11.00 do zmierzchu ( wstęp na jeden z głównych kortów + wszystkie boczne ) jeśli nie chcesz opcji główny kort, to wszystkie inne ok. 20 euro.
bozar
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2016, 16:51

Re: Roland Garros - bilety

No niestety zależy mi tylko na tych dwóch finałach, więc raczej finansowo nie będzie aż tak wesoło jak piszesz. Poza tym jak pisałem - muszę mieć bilety do 1 lutego, więc widzę, że bez kupowania u resellerów się nie obejdzie.

PS - Co sądzisz o tej stronie? Warto, czy kanciarze?
http://www.tennisticketservice.com/cent ... 16436.html
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: Roland Garros - bilety

Strony nie znam więc się nie wypowiem, ale przygotuj się na duży wydatek :wink:, chyba , że masz kogoś znajomego w PZT, wiem, że część biletów Francuzi sprzedają innym narodowym federacjom.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Roland Garros - bilety

Jakoś na 3 miesiące przed są bilety i dość szybko się rozchodzą.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
bozar
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2016, 16:51

Re: Roland Garros - bilety

Już zgłębiłem temat. Wszędzie opinie są takie same:
- trzeba bardzo pilnie śledzić kiedy wypuszczają bilety
- te rozchodzą się (na finały) w ciągu KILKUDZIESIĘCIU minut.
- trzeba się dobrze przygotować do kupna - założyć sobie konto wcześniej, poczytać regulaminy, mieć sprawdzoną kartę kredytową itp, znać limity itd.
- o godzinie X, kiedy rusza sprzedaż można kupić max 2 bilety na któryś z finałów.
- ceny są jednak dużo niższe niż te podawane na stronie, do której zalinkowałem wyżej
Życzcie powodzenia!

Wróć do „Różności tenisowe”