Michalkos75
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 3 sie 2016, 19:19
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

A ja cały czas mam nadzieję, że już w sprawie wyjścia z grupy chcą nam zapewnić dreszczowiec, by później zdobyć medal olimpijski. Są coraz mocniejsi. Zawsze zapewniają nam tyle emocji, więc liczę na naszych szczypiornistów i tym razem ;-).
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

No i chłopaki zaskoczyli. Tak jak mówił trener prawdziwa gra zaczyna się od ćwiartki. :)
Ale oczywiście nie byliby sobą gdyby ciśnienia nie podnieśli kibicom. :)
Mam nadzieję że z Danią pokażą też odpowiedni poziom, że to nie jednorazowy wyskok.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

Dobrze, że teraz zagrają jeszcze dwa mecze na pewno to i presja trochę mniejsza.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka ręczna

To co zrobili ręczni to jakiś szał. Oglądałem ten mecz i od startu było czuć w powietrzu wygraną. W sumie to wystarczyło odsunąć Gieraka i Szybę. Jurkiewicz się wyleczył i poprawił obronę (ale sporo strat robi), Karol klasa sam dla siebie, tak samo Lijek i fajnie że młody bramkarz zagrał dobry mecz.

Ręczni tym meczem pokazali gdzie są mężczyźni (oni), a gdzie chłopcy (siatka). Kto nie oglądał niech żałuje.
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłka ręczna

Ten mecz, praktycznie tymi samymi drużynami co żenada Bieglera pokazał co może taktyka gry. Do takiego trenera to ja jestem przyzwyczajony, miałem takiego fanatyka.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka ręczna

PitS pisze:Ten mecz, praktycznie tymi samymi drużynami co żenada Bieglera pokazał co może taktyka gry. Do takiego trenera to ja jestem przyzwyczajony, miałem takiego fanatyka.
Piszesz o taktyce? Super, tylko gdyby nie dzień konia Karola, który praktycznie wszystko trafiał z każdej pozycji obrony Wyszomirskiego, to meczu z Chorwacją nie wygralibyśmy. Co się więc stało, że nagle kolejne dwa mecze zagrali kiepsko skoro taktyka trenera zawsze jest super? Jeszcze z Danią dawali radę, ale znów jak za poprzedniego trenera robili masę total głupich błędów, które nie powinny im się przytrafić.
Wystawiłeś ocenę po zaledwie jednym meczu, który akurat im genialnie wyszedł.
Tak czy owak szkoda chłopaków.
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Inne sporty”