Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Tenisówka pisze:I bez Krysi dali radę. Co poszalał Ronaldo przy lini bocznej to jego.
Co z tego, że szalał. Jeśli potwierdzi się czarny scenariusz to będzie pauzował 5-6 miesięcy chociaż teoretycznie gdyby to na pewno było to o czym media donoszą to by raczej chodzić nie mógł tak swobodnie jak teraz. Zobaczymy co to z tego będzie, oby to było tylko naderwanie więzadeł...

A odnośnie finału, Grande Portugalia! :::yay::: Chciałem, żeby ktoś uciszył w końcu Francję i udało się. :twisted: Payet moim ulubieńcem nie będzie po tym turnieju. :::bd:: Niezależnie od tego, czy zrobił to umyślnie, czy nie. Wiem, że to mógł zrobić każdy i takie rzeczy się zdarzają ale aż przykro było mi patrzeć na Ronaldo jak padł na murawę.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

La_Patik- pisze:
Tenisówka pisze:I bez Krysi dali radę. Co poszalał Ronaldo przy lini bocznej to jego.
Co z tego, że szalał. Jeśli potwierdzi się czarny scenariusz to będzie pauzował 5-6 miesięcy chociaż teoretycznie gdyby to na pewno było to o czym media donoszą to by raczej chodzić nie mógł tak swobodnie jak teraz. Zobaczymy co to z tego będzie, oby to było tylko naderwanie więzadeł...
Zależy o jakich więzadłach mówimy. Jeśli o krzyżowych, to chyba nawet lepiej jakby było zerwane i pełna rekonstrukcja niż naderwanie bo krzyżowe same z siebie się nie regenerują więc miałby ciągle osłabione i w końcu i tak by poszło przy takich obciążeniach. Jeśli poboczne, to na szczęście odpowiednia rehab postawi na nogi bez operacji.
Jak dla mnie najpóźniej od października będzie w grze, a pewnie w pierwszej połowie września będzie brykał z powrotem.
La_Patik- pisze:A odnośnie finału, Grande Portugalia! :::yay::: Chciałem, żeby ktoś uciszył w końcu Francję i udało się. :twisted: Payet moim ulubieńcem nie będzie po tym turnieju. :::bd:: Niezależnie od tego, czy zrobił to umyślnie, czy nie. Wiem, że to mógł zrobić każdy i takie rzeczy się zdarzają ale aż przykro było mi patrzeć na Ronaldo jak padł na murawę.
Na początku było mi obojętnie kto, ale jakoś przed meczem stwierdziłem, że bardziej chcę, żeby żabie udka przegrały niż Portugalczycy.
Nie jestem fanem Krystyny, ale za ten wjazd spokojnie powinna być żółta kartka dla rowerzysty. Sędzia był tragiczny w tym meczu.

Ciekawe czy wynik byłby inny jakby Krystyna grał do końca i nie wszedł Eder, który total zmienił grę z przodu Portugalii.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Basic pisze:Jak dla mnie najpóźniej od października będzie w grze, a pewnie w pierwszej połowie września będzie brykał z powrotem.
Podobno skończyło się na strachu i będzie przerwa maksymalnie 3-4 tygodniowa, uf.
Basic pisze: Sędzia był tragiczny w tym meczu.
To fakt, jego występ dobrze podsumowuje "ręka" Koscielnego... rotfl
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

La_Patik- pisze:
Basic pisze: Sędzia był tragiczny w tym meczu.
To fakt, jego występ dobrze podsumowuje "ręka" Koscielnego... rotfl
Ano ciemnej ręki od białej nie odróżnić to już mocno na oczy padło.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Gary pisze:Najgorszy możliwy finał, będę kibicował kontuzjom, kartkom i zamachowi terrorystycznemu. ;-P
I wykrakałeś ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

La_Patik- pisze:
Basic pisze:Jak dla mnie najpóźniej od października będzie w grze, a pewnie w pierwszej połowie września będzie brykał z powrotem.
Podobno skończyło się na strachu i będzie przerwa maksymalnie 3-4 tygodniowa, uf.
Czyli pewnie naciągnięte więzadło poboczne.
La_Patik- pisze:
Basic pisze: Sędzia był tragiczny w tym meczu.
To fakt, jego występ dobrze podsumowuje "ręka" Koscielnego... rotfl
Podobnych kwiatków było więcej. Już szybciej bym uwierzył w pomyłkę sędziego przy ręku niż brak reakcji na faul na Ronaldo.

Ja bym postawił nawet tezę, że brak Ronaldo wyszedł na dobre drużynie Portugalii. Wiedzieli, że muszą zagrać jak pełna drużyna, nie było machania rozkładania rąk jak ktoś nie dostał piłki albo dostał niedokładną, nie było fochów czemu zagrałeś do niego a nie do mnie, czemu ty strzelałeś zamiast ja itd...
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, 11:05 przez Basic, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

To wywalmy Lewandziaka. Będziemy lepiej grali. ;-)
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

RatRace pisze:To wywalmy Lewandziaka. Będziemy lepiej grali. ;-)
Kto wie, na jeden mecz to by mogło być całkiem skuteczne rozwiązanie. Tak samo jak w tym finale dla Portugalii.

A gdzie Garuś? Nie cieszy się, że wygrali Jego ulubieńcy Crystyna i Peperdoleniec? rotfl
Ciekawe co obaj wymienieni powiedzą niemocie i oszustowi Messiemu przy najbliższej okazji? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Vivid pisze:Kto wie, na jeden mecz to by mogło być całkiem skuteczne rozwiązanie. Tak samo jak w tym finale dla Portugalii.
Bez Lewego może by dali radę, ale już np. bez Krychy to słabo to widzę, co zresztą pokazały dwa mecze towarzyskie przed Erło.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Basic by napisał, że bez Warzywniaka, tzn. Wawrzyniaka to my szans nie mamy. ;) :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Vivid pisze:
RatRace pisze:To wywalmy Lewandziaka. Będziemy lepiej grali. ;-)
Kto wie, na jeden mecz to by mogło być całkiem skuteczne rozwiązanie. Tak samo jak w tym finale dla Portugalii.
Może pojedynczy mecz nie byłby zły, ale jednak Lewy to obecnie inny gracz niż Ronaldo, bez fochów, bez gwiazdorstwa, pełne zaangażowanie na całym boisku.
Vivid pisze:A gdzie Garuś? Nie cieszy się, że wygrali Jego ulubieńcy Crystyna i Peperdoleniec? rotfl
Ciekawe co obaj wymienieni powiedzą niemocie i oszustowi Messiemu przy najbliższej okazji? :P
Jak to gdzie? Przecież Gary napisał
Gary pisze:Najgorszy możliwy finał, będę kibicował kontuzjom, kartkom i zamachowi terrorystycznemu. ;-P
Kontuzja była, zamachu terrorystycznego niby nie było, ale jakieś zadymy w strefie kibica w Paryżu były więc można to podciągnąć, żółte kartki były... została czerwona kartka, już wiadomo dla kogo, Pani trener pokazała pokazała Garemu czerwień i łańcuch kończy się na terenie kuchni :wink: .
Vivid pisze:Basic by napisał, że bez Warzywniaka, tzn. Wawrzyniaka to my szans nie mamy. ;) :P
Oj miałem wielką ulgę, że Warzywniak nie grał. Zresztą, w którymś meczu towarzyskim przed Euro pokazał na co go stać jak zaliczał stratę za stratą jak tylko wychodził z piłką dalej. Do tego skoro na lewą obronę trener wystawia prawonożnego Jędrzejczyka to już świadczy o czymś. :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Basic, widzę tu pewną niekonsekwencję. :P
Marchewki i inne "zdrowe" gluty wcinasz a na Warzywniaka pomstujesz? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Zanim temat przejdzie do historii.. :wink:
- mam nadzieję na powrót 16 zespołów w fazie finałowej. Heroiczne boje Albanii czy Islandii może i były dla wielu kibiców fajne - ale poziomu mistrzostw jako całości nie podnosiły. Te wejścia z 3 miejsc.. :/ .
- Griezmann. Antoine Griezmann. :D :::gd::: Ten, który wprowadził Francję do finału. Po słabym pierwszym meczu - pokazał czego nauczył go Diego Simeone. Mój numer 1 tych mistrzostw.
- z finału zapamiętam, głównie dramat Ronaldo. Dobrze choć, że Portugalia to wygrała. I tu powrót do początku - w konwencji 16 zespołów - w finale nie grałaby.

Tak to jest.. Portugalia - Mistrzem Europy. Ale - według mnie - nie najlepszym zespołem w Europie. Wyżej stawiam i Niemców i Włochów i jednak Francuzów.
Piłka jest jednak nieprzewidywalna, niesprawiedliwa i przez to taka ciekawa. :wink:

I na zakończenie: Sir Alex i jego chłopaki.. :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xS0eNVhfr-s[/youtube]
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

A kto to jest ten jakiś Alex Ferguson? Wygląda koleś jak leśny dziadek z dawnego PZPN. Tylko taki jakiś przekrwiony, zaawansowany alkoholik?

Mistrzostwa wygrane przez drużynę, która według dawnych zasad w ogóle by nie wyszła z grupy. Ale taki jest urok tego sportu.
Niektórych to wkurza, innych to właśnie przyciąga.
Pamiętam Greków jak zdobywali tytuł - polowanie na jedno dośrodkowanie, ktoś pociągał z dyni, gol, murowanie bramki i awans dalej. Ładne to nie było, ale skuteczne ...
Coś jak w naszym tenisie, przychodzi jakiś baloniarz, techniki i polotu to góra za 1,50zł, ale swoje robi i wygrywa.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

Alex Ferguson to najlepszy albo jeden z najlepszych trenerów świata. Moją uwagę zwraca co innego. A mianowicie to, że ma dobry układ i z Nanim i z Ronaldo. Fajne to.

A liczba krajów w ME wzrośnie do 32. Boniek mówił o tym, że to dobry pomysł. Liczy się kasa i z tego nikt nie zrezygnuje.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016

RatRace pisze:Alex Ferguson to najlepszy albo jeden z najlepszych trenerów świata.
Tak? O_O No co Ty nie powiesz. :P
Patrz, a ja myślałem, że to taki realny odpowiednik Bola Łącznika z Piłkarskiego Pokera. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Inne sporty”