Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Buty New Balance

Pytanko odnośnie tematu, ktoś w nich gra/miał okazję testować/słyszał od kolegi/koleżanki/teściowej jakiekolwiek opinie na ich temat? Przyznam, że wpadły mi w oko w ST, zastanawiam się jednak czego się po nich spodziewać, zwłaszcza w aspekcie trwałości, chociaż każde inne spostrzeżenie z przyjemnością przeczytam. :::yay:::

Oczywiście na myśli mam modele dostępne tutaj:
http://strefatenisa.com.pl/buty-tenisow ... nce&page=1
#NKrising
Awatar użytkownika
chomers
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sty 2016, 14:05
Lokalizacja: Kraków
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty New Balance

Ja w nich gram.
Są trwałe, mam je już 3 lata.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Buty New Balance

Byłem fanem butów New Balance bo miały rozmiarówkę również na szerokość i pasowały na moją płetwę. Były też bardzo dobre jakościowo. Nie wiem jak teraz, ale ja po 15 latach kupowania New Balance'ów zrezygnowałem z nich. Jakieś 5 lat temu kupiłem 2 pary do tenisa (najwyższe modele) i rozleciały się dosłownie po kilku grach. Reklamacja skutkowała ponownym ich zszyciem, a one po kilku dniach rozwaliły się w nowych miejscach. Kolega miał to samo.
Teraz bym nie ryzykował zakupu.
Yonex fan
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Buty New Balance

Ufff, w ostatniej chwili Lechu, bo prawie bym kupił kota w worku. :D
#NKrising
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty New Balance

Lechu67 pisze:Byłem fanem butów New Balance bo miały rozmiarówkę również na szerokość i pasowały na moją płetwę. Były też bardzo dobre jakościowo. Nie wiem jak teraz, ale ja po 15 latach kupowania New Balance'ów zrezygnowałem z nich. Jakieś 5 lat temu kupiłem 2 pary do tenisa (najwyższe modele) i rozleciały się dosłownie po kilku grach. Reklamacja skutkowała ponownym ich zszyciem, a one po kilku dniach rozwaliły się w nowych miejscach. Kolega miał to samo.
Teraz bym nie ryzykował zakupu.
Mały wtręt. Obecnie Asics oferuje 1 czy 2 modele w wersji szerszej.
Jeśli chodzi o tenisowe buty NB to chyba jakość faktycznie się posypała.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Buty New Balance

HeadShot pisze:Ufff, w ostatniej chwili Lechu, bo prawie bym kupił kota w worku. :D
No może teraz się poprawiło, ale 5 lat temu to była totalna kaszana - u mnie porwał się materiał, popruło się kilka szyć (ok 10 cm łącznie), pękły plastiki idące od podeszwy do sznurówek, przetarły się cholewki wewnętrzne przy pięcie. I to wszystko w 2 m-ce przy używaniu 2 par jednocześnie. Równocześnie używałem do koszenia trawy NB które miały już z 15 lat i poza wyglądem wszystko było ok.
Cóż, pewnie przyszedł super menago i zaczął ciąć koszty w NB.
Yonex fan
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Buty New Balance

NB 15 lat temu to były świetne buty sportowe. Mniej więcej w okresie opisywanym przez Lecha zaczęli skręcać ku byciu trendy i cool, celując w "Wojewódzkich" tego świata. Jakość siłą rzeczy musiała polecieć na dno.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp

Wróć do „Inny sprzęt”