Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Jak zmusić przeciwnika żeby zdobył punkt?

Poniższe zachowanie generalnie powinno być normą, ale ponieważ czasy normalne nie są jest wyjątkowe i przy okazji zabawne. :D :::gd:::
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5mHjvFpsjLk[/youtube]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zmusić przeciwnika żeby zdobył punkt?

Miło, ale też należy popatrzeć w jakich rozgrywkach to zachowanie miało miejsce :). Ciekaw jestem czy w identycznej sytuacji w Szlemie zrobił by Jack (czy ktokolwiek inny) tak samo...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zmusić przeciwnika żeby zdobył punkt?

Jakuboto pisze:Ciekaw jestem czy w identycznej sytuacji w Szlemie zrobił by Jack (czy ktokolwiek inny) tak samo...
Jeśli masz na myśli wiadomo kogo, to na pewno by tak zrobił, nie ma co to tego wątpliwości. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zmusić przeciwnika żeby zdobył punkt?

htb pisze:
Jakuboto pisze:Ciekaw jestem czy w identycznej sytuacji w Szlemie zrobił by Jack (czy ktokolwiek inny) tak samo...
Jeśli masz na myśli wiadomo kogo, to na pewno by tak zrobił, nie ma co to tego wątpliwości. rotfl
Nie podpuszczaj hien na mnie bo się zaraz rzucą :P.
Nie miałem nikogo na myśli, chodziło mi o to, że nie mam nic do Jacka bo on postąpił teraz fair (a zupełnie inna sprawa w poważniejszych rozgrywkach).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Jak zmusić przeciwnika żeby zdobył punkt?

Przekonamy się, albo nie. :]
Ale coś kojarzę chyba Safina jak wziął challange bo Mu półmetrowy aut jako dobrą zaliczyli, a przeciwnik już nie mógł, czy jakoś tak... . Z drugiej strony są tacy, co nawet na treningu by nie odpuścili..., znam ci ja ich, znam. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zmusić przeciwnika żeby zdobył punkt?

hokej pisze:Przekonamy się, albo nie. :]
Ale coś kojarzę chyba Safina jak wziął challange bo Mu półmetrowy aut jako dobrą zaliczyli, a przeciwnik już nie mógł, czy jakoś tak... .
Marat był specjalistą od challange'a :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=T8yfHuYm_kM
https://www.youtube.com/watch?v=E5-abgnmGIU
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Humor kortowy”