pazur
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2009, 18:01
Lokalizacja: Wroclaw/Legnica

Tecnifibre Club

Grał ktoś może piłkami Tecnifibre Club i mógł wyrazić swoją opinię na ich temat z porównaniem do innych piłek?
Oczywiście zamierzam grać nimi głównie na mączce i czasami na hardzie.

Club - model z serii turniejowej.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Club

Zdecydowanie polecam. W swojej cenie super opcja. Wilsony US i AO przy nich odpadają.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
pazur
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 29 lis 2009, 18:01
Lokalizacja: Wroclaw/Legnica

Re: Tecnifibre Club

Rzeczywiście cena jest bardzo przystępna - 21,50 zł za puszkę (4 szt.).
Obrazek
Awatar użytkownika
MaciasPL
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2008, 14:30
Lokalizacja: Płock

Re: Tecnifibre Club

Potwierdzam w/w opinie. Fajne budżetowe piłeczki. Nie takie kartofle co niektóre Wilsony. :wink:
Często w dwupakach promocyjnych w Decathlonie. Ostatnio widziałem chyba po 42zł za dwie puchy po 4szt.


PS.: W Decathlonie w Częstochowie widziałem że są teraz w dobrej cenie tłumiki Tecnifibre Vibra Clip, bodajże po 11,99zł.
Obrazek
BLX2 Six.One Team


Żeby mi się tak chciało... jak mi się nie chce.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tecnifibre Club

MaciasPL pisze:PS.: W Decathlonie w Częstochowie widziałem że są teraz w dobrej cenie tłumiki Tecnifibre Vibra Clip, bodajże po 11,99zł.
No tak... grosz do grosza i będzie...

http://www.protenis.com.pl/index.php?st ... a#hak_2518

Protenis - 12zł.

P.S.:
Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Tecnifibre Club

Nie grałem tymi piłkami jeszcze, ale z tego co kojarzę wcześniej te puszki miały inną szatę graficzną, mam rację? :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Club

daroos pisze:Nie grałem tymi piłkami jeszcze, ale z tego co kojarzę wcześniej te puszki miały inną szatę graficzną, mam rację? :)
To zależy od serii produkcji chyba... bo jedna wersja opakowania jest taka żółto-czarna jak na zdjęciu na początku... a druga seria, to taka żółto-pomarańczowa z zielonym napisem "Club"... :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Club

W czwartek je przetestuję, są w Decathlonie na Targówku w promocyjnej cenie - 2 puszki po 4 piłki za 42 zł.
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Tecnifibre Club

MaciasPL pisze:Często w dwupakach promocyjnych w Decathlonie. Ostatnio widziałem chyba po 42zł za dwie puchy po 4szt.
Ja w Lublinie w tej cenie widziałem trzypak (po 4) w tej cenie, ale nie wiem czy to były te piłki. Na pewno Tecnifibre, ale czy Club to nie pamiętam.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Club

daroos pisze:Nie grałem tymi piłkami jeszcze, ale z tego co kojarzę wcześniej te puszki miały inną szatę graficzną, mam rację? :)
Club.jpg
Club.jpg (12.37 KiB) Przejrzano 7422 razy
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Club

Dokładnie, to stara pucha :). Teraz w takiej żółto/czarnej wyszczuplającej. rotfl
Ogólnie piłki bardzo przyjemne do gry, też polecam :).
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Tecnifibre Club

Bardzo dobre piłki. W Decathlonie można kupić dwupak za 44.99 zł.
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
JURCZ91

Tecnifibre Club

Dziś już można kupić dwupak za 35.99 zł, ale nie wiem czy w każdym Decathlonie. We Wrocławskim na pewno.
Awatar użytkownika
pi50
Orator
Orator
Posty: 502
Rejestracja: 2 lip 2013, 16:53

Re: Tecnifibre Club

Grałem dziś tymi piłkami. Wrażenia bardzo dobre.
Babolat Aero Pro Drive 2013 GT x2 pi50 Limited Edition
szymas
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 28 sie 2013, 11:54

Re: Tecnifibre Club

Ja również polecam. Testowane na Orliku. Dunlop Fort All Court trochę jednak lepiej się odbija. Natomiast Head Gold gorzej wypadają, nie polecam. Wolniej latają i siadają na tej nawierzchni. Jeszcze do przetestowania Dunlop Elite i Wilson AO.
Awatar użytkownika
kris
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 16 wrz 2012, 16:58

Re: Tecnifibre Club

Ja mam nieco inne wrażenia. Kupiłem 2 pak zeszłego roku w Protenisie, rok przeleżały nie otwierane, w sobotę wziąłem, otworzyłem puszkę i w dotyku dość miękkie, wziąłem na kort i szok, te piłki odbijały się w przedziale 50-100 cm i tyle. Nie dało się tym grać. Wzięliśmy stare Babolaty i Heady w dotyku jeszcze miększe ale odbijały się wyżej. Nigdy więcej tych piłek nie kupię.
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: Tecnifibre Club

Żeby nie tworzyć nowego tematu podepnę się pod ten wątek bo chciałbym kupić Tecnifibre Club lub Tecnifibre Court, a na temat tych drugich nic nie znalazłem na forumowej wyszukiwarce.
1. Czym one się różnią? W opisach Club ma o 5% więcej wełny ponoć ale nie wiem, jak to wpływa na grę?
2. Jak wypadają w porównaniu do piłek Dunlop Club i Wilson Championship Extra Duty?
3. Zależy mi przede wszystkim na tym aby szybko nie straciły właściwości (czyli żeby za szybko "nie zkapciały" i filc na mączce się nie starł) oraz żeby się odbijały nie za mocno i nie za słabo (wzorem są w tym względzie dla mnie piłki Dunlop Club).
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tecnifibre Club

Nie wiem jak teraz, ponieważ trochę czasu upłynęło od kiedy grałem ostatnio Courtami ale mam bardzo dobre zdanie o tych piłkach i na pewno oceniam je wyżej od wymienionych Dunlopów czy Wilsonów. Trwałości też nic nie można zarzucić. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Piłki”