Awatar użytkownika
koza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

logigamer pisze:
koza pisze:Najmniej miałem 75 kg, czyli teoretycznie 50 kg w dół, ale tak od 90 kg przeplatałem redukcję z krótkimi okresami masy, żeby nie zostać wieszakiem i nie zamęczyć organizmu ciągłym minusem kcal. Wyglądało to mniej więcej tak: 125 -> 95 -> przerwa na 95 -> 90 -> 95 -> 80 -> 90 -> 75 -> 80 (tyle jest teraz). Przez najbliższe sezony planuję oscylować w przedziale 75-85 cały czas poprawiając proporcję mięśnie/tłuszcz przeplatanymi okresami redukcji i masy, jednocześnie poprawiając parametry sportowe - siłę, szybkość i kondycję.
:::gd:::

Z ciekawości, ile mierzysz w górę?
189 cm
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

No to wagę masz sportową. :::gd::: :wink:
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

koza pisze:
logigamer pisze:
koza pisze:Najmniej miałem 75 kg, czyli teoretycznie 50 kg w dół, ale tak od 90 kg przeplatałem redukcję z krótkimi okresami masy, żeby nie zostać wieszakiem i nie zamęczyć organizmu ciągłym minusem kcal. Wyglądało to mniej więcej tak: 125 -> 95 -> przerwa na 95 -> 90 -> 95 -> 80 -> 90 -> 75 -> 80 (tyle jest teraz). Przez najbliższe sezony planuję oscylować w przedziale 75-85 cały czas poprawiając proporcję mięśnie/tłuszcz przeplatanymi okresami redukcji i masy, jednocześnie poprawiając parametry sportowe - siłę, szybkość i kondycję.
:::gd::: Z ciekawości, ile mierzysz w górę?
189 cm
O mój wzrost, tylko jak w kategorii patyczaków :) .
A swoją drogą Koza naprawdę mocny szacun za ostatnie posty, sporo rzeczy przypomniało mi się z kursów, które miałem swego czasu, szczególnie tych ćwiczeniowych opisów :::gd:::
Oj muszę zacząć jakaś dietę na + wagę :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

Basic pisze: Oj muszę zacząć jakaś dietę na + wagę :) .
Mówiłem, golonka!! :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

koza pisze:
logigamer pisze:
Z ciekawości, ile mierzysz w górę?
189 cm
Pamiętam kawał chłopa który miał kłopoty ze zbornym poruszaniem się, ale teraz to jesteś cherlak. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
koza
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 169
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

Bo ja generalnie drobny chłopak jestem, co się okazało po spaleniu tej góry smalcu. :D A poruszanie dalej tragedia. Zbudowanie siły, dynamiki czy wydolności to pikuś w porównaniu z nadrobieniem zaległości w koordynacji i propriocepcji.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

logigamer pisze:
Basic pisze: Oj muszę zacząć jakaś dietę na + wagę :) .
Mówiłem, golonka!! :P
I ogól głowę, łysi przeważnie są lekko grubsi niż Ty :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Tkanka tłuszczowa na brzuchu

koza pisze:Bo ja generalnie drobny chłopak jestem, co się okazało po spaleniu tej góry smalcu. :D A poruszanie dalej tragedia. Zbudowanie siły, dynamiki czy wydolności to pikuś w porównaniu z nadrobieniem zaległości w koordynacji i propriocepcji.
Jak jesteś w miarę młody to nie kłopot, tak mi się wydaje. Aczkolwiek znam tenisistę z mojego miasta po 50 , który porusza się lepiej niż duża większość 20-30 latków grających w tenisa u nas na turniejach :). A timing to ma chyba najlepszy ze wszystkich O_O. Tyle, że on chyba gałę jak był młody trenował lub coś innego co wymaga dobrej koordynacji.

Wróć do „Zdrowie i kontuzje”