Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Wilson Burn

Zagraniczne fora huczą już o nowej serii Wilsonów - Burn. Będzie to seria zawodnicza z ramą zbliżoną do Pure Drive'a Babolata.

Gwiazdą kolekcji będzie wersja 100, ważącą (unstrung) 300 g, z balansem 33.5 (po naciągnięciu) i przeplotem 16x19 (grubość ramy 25mm).

Oprócz tego dostępne wersje (wszystkie mają główki 100) - S (18x16), LS (18x16, obniżona waga) oraz wersja budżetowa Team (16x20, również obniżona waga).

Nie ma co ukrywać, iż modele te zapowiadają się smakowicie. Ale to jak się przyjmą - czas pokaże.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Burn

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wilson Burn

civilpl pisze:Zagraniczne fora huczą już o nowej serii Wilsonów - Burn. Będzie to seria zawodnicza...
Uśmiechnąłem się "z lekką taką nieśmiałością". O tak: :-| .
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Burn

Ojjj Art, skoro Prince może nazywać swoje 97-mki Midsize'ami to Wilson może swoje patelnie nazywać zawodniczymi. rotfl :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Wilson Burn

A mi się wydaje, że ta seria mogłaby się nazywać "seria ram zwodniczych".

Tak właściwie, to niniejszym zgłaszam formalną propozycję stosowania na naszym Forum sformułowania "zwodnicza rakieta zawodnicza" - w skrócie ZRZ - ilekroć producent ściemnia nam, że taki czy inny zawodnik używa takiej ramy.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Burn

Proponuję oznaczać te które faktycznie są w użyciu... mniej pisania. rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
civilpl
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2014, 14:49

Re: Wilson Burn

Nie wiem skąd ten pesymizm. :) Seria będzie otwierać katalog, więc na pewno Wilson będzie mega je promować. Sam jestem ciekaw czy faktycznie będą takie jak Pure Drive'y - jakoś w lutym będzie się można przekonać.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Wilson Burn

Może kolejno, od góry...
Podałem link bo temat już jest gdzie zresztą są podane parametry modeli.
Następnie Artlight wyśmiał hasło "zawodnicze" bo mają tyle z zawodniczymi ramami wspólnego co wolfram z Babolatem. rotfl
Wtórowałem Artowi podając przykład jak to Prince wali napis Midsize na ramie o łbie 97 cali kwadratowych.
Art kontynuował wątek wyśmiewając jak to teraz Wilson będzie ślicznie na siłę malował ramy zawodnikom.

A więc wypowiedzi nie mają nic wspólnego z pesymizmem, są krytyczną oceną pustych frazesów i kłamstw jakimi karmią nas producenci. Tyle, temat później zamknę bo cenne informacje są w innym temacie (odnośnik wyżej)...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Wilson”