dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Wszyscy się wyżalili to i ja się wygadam. :D
Singla grałem z Leszkiem, którego CV JCz już przedstawił.
Ugrałem gema. W dwóch innych miałem 40:15 i może jeszcze ze dwie przewagi.
Kolega kompletnie nie korzystał z opcji grania przez środek gdzie łaskawie się znajdowałem. :D
Ludzie, z którymi grywam są bardziej uprzejmi i często korzystają z tej opcji. Leszek za to grał regularnie 15 cm przy linii. W trzeciej góra czwartej piłce mnie kończył. Co mnie ucieszyło parę razy zagrałem coś co dawało satysfakcję. Krótko mówiąc czołowy amator Warszawy gra bardzo mocny serwis, bardzo dokładnie przy liniach, bardzo dobrze biega i często gra przy siatce. Cóż ja mogłem zrobić. :D
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

dwn pisze:Krótko mówiąc czołowy amator Warszawy gra bardzo mocny serwis, bardzo dokładnie przy liniach, bardzo dobrze biega i często gra przy siatce.
Swoją sylwetkę już przedstawiłeś, to teraz coś o rywalu napisz. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja się w niedzielę stawię o 17 na Włodarzewskiej, ale tylko na singla.
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Również się melduję. TomPL nie da rady i na mnie scedował kategorię +45.
Yonex fan
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

No nie da rady, rodzinne sprawki znowu mi weekend załatwiły odmownie... :/
Ale walczcie, walczcie o honor forum! Byle nie do krwi naszej ostatniej, bo do 1-szej ligi nam się przecież chyba nie śpieszy. :]
Bawcie się dobrze. :::yay::: :::gd:::
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Mecz o 3. miejsce w 2. Lidze Klubowej GPW ze Szkołą Tenisa NET odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 września o godz. 17 na kortach przeciwnika, na ul. Włodarzewskiej. Stawką prawo gry w barażach o 1. ligę. :)
Zapraszam zdrowych oraz dysponujących wolnym czasem w to niedzielne popołudnie członków drużyny Forum Tenis NET do udziału w wydarzeniu. Ja odpadam, jestem w trakcie rehabilitacji stawu barkowego.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Tego dnia gram u nich Mastersa od 11.00. Więc odpadam. Zagram minimum 3 mecze i to chyba wystarczy jako dawka tenisa.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Lechu67 pisze:Również się melduję. TomPL nie da rady i na mnie scedował kategorię +45.
Czy debla też grasz czy tylko singla +45? W razie czego jestem gotowy do debla.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Przyjadę specjalnie to może by zagrał to i to. Forma zwyżkuje, wczoraj i dziś rano ograłem wiecznych rywali z podwórka, teraz prawie 2 dni odpoczynku więc powinienem być w pełnej gotowości.
Yonex fan
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Niestety, nie udało się drużyny sklecić, mecz o 3. miejsce w 2. Lidze Klubowej poddany walkowerem. Tylko Pio i Lechu67 chętni do gry. Ostatecznie więc Okęcie Tennis Club i Klub Tenisowy Smecz lądują w 1. lidze, a Szkoła Tenisa Net zawalczy w barażach z ATZ TenisPoint. My lądujemy na w sumie nienajgorszej czwartej pozycji, przed sezonem brałbym w ciemno. :)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze:Niestety, nie udało się drużyny sklecić...
Ech... :/
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze:Niestety, nie udało się drużyny sklecić, mecz o 3. miejsce w 2. Lidze Klubowej poddany walkowerem. Tylko Pio i Lechu67 chętni do gry. Ostatecznie więc Okęcie Tennis Club i Klub Tenisowy Smecz lądują w 1. lidze, a Szkoła Tenisa Net zawalczy w barażach z ATZ TenisPoint. My lądujemy na w sumie nienajgorszej czwartej pozycji, przed sezonem brałbym w ciemno. :)
Szkoda, że ten mecz oddaliśmy walkowerem. :( Zawiodła komunikacja pomiędzy członkami naszej drużyny oraz organizacja.
Ja w piątek zgłaszałem chęć gry ale ponieważ Lechu67 jechał na to spotkanie specjalnie aż z Lublina, to wypadało aby zagrał zarówno w singlu +45 jak i w deblu +45. Po deklaracji Lecha, niedzielne popołudnie oddałem rodzinie wiedząc, że w kategorii open nie mam czego szukać.
Dziś po południu zadzwonił do mnie Pio z informacją o brakach kadrowych. Niestety, z pewnych zobowiązań rodzinnych nie mogłem się już wycofać.
Gdyby w sobotę koledzy łaskawie się na Forum odezwali i poinformowali, że nie mogą grać to z chęcią bym w tym spotkaniu wystąpił.
Generalnie ... :::bd::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:Dziś po południu zadzwonił do mnie Pio z informacją o brakach kadrowych...
Ja tego nie rozumiem - może to różnica pokoleń? My w trójkę starszakową bez problemu mogliśmy się dogadać a dla młodych wezwanie Jacka "Zapraszam zdrowych oraz dysponujących wolnym czasem w to niedzielne popołudnie członków drużyny..." to najwyraźniej za mało. Drużynowy duch wyzionął ducha, wystarczyła kontuzja Jacka i się posypało...
Pewnie, że 4 miejsce nie jest złe (choć rywale parę razy się sami osłabiali), ale coś ta nasza drużyna mało zespołowa się okazała. :/
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:....
Ja tego nie rozumiem - może to różnica pokoleń? My w trójkę starszakową bez problemu mogliśmy się dogadać a dla młodych wezwanie Jacka ........ to najwyraźniej za mało. .....
Na nowy sezon młodzież musi się konkretnie zadeklarować, bo my dziadki :oldtimer: jesteśmy tylko wsparciem, czy też spełnieniem regulaminu, ale też dla ligi poświęcamy własne rozgrywki - budując siłę na ligę odpuściłem mecz ligowy i poranny cotygodniowy niedzielny debelek, a tu zero gry :/ .
Yonex fan
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Według mnie powinny być pewne reguły przy ustalaniu składu drużyny na mecz.
Jeżeli mecz mamy w niedzielę, to do środy poprzedzającej mecz do godziny powiedzmy 23.00 wszyscy członkowie drużyny powinni zadeklarować czy mogą uczestniczyć w danym meczu czy też nie. W czwartek kapitan drużyny wiedząc których zawodników ma do dyspozycji oraz mając na uwadze siłę ich gry decyduje o składzie. Skład podawany jest w czwartek do godziny 20.00. Ci co grają to szykują się do meczu, ci co nie grają organizują sobie czas według własnego uznania..

Proste i przejrzyste, prawda?
Awatar użytkownika
Pio
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 395
Rejestracja: 9 mar 2013, 20:23
Lokalizacja: Wawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

To prawda, że ten sezon pokazał że na początku u wielu zapał był. Z każdym kolejnym meczem, a to czasu, a to chęci, a to zapału ubywało.
Myślę, że trzeba się poważnie zastanowić czy w kolejnym sezonie zgłaszać drużynę. Tak jak Clapton napisał, że kilka dni wcześniej trzeba wiedzieć kto gra.
Ja nadal deklaruję swoją chęć do walki.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom drużyny Forum Tenis NET za udział w sezonie letnim 2014. Byliśmy wcale nie tak daleko od awansu do 1. ligi, nie tylko dzięki sprzyjającym okolicznościom (wycofanie się SKT Legii), ale też dzięki ujawnionemu w trakcie rozgrywek potencjałowi. Mimo to, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, podjąłem decyzję o nie zapisywaniu naszej ekipy na sezon zimowy, przede wszystkim z bardzo prozaicznego powodu - nie mamy kortów, a wynajem na każdy mecz balonu to zbyt duży wysiłek finansowy (7-8 kortogodzin, w warszawskich warunkach to jednak sporo).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Również dziękuję koleżeństwu za wspólny wysiłek. :D
Powyższa decyzja jak najbardziej uzasadniona, tym bardziej, że zima to trudny okres dla dojeżdżających... Na ligowej stronie wyczytałem:
Co do sezonu letniego - zamiast formuły ligowej w maju i czerwcu zorganizujemy Puchar Ligi, oczywiście systemem pucharowym, ewentualnie grupowo-pucharowym, tak by nie odpaść od razu po jednym spotkaniu. Szczegółowe rozwiązanie podam w późniejszym terminie, trzeba się nad nim jeszcze zastanowić.
i jeśli tak by się stało, to może drużyna Forum Tenis NET jeszcze zaistnieje?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

W tej formule tak, jak najbardziej, do Pucharu Ligi zamierzam dopuścić każdą drużynę, z tym, że rozstawione oczywiście będą te z Ligi Klubowej. Tak myślę nad formułą czterech meczów na jednym obiekcie, jakiś wspólny grill, atmosfera pikniku, itp... sympatycznej by się grało.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”