dawigeralt
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2014, 16:00

Ziaja Cup Pomorze

Witam. Czy ktoś z forumowiczów grywa w Ziaja Cup? Turniej rozgrywany jest już od ładnych kilku lat na kortach Trójmiasta i jego okolic. W przyszły weekend startuje jego nowa edycja.

Może któryś z forumowiczów podzieli się z nami opinią na temat tego turnieju? Powie coś o poziomie jaki tam jest reprezentowany?
Marcin.
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2013, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Ziaja Cup Pomorze

Cześć,

poziom jest zróżnicowany, jest zawsze jest kilku typowych amatorów i spora liczba ludzi grających naprawdę fajnie.
Generalnie najfajniejsza jest atmosfera turnieju- bardzo, bardzo fajna i przyjacielska. :) Jeżeli ktoś nie umie grać, to na pewno nie zostanie zjedzony przed doświadczonych graczy, a i może usłyszeć sugestie i co poprawić.

Z mojej strony szczerze polecam.

12-13.07.2014 będzie grany w Gdańsku-Żabiance.
Wilson Blade 98 & Wilson Steam 100
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ziaja Cup Pomorze

Kilka razy się przymierzałem, aby pojechać i zagrać. W zeszłym roku niestety nic nie mogłem znaleźć w necie co i jak, w rezultacie spasowałem mimo, że byłem na miejscu.

Słyszałem wiele dobrego o turnieju.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Marcin.
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2013, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Ziaja Cup Pomorze

Tutaj jest dokładny harmonogram : http://www.bodyclub.com.pl/aktualnosci/ ... -2014.html

Zapraszam serdecznie!

Już 19-07-2014 turniej na kortach Lechii w Gdańsku. :) Może tym razem ktoś z forum wpadnie.
Wilson Blade 98 & Wilson Steam 100
Nawro
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 6 sie 2014, 23:32
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ziaja Cup Pomorze

Na początku chciałbym się przywitać, bo jeszcze nie pisałem, tylko czytałem (bez założonego konta).

Sam się zastanawiam, czy nie wziąć udziału w turnieju w Rumii (kolejna runda cyklu), tylko właśnie nie wiem jaki jest poziom, a moje ogranie meczowe jest prawie żadne - ot zagrane kilka sparingów z kumplem, poza tym kilkanaście godzin na ściance (urlop i pogoda sprzyja). Na trochę poważniej zacząłem grać jakieś 2 miesiące temu i sam nie wiem czy to nie za szybko na taki turniej, zwłaszcza, że i byli zawodnicy biorą w nim udział.

Wróć do „Turnieje amatorskie”