Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Poznań! :D W końcu bym przyjechał na TF'a :). Chyba, że u mnie w Barlinku zrobimy :). Jest 5 kortów, wyczes już sprawdzał ich jakość! :D.
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Z pewnością powstałby miniTF, ponieważ znaczna część grona turniejowego to mieszkańcy stolicy, którzy w części już wyrazili swoją opinię jakiś czas temu, że nie zamierzają opuszczać granic swojego miasta-państwa. Stąd też sugerowałbym, aby poza jednym "dużym TFem" w 100-licy, organizować mini-TFy w różnych regionach kraju. Np. północna, południowa, zachodnia, wschodnia i centralna, przy czym oczywiście nikt nikomu nie broni, aby z pomorza pojechać do Krakowa... Z całą pewnością dałoby radę wówczas zebrać nie taką wcale małą ekipę w każdym z regionów i na pewno nie należy się sugerować ilością uczestników w Warszawskiej imprezie, ponieważ wiele osób nie dałoby rady dojechać ze względu na trudy komunikacyjne (argument, że Radical.pl dojeżdżał z Bolesławca do Warszawy i można było mnie nie przekonuje), a w swoim regionie mogliby zawitać tłumniej. Ot, luźna propozycja, na przykładzie mini-TF zorganizowanego jakiś czas temu w regionie Warmińsko-Mazurskim.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

zNei pisze:Poznań! :D W końcu bym przyjechał na TF'a :). Chyba, że u mnie w Barlinku zrobimy :). Jest 5 kortów, wyczes już sprawdzał ich jakość! :D.
A są kryte?
Pamiętaj, że przyjeżdżają ludzie z Polski i turniej musi się odbyć niezależnie od pogody! Przy jednodniowym 3 korty kryte są niezbędne, przy 2-dniowym, z noclegiem - przynajmniej 2 korty kryte.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

daroos pisze:Stąd też sugerowałbym, aby poza jednym "dużym TFem" w 100-licy, organizować mini-TFy w różnych regionach kraju.
[...]
Ot, luźna propozycja, na przykładzie mini-TF zorganizowanego jakiś czas temu w regionie Warmińsko-Mazurskim.
My już 3 zorganizowaliśmy, wszystkie bardzo udane :wink: . Myślę jednak, że nie należy takich inicjatyw mieszać z oficjalnymi forumowymi TF-ami, które powinny być 2 w roku i gromadzić max. liczbę chętnych, a punktacja z nich winna być liczona do rankingu wszech czasów i bieżącego.
MiniTF-y jak ktoś chce to niech organizuje doraźnie, z np. miesięcznym (albo 2-tygodniowym) wyprzedzeniem, tak aby ludzie mogli sobie jakoś wpasować w plany.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

hohvar pisze: My już 3 zorganizowaliśmy, wszystkie bardzo udane :wink: . ...
Powiedziałbym nawet 3,2 wliczając mój przyjazd :wink: .

A co do głównego TF to muszą być i raczej wszystkie drogi prowadzą do W-wy.
Yonex fan
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

To też nie zanegowałem istnienia głównego TF-a w Stolicy, tylko dodatkowo mogłyby być organizowane "oficjalne" regionalne turnieje.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Chyba was pogło... nasze były nieoficjalne i lepiej żeby tak zostało. :]
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

RWTF zaktualizowany i wysłany do publikacji. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

W nawiązaniu do dyskusji o miejscu rozgrywania TF-a - układ powinien być prosty i klarowny. JCz, jako właściciel marki TF musi w pierwszej kolejności dać zielone światło do rozegrania edycji poza Warszawą. Chętni do zajęcia się tematem przedstawiają propozycje (lokalizacja, wyposażenie, catering, wpisowe na np. 32 graczy) i przede wszystkim możliwość zajęcia się organizacją bez żadnych wymówek. Zbieramy propozycje, głosowanie nad wyborem i klamka zapada.

Oczywistym jest, że kilku bywalców ze stolicy może nie być, ale z drugiej strony dlaczego nie? Przybyć za to mogą zupełnie nowe twarze. Żeby się o tym przekonać, trzeba to po prostu zrobić.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:RWTF zaktualizowany i wysłany do publikacji. ;)
Idę zobaczyć ilu śmiałków przeskoczyłem. :wink: :rolleyes:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

hokej pisze:Oczywistym jest, że kilku bywalców ze stolicy może nie być, ale z drugiej strony dlaczego nie?
A to w Warszawie nie wiedzą, że stan wojenny dawno za nami? Wyjechać im poza rogatki miasta nie pozwalają? Cholera, nie wesoło tam mają. :(

PitS, zaliczyłeś drobny spadek. To wina Yogiego, ale ja nic nie sugeruję ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:RWTF zaktualizowany i wysłany do publikacji. ;)
Tyle gemów dałeś mi ugrać, a tak mało punktów mi naliczyłeś ? (:] Pewnie dlatego, że grałem z łódzką koalicją, stąd zaokrąglenie rotfl . Ale chociaż ze 4 małe punkciki więcej mogłyby wpaść... :!pls!:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Vivid pisze:RWTF zaktualizowany i wysłany do publikacji. ;)
A na pewno dobrze? Bo mam jakieś takie dziwne wrażenie że akurat w moim przypadku nie. :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

htb pisze:
Vivid pisze:RWTF zaktualizowany i wysłany do publikacji. ;)
A na pewno dobrze? Bo mam jakieś takie dziwne wrażenie że akurat w moim przypadku nie. :(
A gdzie jest w ogóle ten ranking bo coś nie mogę znaleźć? :?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Basic pisze:
htb pisze:
Vivid pisze:RWTF zaktualizowany i wysłany do publikacji. ;)
A na pewno dobrze? Bo mam jakieś takie dziwne wrażenie że akurat w moim przypadku nie. :(
A gdzie jest w ogóle ten ranking bo coś nie mogę znaleźć? :?
turnieje/
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2014 - I Edycja

Jakuboto pisze:
Basic pisze:A gdzie jest w ogóle ten ranking bo coś nie mogę znaleźć? :?
turnieje/
Po lewej. :::crazy:::
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”