Oceń korty

Super
Brak głosów
0
Bardzo dobrze
25%
1
W porządku
25%
1
Ujdzie
25%
1
Do bani
25%
1
 
Liczba głosów: 4
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Start

Korty w ramach klubu sportowego "Start".

Lokalizacja: Północna część Łodzi, ul. Św. Teresy od dzieciątka Jezus 56/58
Ilość kortów: 8 (5 otwartych, 3 całosezonowe balony)
Nawierzchnia: mączka
Tel: 42 6407204

Opis: Jeżeli balon to polecam kort nr 6, jest najjaśniejszy i najszerszy, najlepiej doświetlony. Najgorzej jest na korcie nr 7 (wąsko).
Korty otwarte są na tym samym poziomie.

Plusy:
Obiekt położony w niecce więc jest cicho, spokojnie i nie ma problemu z wiatrem. Zaplecze standard - bufet, szatnia (wczesny Gierek ...), stoliki przy bufecie, może posadzić zadek i pogadać, popatrzeć na grę. Nie ma też problemu z parkowaniem tylko trzeba uważać w weekendy. "Start" organizuje często zloty moto-staroci, giełdy kwiatów, wystawy psów itd. więc może być tłoczno. Wtedy robi się ciasno.

Minusy:
Zdecydowanie nawierzchnia. Nie jest istotne jakie błędy popełniono ważne dla graczy co jest. Jest bardzo słabo. Twardo, nierówno i do tego korty pokryte jakimiś kawałkami liści, ściółki, igiełek(?). Linie potrafią odstawać lub leżeć w swoistych "rynnach".
Tak jakby przemielono starą nawierzchnię po zimie. Grałem raz w tym sezonie i nie byłem zadowolony, starzy bywalcy też mocno marudzą i się powynosili.

EDIT: Po Narodowych Mistrzostwach Polski nawierzchnia się poprawiła. Musieli dosypać mączki i wyrównać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Start

W tym roku korty bardzo dobrze przygotowane. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Łódź”