Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Buty do 350zł

Jak w temacie. Zastanawiam się nad butami do ok. 350zł, może być minimalnie drożej.
Nie mam jakieś wybrednej stopy, dotychczas grałem w butach całkowicie budżetowych, więc komfort raczej nie jest u mnie na pierwszym planie. Potrzebuję butów, które zapewnią mi stabilność na mączce oraz trawie. I co ważne - buty te ma cechować także trwałość - sporo gram, a chciałbym, żeby mi służyły co najmniej przez sezon. Może ktoś poleci jakiś ciekawy model?
Z góry dzięki. ;)
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Buty do 350zł

Sprawdź ofertę butów Wilson, bardzo dobra trwałość i do 300zł duży wybór bardzo dobrych modeli Rush.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Buty do 350zł

A co myślicie o Nike Lunar Ballistec? Niby trochę droższe, ale jakoś tak mnie kusi...
Grał w nich ktoś? Co możecie o nich powiedzieć?
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
F1Bart
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 4 lut 2013, 17:31
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Buty do 350zł

Buty Head Prestige III, ze względu na podeszwę buty nadają się do gry na różnych nawierzchniach.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty do 350zł

Tak jak Ci pisałem na fejsie, tutaj troszkę rozszerzę, może komuś kiedyś się przyda ;).

Nie obchodzi Cię komfort/wentylacja a szukasz trwałości i stabilizacji? Z mojej strony mogę polecić Barricade. Mam VII Clay i VIII z podeszwą uniwersalną. Recenzje wiszą w pewnym miejscu ;).

Trochę miesza to, że chcesz buty na mączkę i trawę jednocześnie. Jeśli chcesz buty, które długo wytrzymają, to podeszwa na clay szybko się zetrze na twardszej nawierzchni :(. Nie wiem też, jak by wyglądała trakcja...

Dwie pary Siódemek i jedną Ósemek eksploatuję od zeszłego roku. Zważywszy na fakt, że ostatnio i tak mało gram to nie będzie może tak merytoryczne, ale mimo wszystko ja przy Barkach zostaję. Ósemki dają radę nawet na mączce, ale stan nawierzchni musi być wtedy bardzo dobry. Jak kort jest łysy to już miałem problemy. Z Siódemkami nie.

Myślałeś nad Nike... Miałem raz jedne i nigdy więcej. Do biegania to prędzej, ale do tenisa to się zraziłem. Poza tym w Internetach jest multum złych opinii. Nie tyle może co do komfortu, ale do trwałości właśnie, na której Ci tak zależy. Te poduszki AirMax podobno często pękają. Teraz forum przeglądam piąte przez dziesiąte, ale ktoś chyba pisał ostatnio tutaj o tych poduszkach?
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Buty do 350zł

A może ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego?
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... -CAGE.html
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Buty do 350zł

rafbat pisze:A może ktoś ma coś do powiedzenia na temat tego?
http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... -CAGE.html
Podeszwa nie 100% mączka. To na pewno. Nie wiadomo, jak przy takim ukształtowaniu tejże podeszwy sprawowała by się na mączce. Obstawiam, że średnio. Tak bazując na zdjęciu to na moje oko bieżnik jest płytki. No i te poduszki AirMax...

Wróć do „Buty”