Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:Myślę, że gdyby zgłosić drużynę TenisNet'u, to kilkunastu forumowych wariatów zgłosiło by akces bez względu na kilometry. :D
Odświeżam pomysł ponieważ zbliża się edycja letnia Ligi Klubowej, okazja do zapisania drużyny Tenis NET.

Nie mamy co prawda własnych kortów, ale da się to ograniczenie obejść - trzy razy w sezonie będziemy musieli wynająć dwa korty na kilka godzin (6-7 kortogodzin w zależności od zaciętości pojedynków, zdarzały się i krótsze mecze).

Mecze składają się z trzech singli i dwóch debli:
1. Singiel w kat. amator
2. Singiel w kat. amator
3. Singiel w kat. senior +45
4. Debel w kat. amator
5. Debel mieszany (przynajmniej jeden z deblistów musi być z kat. senior +45)

Z powyższego wynika, że w meczu bierze udział od 4 do 7 osób. Można się umówić, że ci którzy grają singla nie grają debla, wtedy cała siódemka powalczy o punkty. Do ligi można zgłosić maksymalnie dwunastu tenisistów.

Więcej informacji na oficjalnej stronie ligi www.ligaklubowa.pl

Rzucam info, żeby sprawdzić ewentualne zainteresowanie. Wstępnie wiadomo mi, że Pio i Iamtheway chętni. :)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
dwn
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 317
Rejestracja: 7 lip 2006, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja bardzo chętnie :).
NTRP 4.0 - technika
NTRP 2.0 - kondycja
Więcej sprzętu niż talentu...

Moje boje....
https://www.youtube.com/watch?v=tNm9cvNEsU0
https://www.youtube.com/watch?v=pIzwEe-PSdI
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Ja również bardzo chętnie :) .
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Drużyna PP "zamarła", więc jestem wolny. ;)

A Ty Jacek wchodzisz?
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Obiektyw pisze:A Ty Jacek wchodzisz?
Jeśli będzie w co wejść rozważę przenosiny z MTC :). Nie chciałbym jednak zabierać komuś miejsce w składzie i psuć zabawę. :wink:
Problemem formuły rozgrywek jest wymóg posiadania przynajmniej trzech seniorów +45 lat, inaczej nie mamy po co się zgłaszać...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Jak piłkarze z Afryki się odmładzają, to wy nie możecie się postarzeć rotfl ?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Jakuboto pisze:Jak piłkarze z Afryki się odmładzają, to wy nie możecie się postarzeć rotfl ?
Bo wszystkie fajne chłopaki +45 to Piotrki spoza Warszawy. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Witam,
jeżeli poszukujecie zawodnika +45 do debla to z chęcią się zgłoszę. Na singla raczej byłbym zbyt słaby, ale na debelka z chęcią bym się stawiał.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Szef mnie cytuje, to powiem, że chętnie, przynajmniej parę razy, ale:
- zespoły składają się z ośmiu do dwunastu tenisistów, w tym minimum trzech +45 lat
no to do zaliczenia frekwencji na papierze raczej się nadaję pochodzenie warmińskie chyba nie przeszkadza?), a w praktyce:
- mecze rozgrywane są w niedziele, w godz. 17-20
pora dla mnie zabójcza, ale na parę razy to bym się skusił. :D
Gdyby jeszcze tylko mój warmiński kierowca był starszy... rotfl

------------------------
JCz pisze: Nie mamy co prawda własnych kortów, ale da się to ograniczenie obejść - trzy razy w sezonie będziemy musieli wynająć dwa korty na kilka godzin (6-7 kortogodzin w zależności od zaciętości pojedynków, zdarzały się i krótsze mecze).
A jak by było z kosztami wynajęcia - składają się ci, którzy grają w danym meczu?
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:A jak by było z kosztami wynajęcia - składają się ci, którzy grają w danym meczu?
Tak to sobie wyobrażam, na siedmiu luda nie byłby to jednak drastycznie wysoki koszt, podejrzewam, że rzędu 30-40 złotych. Zresztą, jest też opcja dogadania się z przeciwnikami, wiele drużyn chętnie na to pójdzie jeśli oddamy im przywilej gospodarzenia. Goście przywożą piłki, więc jak sobie przekalkulują może im się opłacać :).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Podsumowując, widzę na razie zgłoszenia siedmiu forumowiczów: Pio, Szuma, Dwn, Iamtheway, Clapton (+45 debel), Obiektyw, TomPL (+45 warunkowo, nie wszystkie terminy). Ewentualnych kolejnych chętnych proszę o zgłoszenia na PW.

Z góry może podam też terminy kolejek ligowych, łatwiej będzie zaplanować, kto kiedy może zagrać, ewentualnie skorygować plany:

11 maja, 25 maja, 8 czerwca, 29 czerwca, 17 sierpnia, 31 sierpnia, 14 września

Z tym, że w przypadku drugiej ligi rozgrywanej w dwóch grupach (według zgłoszeń na dziś byłoby 10 drużyn, więc dwie grupy po pięć) termin wrześniowy może być nieaktualny (w sumie byłoby sześć kolejek).
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Witam,

Skoro jako zespół mamy prawo zgłosić 12 zawodników to powinniśmy moim zdaniem z tego prawa skorzystać. Zawsze przecież może się zdarzyć jakaś kontuzja, brak dyspozycyjności czy też inne sprawy osobisto - losowe, które nie pozwolą stawić się zawodnikowi na meczu. Głupio by było oddawać cenne punkty walkowerem. Posiadając szeroką kadrę jesteśmy w tym względzie bardziej elastyczni. Uważam, że lista zawodników +45 powinna być nieco dłuższa, prawda Jacku?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Clapton pisze:Uważam, że lista zawodników +45 powinna być nieco dłuższa, prawda Jacku?
Zgadzam się, w tym wieku zawsze może się coś przyplątać :wink: , warto mieć jakąś rezerwę. Lechu67 już na pokładzie :::gd::: .
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

JCz pisze:Problemem formuły rozgrywek jest wymóg posiadania przynajmniej trzech seniorów +45 lat, inaczej nie mamy po co się zgłaszać...
No to wymóg formalny co do starszaków spełniony? A może jeszcze jakiś jest na forum? A Gary? :]
Jak już będzie potwierdzenie, to trzeba będzie na bieżąco ustalić, kto kiedy może przyjechać, bo wszyscy razem to bez sensu, Lechu ma 100km, ja ponad 200. Jeśli Jacek miałby dobre rozeznanie co do składów przeciwników, to moglibyśmy planować, kiedy trzeba sie maksymalnie sprężać ze składem...
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:Jeśli Jacek miałby dobre rozeznanie co do składów przeciwników, to moglibyśmy planować, kiedy trzeba sie maksymalnie sprężać ze składem...
Sprężać w tej Lidze trzeba się ciągle. JCz by się bardzo przydał :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

To oczywiste, ale ja właściwie nie o tym... Mogą być takie sytuacje, że na podstawie przewidywanej siły gry przeciwnika, JCz nie będzie wydawał się potrzebny. Albo że miejscowy starszak (Clapton oczywiście :wink: ) może zagrać i singla i debla i nie trzeba ściągać zamiejscowych. Takie tam taktyczne dywagacje, do których jednak trzeba mieć info o przeciwnikach...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:Albo że miejscowy starszak (Clapton oczywiście ) może zagrać i singla i debla i nie trzeba ściągać zamiejscowych. Takie tam taktyczne dywagacje, do których jednak trzeba mieć info o przeciwnikach...
Oczywiście, że mogę zagrać i singla jak zajdzie taka potrzeba. Zgłosiłem się do debla bo wiem, że na Forum jest więcej Kolegów +45 lepiej radzących sobie w singlu niż ja. Aczkolwiek ostro trenuję z Pio od paru miesięcy i forma rośnie.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:No to wymóg formalny co do starszaków spełniony? A może jeszcze jakiś jest na forum? A Gary?
Ja jestem kapitanem drużyny DeSek, więc z oczywistych względów grać w innej drużynie nie mogę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

TomPL pisze:... trzeba mieć info o przeciwnikach...
i dobrać właściwe "narzędzie". Tym bardziej, że prezentujemy różne style gry.
Yonex fan
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis NET w Lidze Klubowej GPW

Z liczby dotychczasowych zgłoszeń wnioskuję, że trzeciej ligi nie da się stworzyć - prawdopodobnie będę musiał powiększyć drugą, więc wyzwanie dla ekipy Tenis NET szykuje się większe. W przynajmniej trzech drugoligowych drużynach widzę na "jedynce" silniejszych ode mnie graczy, poza tym niektóre mają nieźle obsadzoną kategorię +45 lat. Nie będzie łatwo...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”