Marcin.
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 1 sie 2013, 09:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt: Strona WWW

Re: Jakie buty do 300 kupić?

Ja ostatnio dobiłem moje Adasie. Z uwagi, że w obiegłym sezonie na betonie zabiłem dwie pary Asicsów, postanowiłem zaryzykować i kupić coś taniego. No i skończyło się na butach z Decathlonu - i jestem bardzo zadowolony i lekko zaskoczony. Pomimo tego, że mam płaskostopie i notorycznie skręcam kostki, nie mam problemu z przyczepnością na żadnej nawierzchni, no i do tego buty kosztowały mnie 99 zł.
Wilson Blade 98 & Wilson Steam 100
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Jakie buty do 300 kupić?

scudetto pisze:
Tomkyw pisze: Zamówiłem jednak Uniwersala Adidasa Barricade'a V Classica http://www.sportclub.com.pl/product-pol ... assic.html ..podeszwa ma dość głębokie bruzdy w kształcie jodełki także nie powinno być kłopotu(w końcu grałem w Jomach bez jakiegokolwiek bieżnika), a i na hali pograć się da.
Gram w tych butach od kilku tygodni na hali z nawierzchnią twardą, dość ciężkie, ale nie czuć tego zbytnio na stopie. Wygodne, ale ja się dobrze czuję w każdym bucie Adidasa :oops: . Poprzedni sezon na kortach ceglanych grałem w butach, które miały podobną trakcję do tej, która jest w Barkach V i nie miałem problemów. Tak więc powinny się sprawdzić, komfortowego grania życzę :wink: :::gd::: .
Dostałem je dzisiaj, ale odesłałem i zamówiłem nr mniejszy. Z tą numeracją to można zwariować. Miałem z 1cm luzu podczas, gdy w Babolatach o tym samym rozmiarze i długości wkładki było okey. Co innego, że te Barrki 5 są szerokie, więc tego luzu też jest więcej. Mam nadzieję, że te co teraz przyjdą nie będą za małe (mierzyłem rozmiar, który teraz zamówiłem w Intersportcie, ale model w stylu Barricade7 i były na styk). Mam nadzieję, że w przypadku 5 Classic będzie odrobinę więcej luzu.
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
fufu10
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 16 cze 2009, 16:26
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakie buty do 300 kupić?

keicam pisze:Zwróciłeś uwagę na wykończenie wnętrza buta? Szwy "zaizolowane" taśmą żeby nie uwierały. Anatomiczne podniesienie przedniej wewnętrznej części podeszwy, jak w Asics Resolution!
Wcześniej nie zwróciłem, teraz już tak. :)
Poza jakością i wyglądem to gra mi się w nich bardzo dobrze, a to przecież najważniejsze.
NTRP-4.0

Wróć do „Buty”