Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Graphene Prestige 2013/2014

Kolega pożyczył mi nowiutkiego, nie śmiganego Prestige S na testy. Poodbijałem trochę na rozgrzewce, jutro też trochę poodbijam, ale nie sądzę, abym zmienił zdanie na temat tej rakiety i by w mojej ocenie awansowała ponad poziom rakiet Pro's Pro.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Mam pytanie do właścicieli Radicala YT IG Pro. Ostatnio zaciekawiła mnie pewna sprawa, mianowicie chodzi o "dokładność" malowania rakiety. Pierwsze cztery sztuki zakupiłem grubo ponad rok temu w sport clubie, dla siebie oraz kolegi. Zauważyłem, że kropka oznaczająca środek rakiety nie jest symetrycznie położona między przelotkami, było tak na każdej z 4 sztuk, więc pomyślałem, że to kwestia niedokładności maszyny malującej i tak musi być. Jednak po zakupie kolejnej sztuki od jednego z forumowiczów (jej wcześniejszego pochodzenia nie znam), zobaczyłem, że taka "wada" nie występuje. Mało tego, na ostatnim treningu znajomy pokazał mi model ściągnięty z USA i tam również kropeczka była symetryczna. Dla zobrazowania całej sprawy przedstawiam fotki.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Pewnie cały rzut ma taką samą dokładność, jeśli ramy pochodzą z pewnego źródła to nie ma się czym przejmować.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

wyczesany pisze:Pewnie cały rzut ma taką samą dokładność, jeśli ramy pochodzą z pewnego źródła to nie ma się czym przejmować.
Chyba że malowanie jest OK, a nie poszedł im "odwiert"!
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

Nie wiem, czy to złudzenie spowodowane kątem, ale na moje oko przerwy między nawiertami różnią się. Chodzi mi o te górne "wadliwe". Czy to tylko moje oczy, czy te dwie pierwsze dziurki PO LEWEJ mają dłuższą przerwę niż te po PRAWEJ od znacznika? zNei - możesz zmierzyć?
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

keicam pisze:
wyczesany pisze:Pewnie cały rzut ma taką samą dokładność, jeśli ramy pochodzą z pewnego źródła to nie ma się czym przejmować.
Chyba że malowanie jest OK, a nie poszedł im "odwiert"!
Wystarczy położyć rakietę na rakiecie i wszystko widać!
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

TadX pisze:Nie wiem, czy to złudzenie spowodowane kątem, ale na moje oko przerwy między nawiertami różnią się. Chodzi mi o te górne "wadliwe". Czy to tylko moje oczy, czy te dwie pierwsze dziurki PO LEWEJ mają dłuższą przerwę niż te po PRAWEJ od znacznika? zNei - możesz zmierzyć?
Zmierzyłem, wszystko jest identycznie poza malowaniem. Wygląda jakby było nieco "kopnięte". Wszystkie detale graficzne są minimalnie przesunięte.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

zNei pisze:Zmierzyłem, wszystko jest identycznie poza malowaniem. Wygląda jakby było nieco "kopnięte". Wszystkie detale graficzne są minimalnie przesunięte.
Aha, no to dobry znak moim zdaniem. Grafikę to pal sześć, szkoda by było tylko skopanej ramy. Dzięki za info :).
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra: Radical & Prestige (2012)

hokej pisze:Jezu - a w czym to przesunięcie grafiki przeszkadza w rakiecie, skoro oryginalność została potwierdzona??? O_O Reklamacja? Litości.
Rakieta do wiercenia jest bazowana.
Inaczej jeszcze bardziej wstecz. Po wyciągnięciu z matrycy każda utrwalona rakieta ma ten sam kształt i jest on po ostygnięciu trwały. Teraz do tego kształtu konstruuje się punkty bazowe które pozycjonują rakietę w określonym miejscu do operacji wiercenia i nie wyobrażam sobie żeby taki był luz. To niemożliwe. To grafika jest nanoszona "w powietrzu" i to ona jest przesunięta.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Head”