Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Muzyka

PitS pisze:
matirow pisze:U mnie w domu jest mnóstwo kaset, płyt winylowych (Moskwa, LAdy Pank, Siekiera, Pink Floyd, Armia, Steve bez jąder i inni. CD też trochę się znajdzie. Wszystko taty.
Co to dziś za sztuka kupić prawda Tom?
Też prawda, ale chodziło mi bardziej o to, że teraz CD są w odwrocie - kupują je kolekcjonerzy i stare dziady. Młodym szkoda na to kasy, wystarczają im mp3 a bardziej ambitni ściągną w formacie FLAC. No jeszcze niektórzy, bardziej słyszący (i z kasą), kupują winyle - troche dla atmosfery a trochę dla szpanu...
Żeby nie było niedomówień - ja też piracę - z braku kasy (i miejsca na półkach) kupuję CD tylko ulubionych polskich wykonawców - wspieram jak mogę :D
Elf pisze:Aż mi się nie chciało z kina wychodzić...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DzD12qo1knM[/youtube]
Czyżby druga część była lepsza od naszpikowanej dłużyznami pierwszej?
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

Nie jest to jakieś arcydzieło, ale ogląda się sympatycznie. Połowę mojego zachwytu nad filmem stanowiły jednak okoliczności jego obejrzenia i towarzystwo. :D
Niewątpliwie jednak dzieje się więcej. Chociaż w porównaniu do Trylogii - dużo więcej efektów jest zrobionych komputerowo i niestety to widać.
Ale cudownie znów się przenieść do tych krain... poza tym ja wielbię Richarda Armitage, więc wybaczam dużo. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Muzyka

Gary Go rotfl .
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=R8Oky177PeM[/youtube]
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

Ale kiedyś były piosenki! Muzyka Szpilmana...
Cudo!
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SUWvkZDiigk[/youtube]
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Muzyka

Elfy są romantyczne? :]
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

TomPL pisze:Elfy są romantyczne? :]
No ba!

Ale czemu to pytanie? :)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Muzyka

Bo trochę pada... :)
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

To niech pada...

:wink:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Muzyka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LFasFq4GJYM[/youtube]

Młoda, trochę pyskata, ale mam takie same poglądy na inne młode gwiazdeczki, toteż ode mnie wielki plus. Moje niedawne kolejne odkrycie. Zasłuchane w samochodzie i dzięki Universum za funkcję rozpoznawania piosenek w smartfonie :). Podoba mi się minimalizm w tej piosence. W sam raz.
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Muzyka

W otchłani ciemności, widzę postać, wiem że to Ty.
Wiem, że to sen, musi mi to wystarczyć.
I nie chcę się obudzić, bo mam Cię dla siebie.
W niewyobrażalnym bólu, już pozostanę.
W tęsknocie, będę umierał ...


Ten utwór tak mnie nastroił, jest taki ... romantyczny, dla mnie.

Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Muzyka

Elf pisze:Ale kiedyś były piosenki! Muzyka Szpilmana...
Cudo!
Ty do mnie tak? :wink:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-4ZyUgX4PLA[/youtube]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Muzyka

PitS pisze:
Elf pisze:Ale kiedyś były piosenki! Muzyka Szpilmana...
Cudo!
Ty do mnie tak? :wink:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-4ZyUgX4PLA[/youtube]
Na tym to się można rozpłynąć...
Ech. Rozmarzyłam się ja.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Muzyka

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XykXStXeVO8[/youtube]
Eh, za cukierkowo tu. Nie żebym nie doceniał, przeciwnie, ale troszkę zmienię klimat. Wrażliwsi niech nie odpalają, nielubiący gatunku też raczej wiele nie znajdą, pozostałych zapraszam, przyspieszenia miażdżą, wróżę zwłaszcza temu drugiemu panu wypłynięcie na bardzo szerokie wody w tym roku.
#NKrising
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Muzyka

Dziś pogrzeb Wojciecha Kilara i walc z jednego najlepszych filmów jakie oglądałam.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dwz8tKmHg0k[/youtube]
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Muzyka

Monikę ostatnio jakoś polubiłem. Jest taka naturalna, no i ... góralka. Fajna jest.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TrxmhbNKCXM[/youtube]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Muzyka

HeadShot - tej płyty jeszcze nie przesłuchałem, ale zdecydowanie zgadzam się co do Quebo, o nim niedługo będzie głośno :D. Mixtape "Eklektyka" jest genialny, strasznie się tym raperem jaram.

EDIT: 1600tny post ;).
Ostatnio zmieniony 5 sty 2014, 00:18 przez Mazzakollo, łącznie zmieniany 1 raz.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Muzyka

O, jest jakaś prawilna mordeczka. :D Przesłuchaj koniecznie, wkręca się równie mocno jak Eklektyka. Quebo w formie, polecam też numer "Ile mogłem", który ukazał się już po Płycie Roku.
#NKrising
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Muzyka

A słyszałeś bitwy freestylowe z jego udziałem? Czasem rzuca takie wersy na wolno, że publika średnio ogarnia o co chodzi, bo nawiązuje do sztuki, literatury itp. :D
Mając temat "wszystko płynie" nawinął:
"To jest proste i wraca treść,
wiesz, co mówiłem? Mówiłem panta rhei!
Nie dajesz rady, człowieku,
Jak wbijam to jestem jak Heraklit z Efezu!"
Ogólnie, zarówno na płytach jak i na freestyle ma ciekawe pomysły na wersy, porównania, gry słowne, hashtagi, oryginalna postać. I nadal siedzi w podziemiu, za to na pewno plus, kiedy widzi się poziom niektórych grajków na legalnej scenie :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Muzyka

Tak, właśnie przez bitwy o nim usłyszałem (mam kolegę, który też się w to bawi), imponujące pancze plus czuć sporą wiedzę ogólną poprzez wplatanie tego typu motywów.
#NKrising
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Muzyka

Ja ostatnio odkryłem spotify. Genialne, to czego mi było trzeba - w moim domu znów gra muzyka. Kawałki znane i lubiane, ale też kompletne nowości (dla mnie) podsuwane przez serwis na podstawie tego, co lubię. I automatem zrucanie playlist na telefon. Cudeńko. Tak odkryłem ostatnio niemiecka kapelkę "Die Happy". Dobre, nie męczące brzmienie. Nic odkrywczego, ale inne, świeże i dobrze się słucha. Polecam.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”