Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

hohvar pisze:Nie wiem tylko, czy uznać, że gram z wyczesem często i się z nim "rozstawić". :::hmm:::
Mogę pójść organizatorom na rękę i zamiast oddzielnego koszyka do losowania chętnie wezmę ten z wpisowym. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Rozmyślam nad koncepcją gry od stanu 1:1. Przy założeniu, że mamy do rozegrania w grupie tylko 3 mecze wychodzi w sumie 9 pojedynków I rundy, a w sumie 18 meczów. Na kort wychodzi statystycznie 9 meczów, więc przy 5-godzinnej rezerwacji (ale wtedy wzrasta ujemna pula nagród do -500 :wink: ) nawet więcej niż pół godziny na mecz. Może zaryzykować od stanu 1:1?

W czasach Google`a co prawda trafić na miejsce to nie kłopot, ale uwaga dla przyjezdnych zmotoryzowanych: na osiedlu domków kierujemy się za znakami "Hotel Bryza". Wjeżdżamy w ulicę Jodłową i na łuku, gdzie asfaltowa droga łagodnie skręca w prawo, my na przekór logice jedziemy lekko w lewo, gruntową drogą a la Rajd Kormoran (na ogrodzeniu jest napis Jodłowa). Tą drogą po jakichś 200-300 metrach dojedziemy do rozwidlenia i bramy hotelowej. Parking i korty są po prawej (nie wjeżdżamy w tę bramę, skręcamy w prawo).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Stówka więcej na dziewięciu to znowu nie majątek ( chyba :::hmm::: ), a zawsze lepiej pograć więcej skoro już się spotykamy. Oczywiście mówię za siebie, dla mnie im więcej gry tym lepiej, ale w sumie tylko ja jadę pół Polski, może miejscowi mają inne odczucia. Tak czy inaczej wolałbym grać więcej, nawet za nieco wyższą cenę wpisowego, howgh :::peace::: .

Co do systemu, to można pojedynki grupowe zagrać od stanu 1:1 i po skończeniu zobaczymy ile czasu zostało. Najwyżej grupa mistrzowska zagra od 1:1, a o kolejne miejsca od 2:2 na przykład. Przecież można być elastycznym i dostosować się po rozegraniu grup do pozostałego czasu.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze:Stówka więcej na dziewięciu to znowu nie majątek ( chyba :::hmm::: ), a zawsze lepiej pograć więcej skoro już się spotykamy. Oczywiście mówię za siebie, dla mnie im więcej gry tym lepiej, ale w sumie tylko ja jadę pół Polski, może miejscowi mają inne odczucia. Tak czy inaczej wolałbym grać więcej, nawet za nieco wyższą cenę wpisowego, howgh :::peace::: .

Co do systemu, to można pojedynki grupowe zagrać od stanu 1:1 i po skończeniu zobaczymy ile czasu zostało. Najwyżej grupa mistrzowska zagra od 1:1, a o kolejne miejsca od 2:2 na przykład. Przecież można być elastycznym i dostosować się po rozegraniu grup do pozostałego czasu.
O wszystkim, co napisałeś, myślę tak samo :::gd::: . Tak też zrobimy.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

W sumie racja, te 11,(1)zł nikogo nie zbawi, a pogra się więcej. ;)

Ciekawe tylko czy po jutrzejszej grze Scudetto podtrzyma własne zdanie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Jaka wojna psychologiczna... Jak tak pójdzie to okoliczni psychologowie będą mieli co robić po tych zawodach :!provoke!: .
Samo jesteś 'zwycienscom' może nie wystarczyć potem rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

wyczesany pisze:W sumie racja, te 11,(1)zł nikogo nie zbawi, a pogra się więcej. ;)

Ciekawe tylko czy po jutrzejszej grze Scudetto podtrzyma własne zdanie. :D
Nie bój żaby :D , jestem na głodzie, nie grałem od ubiegłej środy O_O . Poza tym jeśli to zwykły parkiet, to nie zaskoczysz mnie tak, jakbyś chciał (:] . Dawno temu zimą grałem tylko na czymś takim, a ubiegłej zimy kilka treningów na szkolnej sali odbyłem, tak więc biorąc pod uwagę Twoją słabszą dyspozycję serwisową - dam radę :twisted: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze: Poza tym jeśli to zwykły parkiet, to nie zaskoczysz mnie tak, jakbyś chciał (:] .
To nie jest zwykły parkiet... :::gilotyna:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

hohvar pisze:
scudetto pisze: Poza tym jeśli to zwykły parkiet, to nie zaskoczysz mnie tak, jakbyś chciał (:] .
To nie jest zwykły parkiet... :::gilotyna:::
Tego się obawiałem, ale miałem cichą nadzieję, że z błędu wyprowadzę się sam dopiero po dotarciu na miejsce :D . No cóż, najwyżej GPS się zepsuje i ominie Szczytno szerokim łukiem rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze: No cóż, najwyżej GPS się zepsuje i ominie Szczytno szerokim łukiem rotfl .
W żadnym wypadku! Koniecznie zagraj, będziesz miał przed kłobukiem odpowiednie morale i wyregulowany timing rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

hohvar pisze:
scudetto pisze: No cóż, najwyżej GPS się zepsuje i ominie Szczytno szerokim łukiem rotfl .
W żadnym wypadku! Koniecznie zagraj, będziesz miał przed kłobukiem odpowiednie morale i wyregulowany timing rotfl
Timing to ja i tak pewnie będę miał jak początkujący szachista... Od dobrych dwóch miesięcy jestem na betonie, więc bliżej mi do parkietu niż mączki :D . Mam jednak nadzieję, że jako gość będę na specjalnych prawach i nie chodzi mi to wyrażenie w stosunku do mnie najwyższego szacunku (:] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Mann
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 19 wrz 2013, 22:38

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Jeśli o mnie chodzi to popieram wszystkie Wasze organizacyjne decyzje co do TF. Im więcej gry tym lepiej.
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

hohvar pisze:(...) na osiedlu domków kierujemy się za znakami "Hotel Bryza". Wjeżdżamy w ulicę Jodłową i na łuku, gdzie asfaltowa droga łagodnie skręca w prawo, my na przekór logice jedziemy lekko w lewo, gruntową drogą a la Rajd Kormoran (na ogrodzeniu jest napis Jodłowa). Tą drogą po jakichś 200-300 metrach dojedziemy do rozwidlenia i bramy hotelowej. Parking i korty są po prawej (nie wjeżdżamy w tę bramę, skręcamy w prawo).
Uff... dojechałem. :D

Jeśli można wykupić jakiś dodatkowy czas na rozegranie turnieju to koniecznie trzeba to zrobić. Jak już się tyle inwestuje (paliwo, kasa dla Najlepszej z Żon na zakupy... :::fcplm::: ), to parenaście zeta nie zrobi różnicy. :!Vicky!:
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

RoTTeN pisze:
hohvar pisze:(...) na osiedlu domków kierujemy się za znakami "Hotel Bryza". Wjeżdżamy w ulicę Jodłową i na łuku, gdzie asfaltowa droga łagodnie skręca w prawo, my na przekór logice jedziemy lekko w lewo, gruntową drogą a la Rajd Kormoran (na ogrodzeniu jest napis Jodłowa). Tą drogą po jakichś 200-300 metrach dojedziemy do rozwidlenia i bramy hotelowej. Parking i korty są po prawej (nie wjeżdżamy w tę bramę, skręcamy w prawo).
Uff... dojechałem. :D

Jeśli można wykupić jakiś dodatkowy czas na rozegranie turnieju to koniecznie trzeba to zrobić. Jak już się tyle inwestuje (paliwo, kasa dla Najlepszej z Żon na zakupy... :::fcplm::: ), to parenaście zeta nie zrobi różnicy. :!Vicky!:
Eee... myślałem, że wrzucisz zdjęcie paragonu po "rundzie honorowej" w Alfie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Jak podała TVP Olsztyn - z powodu braku śniegu Kłobuk może zostać odwołany lub przeniesiony na korty otwarte!
A może to chodziło o Tour The Kłobuk? ;)
Awatar użytkownika
fabiozo
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 24 sty 2009, 18:06
Lokalizacja: WPR
Kontakt: Strona WWW

MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Widzę spora dyskusja rozgorzała, ja mam pytanie co do piłek. Może zrzucimy się na jakieś nietreningowe?


Sent from my iPhone using Tapatalk
NTRP [3.0]
Obrazek Head YOUTEK IG Radical MP
Driver
Bywalec
Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 20 gru 2013, 19:52

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Jestem tego samego zdania. Piłki powinny być nietreningowe.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Co do piłek: czasu na zakup mało, a nie wiem, czy ktoś z nas dysponuje odpowiednią ilością. Sprawy do tej pory nikt nie podnosił, wydawało się, że jest dograna :? .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

Bo tak było, dla mnie bez różnicy jakimi piłkami gram, zwłaszcza na mączce gdzie nie widzę różnicy skupiając się na beznadziejności nawierzchni. Sprawa piłek była podnoszona jakiś czas temu, nikt się nie odzywał co do wyczesowych babolców. Jeśli ktoś może załatwić odpowiednią ilość "turniejowych" ( śmiesznie to brzmi na tym poziomie rotfl ) piłek, to dla mnie nie ma problemu. Ja mogę grać nawet gąbczastymi, podobno przy gąbczastych można poznać kto potrafi grać, a kto tylko odbija piłkę na drugą stronę :D .

Chyba nie na każdy mecz muszą być nowe piłki, biorąc pod uwagę że dwie na mecz wystarczą, to wcale nie potrzeba nam tak wiele puszek, przy 3 puszkach każda para piłek zagra 3 mecze, czyli ok.

Ale osobiście nie mam nic przeciwko Babolatom Academy.

To ja się powoli szykuję, a wy dyskutujcie jeśli jest o czym.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2013, 08:43 przez scudetto, łącznie zmieniany 1 raz.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MiniTF Kłobuk Cup Warmia Open

scudetto pisze:Ja mogę grać nawet gąbczastymi, podobno przy gąbczastych można poznać kto potrafi grać, a kto tylko odbija piłkę na drugą stronę :D .
Tak się składa, że mam dwie szt. na stanie. :D
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”