Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Vivid pisze:
Ania pisze:Hokej :::gd::: Gerard Butler jak najbardziej cieszy oczka, ...
I początek nazwiska ma adekwatny do ... Waszych zainteresowań męską budową :P.
Dlatego większość z nas prewencyjnie wychodzi tyłem z pomieszczenia pełnego ... dam ;).
Vivid, wy mężczyźni również zapewne wiecie, że co innego fantazje a co innego rzeczywistość. Z fantazjami można poszaleć, rzeczywistość trzeba zaakceptować ;-).
Vivid pisze:Gary, nie martw się, nie skomentują Twoich zdjęć z TF-a, zakwalifikują jako wadliwy piksel rotfl.
Aby zdjęcie skomentować to ktoś musi je najpierw umieścić w tym dziale. Myślę, że Gary jest bezpieczny :-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja kobiet

Ania pisze:Vivid, wy mężczyźni również zapewne wiecie, że co innego fantazje a co innego rzeczywistość. Z fantazjami można poszaleć, rzeczywistość trzeba zaakceptować ;-).
Auć! Tak od rana? Z kapcia?? W nas, (Waszych) bohaterów?!?! rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Dyskryminacja kobiet

Vivid pisze:
Ania pisze:Vivid, wy mężczyźni również zapewne wiecie, że co innego fantazje a co innego rzeczywistość. Z fantazjami można poszaleć, rzeczywistość trzeba zaakceptować ;-).
Auć! Tak od rana? Z kapcia?? W nas, (Waszych) bohaterów?!?! rotfl
Pamiętajmy, że kapcie to broń obosieczna. :]
Tekst Ani bardzo dobry, sam zastosuję, jak żona będzie za bardzo fikać :twisted: .
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

pst pisze:Tekst Ani bardzo dobry, sam zastosuję, jak żona będzie za bardzo fikać :twisted: .
Tekst można zastosować zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, więc polecam, możesz oczywiście rzucić go żonie, ale nie zdziw się jak później zupa będzie za słona :twisted: .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Szakalova
Bywalec
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 21 sty 2013, 12:08

Re: Dyskryminacja kobiet

Na dzień dobry - Jak dotąd Nole wycierał tylko korty... rotfl


Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Czy mi się wydaje czy to plecki i pośladki... bosssskiego Rafaela? O_O Genialne zdjęcie, dobre na karny avatar rotfl .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Dyskryminacja kobiet

Ania pisze:Czy mi się wydaje czy to plecki i pośladki... bosssskiego Rafaela?
Wydaje Ci się, Rafael nie jest "bosssski". :teathy:

SPOILER:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Dyskryminacja kobiet

wyczesany pisze:
Ania pisze:Czy mi się wydaje czy to plecki i pośladki... bosssskiego Rafaela?
Wydaje Ci się, Rafael nie jest "bosssski". :teathy:
Rafael to nie wiem, ale pośladki... :drool:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja kobiet

wyczesany pisze:..Wydaje Ci się, Rafael nie jest "bosssski". :teathy:
Nie jest? O_O http://imageshack.us/a/img708/7059/5mbq.jpg
rotfl
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja kobiet

Dwaj goście w spodenkach. Gdzie i jak Wy tam pośladki widzicie?! O_O
No to mamy dwie możliwości:
1. Albo niezła u Was posucha, współczujemy ... :::jezor:::
2. Albo pogłoski o męskiej nadmiernej wyobraźni a damskiej znikomej są zdecydownie mocno przesadzone ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

Vivid pisze:2. Albo pogłoski o męskiej nadmiernej wyobraźni a damskiej znikomej są zdecydownie mocno przesadzone ... rotfl
Wyobraźnia damska znikoma a męska nadmierna rotfl ? To mi humor poprawiłeś, nie wiem może to takie naleciałości regionalne, jeśli tak to muszę przenieść się w wasze rejony jak najszybciej, ja rozglądam się wokół i widzę prawie samych mężczyzn bez wyobraźni, bez pomysłu na siebie i życie, bez energii i bez fantazji... mam wymieniać dalej*? ;-P
A odpowiadając na Twoje wątpliwości to owe pogłoski są zdecydowanie mocno przesadzone i ignorując punkt 1 (pomówienia) wciąż widzę pośladki ;-P.

*Ale lepiej nie dajcie mi się rozkręcić, bo zaraz rozpętam tu istną "Seksmisję" ;-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Dyskryminacja kobiet

W ramach powrotu do równowagi obejrzyj sobie jeden odcinek Warsaw Whore, czy jakoś tak... rotfl . Docenisz. ;-P
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dyskryminacja kobiet

hokej pisze:W ramach powrotu do równowagi obejrzyj sobie jeden odcinek Warsaw Whore, czy jakoś tak... rotfl . Docenisz. ;-P
Dobrowolnie rezygnuję z równowagi ;-P .
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskryminacja kobiet

hokej pisze:W ramach powrotu do równowagi obejrzyj sobie jeden odcinek Warsaw Whore, czy jakoś tak... rotfl . Docenisz. ;-P
Ciężko mi to było "wygooglować" po nazwie, ale się udało i teraz wiem o co chodzi. Aż sobie obejrzałem fragment na youtube, żeby na przyszłość się orientować w temacie.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Dyskryminacja kobiet

To bardzo fajna pupka jest. ::!vgoodv!::
Nie wiem o co tyle zamieszania.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Dyskryminacja kobiet

Pupka jak pupka, każdy ma taką, niektórzy nawet większą tzn. lepszą rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskryminacja kobiet

scudetto pisze:Pupka jak pupka, każdy ma taką, niektórzy nawet większą tzn. lepszą rotfl .
Serena W. ....
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Dyskryminacja kobiet

Vivid pisze:
scudetto pisze:Pupka jak pupka, każdy ma taką, niektórzy nawet większą tzn. lepszą rotfl .
Serena W. ....
Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie na Czarny Ląd...
:angel:
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Szakalova
Bywalec
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 21 sty 2013, 12:08

Re: Dyskryminacja kobiet

Dorzucę swoje 3 grosze w temacie zdjęcia, które onegdaj zamieściłam.
Pupa Nadala niczego sobie, trochę za bardzo latynoska jak na mój gust (jak mam wybierać to wolę suchodupca Novaka - mój TŻ regularnie obraża go epitetem "chuda małpa").
Natomiast rafaelowski poziom zapocenia jest niedopuszczalny i okropny!
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Dyskryminacja kobiet

Do d*py ten Wasz temat do rozmowy. ;)
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”