Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

TenisNET spełnia marzenia!

Witam!
Chciałbym poinformować Was o inicjatywie, o której już dość głośno w mediach (również Internecie), szkołach itp.
Otóż w Zielonej Górze mieszka Oliwka, która 27.10 kończy 6 lat. Jest chora na białaczkę, i jej marzeniem jest, żeby na urodziny dostać jak najwięcej kartek.
Adres, na który wysyłamy kartki:
Oliwia Gandecka
Ul. Marii Curie-Skłodowskiej 11/26
65-001 Zielona Góra

Słówko ode mnie - dużo fajniejszym prezentem jest prezent zrobiony własnoręcznie. Gotową kartkę każdy może kupić w sklepie, ale myślę, że jak ktoś sam takową narysuje i wypisze radość będzie dużo większa.

To jak? Przyłączycie się? Moja kartka już wysłana! ;)
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: TenisNET spełnia marzenia!

Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: TenisNET spełnia marzenia!

To prawda :). Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć w tym udział. Mam nadzieję, że z Oliwką wszystko będzie dobrze.

Temat w zasadzie można zamknąć, chyba, że ktoś ma ochotę jeszcze jakoś skomentować. :wink:
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TenisNET spełnia marzenia!

Zauważone na sąsiednim forum tenisowym. Przekazuję tutaj linka z możliwością zagłosowania na młodą tenisistkę, która musi przebijać się przez masę przeszkód i tę pozatenisową walkę prowadzi sama.

Julia Siwert
http://www.fundacja-krajna-paluki.pl/in ... wanie.html

Nie chciałem zakładać osobnego tematu, toteż podaję tutaj.

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”