Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
reckner_de
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2013, 23:48

Head Ti S5

Fajna leciutka, ale jak dla mnie ma jeden problem. Ma wyjątkowo szeroki gryf na końcu. Przy tej rakiecie musiałabym mieć rozmiar mniejszy gryfa. Ciekawe, czy ktoś z Was się już z tym spotkał.
Naciąg oryginalny był super, teraz dostałam Yonexa 125 i rakieta jest tępa. Zero poweru.

Chętnie wróciłabym do starego naciągu, ale nie wiem co to było. Informacji w necie o tej rakiecie jest zbyt mało, nie umiem nic znaleźć. Może ktoś z Was miał już coś do czynienia z tą rakietką i jakieś pomysły na dobry naciąg?

Proszę pisać poprawnie. Ilość zrobionych "byków" to spora przesada. Post poprawiony. //Obiektyw
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Ti S5

Gryf to ma gitara a nie rakieta ...
A sama rakieta to typowa prezesszufelka. Dobra dla seniorów, trochę starszych dam i dla ludzi z jakimiś poważniejszymi kłopotami ze stawami rąk.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Head”