Awatar użytkownika
cacek_85
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2013, 19:31
Lokalizacja: Ostróda

Maszyna do naciągania: Pro's Pro czy Tyger?

Witam,
jestem nowy na tym forum, i przeszukałem całe forum szukając odpowiedzi na to pytanie. Nic nie znalazłem dlatego chciałbym prosić Was o radę. A więc mam zamiar kupić maszynę do naciągania i stoję przed dylematem - Pro's Pro Challenger czy Tyger StringEco 45?

Wiem że Pro's Pro Challenger wycofali z produkcji, ale podobno mają być w lutym znowu.

Czy macie doświadczenie z tymi maszynami? Którą byście polecili? Bardzo bym prosił o informację.

Jeżeli taki temat już był to podajcie link bo ja znaleźć nie mogę.
NTRP: 5.0
Head Instict Microgel & Head Prestige MP Youtek
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Maszyna do naciągania : Pro's Pro czy Tyger?

Challenger'y od Pro's Pro to w tej chwili najtańsze na rynku maszyny do naciągania, ale i maszyny o najgorszej jakości. Da się co prawda na nich osiągać powtarzalne wyniki (sam taką mam i wiele o niej na forum pisałem), ale związane to jest z przestrzeganiem kilku trików i ewentualną inwestycją w lepsze jakościowo części (zacisk napinacza, klamry i ich podstawki). Jeśli chcesz zakładać naciągi dla siebie i ew. sporadycznie dla kumpli, Challenger powinien wystarczyć. Jeśli Twój budżet na to pozwala, wybierz StringEco 45. To maszyna lepszej jakości wykończenia, a co za tym idzie lepszy efekt końcowy. Alternatywą dla StringEco 45 może być Premium Stringer 3600.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
cacek_85
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 28 sty 2013, 19:31
Lokalizacja: Ostróda

Re: Maszyna do naciągania: Pro's Pro czy Tyger?

Dzięki wielkie za pomoc. Właśnie zamówiłem Tyger'a.
NTRP: 5.0
Head Instict Microgel & Head Prestige MP Youtek

Wróć do „Inny sprzęt”