Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Tecnifibre Pro ATP

Tecnifibre wypuścił nową linię termobagów... Pro ATP.
W gamie tych czarnych potworków mamy modele pozwalające zapakować do 15, 10, 6 oraz 3 rakiet.

W Protenisie obecnie dostępny jest największy model czyli Pro ATP Monster.
SPOILER:
Wg oficjalnej strony producenta ma ona:
- pomieścić do 15 rakiet;
- mieć 6 kieszeni;
- wymiary 79cm x 33cm x 42cm.

Wg Protenisa ten model posiada w jednej przegrodzie ochronę termiczną. To nowość.
Pełny opis ze strony sklepu...
Protenis pisze:Niesamowity, duży termobag, przystosowany do noszenia ponad 12 rakiet. Wyposażenie: 2 komory główne w tym jedna z termiczną ochroną sprzętu, (druga posiada małą, wewnętrzną, zamykaną na suwak kieszonkę), dwie duże przegrody (jedna posegregowana na 3 części), zewnętrzną zamykaną na suwak kieszeń na podręczne przedmioty, 2 regulowane i odpinane paski na ramiona, 2 praktyczne uchwyty do przenoszenia w dłoni, dwukierunkowe suwaki w głównych przegrodach i materiał łatwy do utrzymania w czystości termobagu. Produkt z logiem ATP World Tour - rekomendowany przez największą organizację tenisową na świecie.
Wady? Do tej pory dla mnie jest tylko 1... brak ergonomicznych szelek, które tak kochałem w pierwszej torbie Tecnifibre, którą nota bene mam do dziś. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Pro ATP

Też mam wielką czarną torbę (starszy model oczywiście) Tecnifibre. Jest bardzo dobrze wykonana i jeśli miałbym ją kiedyś na coś zamienić, to pewnie na ten model - brakuje mi trochę przegródek, które tu są.

Fajnie, że dodali ochronę termiczną. Nie wiem, czy to jest takie konieczne, ale zawsze lepiej mieć niż nie mieć :).
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Pro ATP

Torba prezentuje się świetnie. :::gd::: A komora termo świetna rzecz na lato. W moim Prince mam 2 takie komory i powiem, że nie kupiłbym następnej bez.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tecnifibre Pro ATP

Trochę jak tani ortalion, mnie się to nie podoba :::bd:: .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Tecnifibre Pro ATP

A mi się podoba. Schludnie, skromne kolory no i wygląda bardzo solidnie, wytrzymałe :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tecnifibre Pro ATP

A tu link do fotki na żywo. Ciekawa!

http://www.tecnifibre.com/medias/catego ... 00x560.jpg

Wróć do „Inny sprzęt”