Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Pro's Pro taki jest, że mają milion modeli naciągów i owijek, ale o połowie nikt nigdy nie słyszał :).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Pro's Pro G/I Tacky

A ja jeszcze inne, grubość 0.7 mm. To bugaloo będzie miał problem. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Pro's Pro G/I Tacky

Grubsze (w granicach rozsądku) lepsze, bo moje rączki wiecznie za małe ;-). Zużyje zapasy tego co mam i będę kombinować. Na TF-ie postaram się pomacać co nieco ;-).
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

TadX pisze:Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?
Jedną. Druga jest ok.
Piotr Szyba.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

widget pisze:
TadX pisze:
hitman pisze:Ja też używam PG#2 odkąd tylko się pokazał i zmieniać nie zamierzam. Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :) Problemy z odciskami zniknęły. Czasem tylko trochę za bardzo śliskie są jak się ręka dobrze spoci. Ale wtedy biorę drugą rakietę i jest ok.
Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?
Ja z tego powodu mam dwie rakiety :). Nie dlatego że jestem taki dobry, albo że się boję że mi naciąg pójdzie. Dlatego że jak mi się jedna rączka zapoci, to biorę te drugą :P.
I owijki oczywiście zmieniam regularnie. Zazdroszczę tym, którym się łapy nie pocą i mogą miesiącami nie zmieniać owijek.
Polecam talk. Od pewnego czasu zaczęły mi ręce się pocić, więc zacząłem używać. Bardzo pomaga. Trzeba sobie podsypywać co zmianę stron, ale komfort jaki wtedy jest powoduje, że się opłaca ;).
hitman pisze:
TadX pisze:Zaciekawiło mnie... a jak zmieniasz to jedną, czy dwie owijki?
Jedną. Druga jest ok.
Dzięki :) Jeszcze jedno tylko pytanie ;). A masz może ołów na rączkach? Bo jak ja ściągnąłem Pro Hybrid ze swoich 6.1ów, to balans bardzo poszedł w kierunku główki, dwa overy nie dałyby rady na HL. Zauważyłem też, że 10g mniej to 0,5cm balansu więcej na główkę, ale to pewnie tylko w tej rakiecie...

Co do samych owijek PP, żeby takiego OT nie robić, to mój ojciec od lat używa tych takich, co mają 0,5mm. Innych nie chce ;). Kiedyś używałem, ale Yonki to Yonki.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Nie używam ołowiu na rączce. Używam na główce, więc lżejsza rękojeść jest mi na rękę :).
Piotr Szyba.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

To znaczy, że masz balans HH? Bo tak na moje laickie oko, nawet 2 zewnętrzne to nie jest duża waga, a skoro masz ołów na główce, to pewnie HH, tak? :)
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Nie. Mam HL, ale nie wiem ile. HH przy wadze 370 g to byłoby już męczeństwo. Mój PS 6.1 ma 11 punktów HL wg. specyfikacji, a z 6-cioma g ołowiu na głowie ma trochę mniej HL, ale nadal HL.
Piotr Szyba.
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

hitman pisze:Nie. Mam HL, ale nie wiem ile. HH przy wadze 370 g to byłoby już męczeństwo. Mój PS 6.1 ma 11 punktów HL wg. specyfikacji, a z 6-cioma g ołowiu na głowie ma trochę mniej HL, ale nadal HL.
Oki, dzięki bardzo za odpowiedzi :). Niech sprzęt i owijki dobrze Ci służą ;). A te PP to chyba spróbuję, jak wykończę paczkę 30 Yonków.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pro's Pro G/I Tacky

hitman pisze: Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :)
Ale to nie jest dobry pomysł, tracisz czucie chwytu. Po to się m.in. skóry zakłada żeby właśnie "utwardzić" czucie chwytu. Dwa over gripy jedne na drugim, to jak tym grać?! ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Vivid pisze:
hitman pisze: Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :)
Ale to nie jest dobry pomysł, tracisz czucie chwytu. Po to się m.in. skóry zakłada żeby właśnie "utwardzić" czucie chwytu. Dwa over gripy jedne na drugim, to jak tym grać?! ...
Potwierdzam. Raz spróbowałem powiększyć sobie rączke w Yonku i założyłem drugiego overgripa. Jak szybko założyłem tak szybko zdjąłem.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Pro's Pro G/I Tacky

ZlosliwyGnom pisze:Potwierdzam. Raz spróbowałem powiększyć sobie rączke w Yonku i założyłem drugiego overgripa. Jak szybko założyłem tak szybko zdjąłem.
Tylko, że hitman zakłada je bezpośrednio na rakietę, a nie na bazówkę, próbowałem takiego rozwiązania i moim zdaniem nie jest źle. Moim zdaniem jak ktoś chce mieć trochę grubiej, twardo i kanciasto dobrze jest użyć... taśmy ochronnej.
Prezes fanklubu Staśka :D
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Nigdy nie próbowałem, ale wydaje mi się, że jak się założy tak ciasno jedną i później drugą, to nie będzie to latało ani nic. Wręcz przeciwnie - ostrzejszych kantów chyba nie da się mieć jak tak...
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: Pro's Pro G/I Tacky

wyczesany pisze:
ZlosliwyGnom pisze:Potwierdzam. Raz spróbowałem powiększyć sobie rączke w Yonku i założyłem drugiego overgripa. Jak szybko założyłem tak szybko zdjąłem.
Tylko, że hitman zakłada je bezpośrednio na rakietę, a nie na bazówkę, próbowałem takiego rozwiązania i moim zdaniem nie jest źle. Moim zdaniem jak ktoś chce mieć trochę grubiej, twardo i kanciasto dobrze jest użyć... taśmy ochronnej.
Potwierdzam, taśma ochronna bardzo dobrze sprawdza się przy powiększaniu uchwytu :).
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Przecież ja mam na myśli zakładanie 2-óch na "gołą" rączkę.
Wyczes, idź do ... fryzjera! rotfl Ja nawet nie myślę że to można jeszcze na bazówkę pchać. To już lepiej odciąć rączkę i sobie gazrurkę przykleić ... :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Vivid pisze:
hitman pisze: Ogólnie to na gołą rakietę nawijam dwie takie i mam mięcutko jak kaczuszka :)
Ale to nie jest dobry pomysł, tracisz czucie chwytu. Po to się m.in. skóry zakłada żeby właśnie "utwardzić" czucie chwytu. Dwa over gripy jedne na drugim, to jak tym grać?! ...
Nie zauważyłem spadku czucia po zdjęciu skórzanej owijki. O wiele bardziej przeszkadzają mi bąble na kciuku.
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Pro's Pro G/I Tacky

hitman pisze:Nie zauważyłem spadku czucia po zdjęciu skórzanej owijki.
A w ogóle masz jakiekolwiek czucie? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Gary pisze:A w ogóle masz jakiekolwiek czucie? rotfl
Złośliwe, ale jednak trafne pytanie ...

Po to ta rączka jest kanciata i ma różne rozmiary żeby te kanty zachować a nie robić rulonu. Poza tym moim zdaniem winą jest Twój chwyt bo właśnie mniejsze szanse na odciski masz gdy podkład jest twardy i zdecydowanie wyprofilowany.
Chyba że mylisz odcisk z odgniotem?
Jak nie ma kantów i jest miękko to skóra bardziej pracuje i się naciąga, łatwiej o odcisk a trudniej o odgniot (twarde zgrubienia). Gdy jest zbyt twardo to łatwiej o odgnioty.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Pro's Pro G/I Tacky

Najgorsze owijki jakich używałem. Z Pro's Pro tylko Ichiban, a złośliwie akurat zaprzestali produkcji.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pro's Pro G/I Tacky

abaszydze pisze:Najgorsze owijki jakich używałem. Z Pro's Pro tylko Ichiban, a złośliwie akurat zaprzestali produkcji.
Czyli my z Hitmanem jesteśmy jacyś inni. (Tato, czy ja jestem jakiś inny? Tofik, ty nie jesteś inny, ty po prostu jesteś ........... wyjątkowy!) rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”