Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Head YouTek Innegra Radical Pro

Head YouTek Innegra Radical Pro

Data wydania: 2012 rok
Prekursor: Head YouTek Radical Pro
Sukcesor: brak danych

Obrazek

Parametry
Powierzchnia główki: 98 cali² (630 cm²)
Długość: 27 cali (685mm)*
Rama: 22mm (stała)**
Przeplot: 16x19
Waga (bez naciągu): ±310g*
Balans (bez naciągu): ±320mm*
Swingweight (z naciągiem): ≈330 kg·cm²**
Sztywność (z naciągiem): ≈62RA**

________________________________________
* - Parametry w zamierzeniu producenta.
** - Za Tennis Warehouse.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra Radical Pro

Wezwany do tablicy... rotfl

Wygląd: Ideał, moje kształty, moje kolory! Jako fan pomarańczy (owoców nie lubię rotfl ) Radicale do wersji YT bardzo mi się podobały :::gd:::.

Gra: Zaczynając od wagi - moje optimum, około 310g bez naciągu (Head nie grzeszy kontrolą jakości, z wagą wybierałem a rozstrzał był duży, do 8g) balans nie na rączkę, znów tak jak lubię i duży swingweight, czyly wszystko tak jak powinno być :::gd:::.
Heady... mieszane uczucia, Radical YT - duża kontrola, ale decha w czystej postaci - coś czego nie lubię. Prestige MP... już raz opisywałem swoje odczucia i nie było to nic pozytywnego :wink:.

Układ strun otwarty i dostęp do rotacji nie specjalnie trudny jak dla amatora. Chcesz to kręcisz, ale nie przychodzi to samo z siebie. Mi odpowiada, jako że jak na niziołka gram dość płasko.

Sztywność w moim ulubionym przedziale, 62-65 RA, czyli moc którą umiem kontrolować, a kontrola która pozwala mi CZASAMI wybierać linie. (Odniosę się do Radicala IG MP, który ma proporcjonalnie mniej mocy, mniej rotacji ale więcej, dużo więcej kontroli)

Może to zaskoczy ale ... Radkiem Pro gra się dość łatwo... O_O (jest jeden warunek o którym zaraz...) Waga i swingweight dużo wybaczają przy słabszej technice. Ale to też wada... jeśli się wolniej macha a SW około 330 przeszkadza to rama jest hmm ciężka w obronie. Coś za coś Panie i Panowie, to SW w wolnym machaniu nie działa... przy obronie slajs jest męczarnią itd.
Grając tą ramą trzeba przygotować się na mały młotek w ręku który wymaga szybkiego ruchu ale za to odwdzięczy się mocą, siłą i rotacją :::gd:::.

Ja jestem zachwycony,bo to mój profil (ramy z dużym HL dociążam na główkę). Wciągam na 25/24kg z naciągiem Beast XP, ale chyba podciągnę w górę 1kp by ciut kontrolę wspomóc :wink:.

Podsumowanie: Rewelacja dla lubiących duży SW, nie za trudna, ale męcząca z racji wagi + SW. Ja POLECAM!
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Innegra Radical Pro

Aktualnie ten szpadelek magluje ESP. Myślę, że też będzie miał ciekawe przemyślenia na jego temat. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Head YouTek Innegra Radical Pro

Trzeba coś napisać zanim ED się dowie, że ją mam. :D

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych rakiet. Bardzo fajne czucie, mocy pod dostatkiem, kręcić też można, największą (jedyną?)* wadą tej rakiety jest dość duży SW, który trochę ogranicza liczbę możliwych odbiorców, jednak po paru godzinach na korcie da się przyzwyczaić. Na razie testowałem ją tylko z Beastem, prawdziwy i rzetelny będzie dopiero test z jedynym słusznym naciągiem- Vendettą.

Ciekawe wydało mi się porównanie główki Radka (98cali kw.) i mojego Dunlopa (95cali kw), okazało się, że Head ma minimalnie mniejszą główkę.

*Może jeszcze kształt rączki, ale to oczywiście nie dla wszystkich.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Head YouTek Innegra Radical Pro

Jedna z dwóch rakiet Head'a z którymi mógłbym widzieć się w ręku. ;-) Główka faktycznie mniejsza niż wskazują liczby... czekam na pełniejszą recenzję. :::gd:::
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra Radical Pro

Też poczekam na recenzję. :wink:
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Innegra Radical Pro

wyczesany pisze:Ciekawe wydało mi się porównanie główki Radka (98cali kw.) i mojego Dunlopa (95cali kw), okazało się, że Head ma minimalnie mniejszą główkę.
A to nie dziwi, bo z tego co pamiętam Head podaje wielkość główki swoich rakiet razem z ramą a nie samego naciągu.
Obrazek
_____

Wróć do „Head”