cupcake
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2012, 15:07

Pokrowiec na rakietę

Witam.
Kupiłam w tym miesiącu rakietę. Jak się okazało bez pokrowca :/ i teraz szukam na Allegro jakiegoś. Rakieta jest firmy Dunlop, więc chyba tej firmy chciałabym też pokrowiec. Znalazłam kilka, ale podobno ich szerokość to 25cm. Jak mierzyłam rakietę to jest trochę szersza..

http://Allegro.pl/pokrowiec-na-rakiete- ... 93278.html

Czyli wychodziło by z tego że powyższy pokrowiec jest do rakiet do squash'a?
A może ktoś z was ma na sprzedaż pokrowiec?

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Pokrowiec na rakietę

Jeśli masz torbę lub plecak na rakietę i nie wkładasz dwóch w jedną przegrodę, to pokrowiec w zasadzie nie jest Ci potrzebny. Jeśli jednak zdecydowanie chcesz kupić pokrowiec - daj ogłoszenie we właściwym dziele, nie tu.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
cupcake
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 15 kwie 2012, 15:07

Re: Pokrowiec na rakietę

Ok. Na pewno dam.
Niestety nie mam ani plecaka, ani torby, więc pokrowiec to konieczność.
Ale pytanie o ten pokrowiec, do którego podałam link znajduję się chyba w odpowiednim dziale?
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Pokrowiec na rakietę

Oczywiście. Jakby nie było we właściwym, to by w nim nie zostało... ;) Odsyłam Cię do "Kupię" dla Twojego dobra, bo tam prędzej ktoś się zainteresuje tym niż tu. ;)

Ten pokrowiec jest squashowy. Być może zainteresuje Cię, że w Rzeszowie jest kilka sklepów sportowych z ofertą tenisową. Coś znajdzie się też w Łańcucie. Można podzwonić... ;) Może ppeter coś pomoże...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®

Wróć do „Inny sprzęt (torby, ubrania, akcesoria)”