Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas Barricade VII

Trochę po bandzie tego tematu :).

Patrzę na zawodników Adidasa na AO i jakoś Ci co grali w Barkach nadal pomykają w modelu VI ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Adidas Barricade VII

Zapraszam do zapoznania się z moją recenzją Adidas Barricade VII:

viewtopic.php?f=102&t=10940
qub
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:25

Re: Adidas Barricade VII

Vivid pisze:Trochę po bandzie tego tematu :).

Patrzę na zawodników Adidasa na AO i jakoś Ci co grali w Barkach nadal pomykają w modelu VI ...
Nawet Murray biega w VI malowanych na pomarańczowe VII... Coś musi być z tymi butami skoro czołówka raczej została przy VI lub promuje inny model. Osobiście zjechałem już jedne Barricade'y VI na betonie i kupiłem wersje z jodłą na wiosne, bo nie wiem czy VII to byłby dobry wybór... :::donknow:::
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas Barricade VII

qub pisze:
Vivid pisze:Trochę po bandzie tego tematu :).

Patrzę na zawodników Adidasa na AO i jakoś Ci co grali w Barkach nadal pomykają w modelu VI ...
Nawet Murray biega w VI malowanych na pomarańczowe VII... Coś musi być z tymi butami skoro czołówka raczej została przy VI lub promuje inny model. Osobiście zjechałem już jedne Barricade'y VI na betonie i kupiłem wersje z jodłą na wiosne, bo nie wiem czy VII to byłby dobry wybór... :::donknow:::
A znasz takie pojęcie jak 'przyzwyczajenie'? To nie t-shirt, ale buty, czyli dość ważny element gry.
qub
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:25

Re: Adidas Barricade VII

logigamer pisze: A znasz takie pojęcie jak 'przyzwyczajenie'? To nie t-shirt, ale buty, czyli dość ważny element gry.
To w czym umiejętność 'przyzwyczajenia' się do nowych butów jest gorsza niż ta u Federera czy Nadala? I nie wierzę żeby od grudnia nie był w stanie przyzwyczaić się do nowych butów, ani do żadnego innego swojego 'narzędzia'.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Adidas Barricade VII

qub pisze:To w czym umiejętność 'przyzwyczajenia' się do nowych butów jest gorsza niż ta u Federera czy Nadala? I nie wierze żeby od grudnia nie był w stanie przyzwyczaić się do nowych butów, ani do żadnego innego swojego 'narzędzia'.
Łatwo się przyzwyczaić do lepszego ;) Jeśli nowe buty ze znanych zawodnikowi powodów są lepsze to przyzwyczai się do nich szybko, jak coś tam mu się nie podoba, to nie będzie się męczył tylko weźmie stare. Poza tym zajrzyj do garderoby Feda na forum, V6 nie chciał zostawić ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
qub
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:25

Re: Adidas Barricade VII

wyczesany pisze:Łatwo się przyzwyczaić do lepszego ;) Jeśli nowe buty ze znanych zawodnikowi powodów są lepsze to przyzwyczai się do nich szybko, jak coś tam mu się nie podoba, to nie będzie się męczył tylko weźmie stare. Poza tym zajrzyj do garderoby Feda na forum, V6 nie chciał zostawić ;)
Tak tak, może z Murrayem będzie podobnie w tym sezonie, zobaczymy w czym wyjdzie na RG. Liczyłem po cichu że Djokovic dostanie swoją wersję Siódemek, ale nadal biega w poprzednim modelu... :(
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Adidas Barricade VII

qub pisze:To w czym umiejętność 'przyzwyczajenia' się do nowych butów jest gorsza niż ta u Federera czy Nadala? I nie wierzę żeby od grudnia nie był w stanie przyzwyczaić się do nowych butów, ani do żadnego innego swojego 'narzędzia'.
To uwierz. Zawodnicy z odpowiednią pozycją mogą wybrzydzać. Justine Henin grała wyłącznie w Barricade II.
A grała do oporu jednym z najgorzej ocenianych i niszowych jelit jakie można było kiedyś znaleźć.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Inny sprzęt”