Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Adidas Barricade VII

Kamil2371 pisze:...zaraz po zamówieniu Sportclub wysłał e-mail z wiadomością, że towar wysłany, co przeważnie robili następnego dnia, ale to raczej nic dziwnego, bo przecież w grudniu weszły na rynek.
Dzisiaj złożyłem zamówienie, nie na Barki VII ale w SportClubie i tak jak do tej pory.
Dzisiaj zamówiłem, dzisiaj zapłaciłem, dzisiaj wysłali. Także może miałeś pecha z tą wysyłką następnego dnia. ;)

P.S.: Oczywiście wliczam w to poniższe...
SportClub pisze:Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 14 00, w soboty i niedziele oraz w święta realizowane będą od najbliższego dnia roboczego.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Adidas Barricade VII

Recenzja Edward, recenzja mile widziana :-). Adidas to w ogóle nie "moja firma" (oprócz tenisówek), ale jak będą ok, to może po powrocie na kort w nie zainwestuję. ;-)
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas Barricade VII

bugaloo pisze:Recenzja Edward, recenzja mile widziana :-) Adidas to w ogóle nie "moja firma" (oprócz tenisówek) ale jak będą ok to może po powrocie na kort w nie zainwestuję. ;-)
El Diablo pisze:Dzisiaj złożyłem zamówienie, nie na Barki VII ...
:)
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Adidas Barricade VII

Dzięki Logi :-). Widać po Świętach mam jeszcze lekkie problemy z czytaniem... z przejedzenia rotfl.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas Barricade VII

Kapeć wygląda solidnie, ciekawe jak się będą zachowywały? Zanim zgram obuwnicze zapasy to już będą Barki VIII lub IX, ale jak Nike nadal będzie miało takie wzornictwo jak teraz prezentuje to będę się poważnie zastanawiał nad Adidasami. W sumie mogę powiedzieć, że wszystkie modele z serii Barricade od I do VII podobały mi się.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Adidas Barricade VII

Vivid pisze:W sumie mogę powiedzieć, że wszystkie modele z serii Barricade od I do VII podobały mi się.
Wizualnie, niekoniecznie funkcjonalnie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas Barricade VII

El Diablo pisze:
Vivid pisze:W sumie mogę powiedzieć, że wszystkie modele z serii Barricade od I do VII podobały mi się.
Wizualnie, niekoniecznie funkcjonalnie...
Tak, wizualnie. Miałem IV i jebutałem jak wielu innych na te skrzela rekina ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
masters
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 19 gru 2011, 17:50

Re: Adidas Barricade VII

Nawet fajna ta siódma odsłona. Na pewno lepsza od nowych CB i Vaporów. Zgadzam się z Vividem, że buty tenisowe Nike i Adidas zaczynają przypominać buty do biegania. Nie wiem czemu, ale na początek myślałem, że to buty dla kobiet, a nie dla mężczyzn. rotfl Choć może być to ciekawa oferta na ten rok, porównując z obuwiem tenisowym Nike.
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Adidas Barricade VII

Witam!
Więc dzisiaj dostałem butki w swoje ręce. Czym prędzej wypakowałem z kartonu i obejrzałem. Prezentują się po prostu pięknie. Idealnie trafiają w moje gusta. Zresztą, zobaczcie sami, poniżej prezentuję kilka zdjęć buta na nodze, ponieważ, kiedy je już przywdziałem, niekoniecznie chciało mi się je zdejmować :). Skoro już o tym napisałem, napiszę coś i o dopasowaniu buta. Mam bardzo chudą stopę, toteż ciężko mi znaleźć obuwie, które by nie "latało" na mojej nodze. Tutaj jest inaczej. W środku buta, mniej więcej na środku stopy, znajduje się dodatkowe zwężenie, coś na kształt hmm... "korytarza", co sprawia, że but idealnie trzyma moją stopę. Nie ma mowy o żadnych luzach, idealne dopasowanie i amortyzacja. Dla mnie jest to zaletą, ale osobom o szerokich stopach raczej nie polecam, ponieważ but może okazać się zbyt wąski. Co do wyglądu buta, nie będę się już specjalnie nad nim rozwodził. But, jaki jest, każdy widzi, jednemu się spodoba, drugiemu nie. Mnie podoba się bardzo i idealnie trafia w moje gusta, jak już wyżej napisałem.
Co do wagi buta, Barricade VII są moim zdaniem bardzo lekkie, jak na ilość pierdółek w nich zawartych, ale jednocześnie czuć but na stopie jak należy. Dla mnie bomba.
Cóż, po jednym dniu użytkowania niewiele jestem w stanie napisać o wygodzie, ale jeśli czuję, że nigdzie nie ma luzów i but idealnie się trzyma, to wiem, że będzie dobrze.
To chyba na razie tyle, co mogę napisać po użytkowaniu butów przez 1 dzień w domu na tzw. "rozchodzenie" czy też jak kto woli "wyłamanie" buta. Nie sprawdzałem jeszcze, jak zachowują się w biegu, przyspieszanie, hamowanie, itd., itp. Na to przyjdzie czas w weekend, kiedy udam się po raz pierwszy na halę. Niestety, hala to jedyna opcja w tej chwili na przetestowanie obuwia, jako że mieszkam w małej miejscowości, korty znajdują się tylko na otwartej przestrzeni, więc przetestowanie buta na mączce jest w tej chwili nieosiągalne.
Przedstawiłem Wam moje subiektywne odczucia po jednym dniu użytkowania Barricade VII, ale już czuję, że bardzo się polubiliśmy. Dla fanów Adidasa (m.in. mnie) jak znalazł. Zapraszam do dyskusji i jeśli o czymś zapomniałem, proszę pisać, ponieważ to moja pierwsza "mini recenzja", więc mogłem pominąć jakiś ważny aspekt. Chętnie odpowiem na każde Wasze pytanie. Pozdrawiam :).

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Adidas Barricade VII

Na chwilę obecną nie odpowiesz na nic. Trakcji, wytrzymałości, wentylacji bez prawdziwych testów nie ocenisz. Ująłeś właściwie wszystko co można było tylko na podstawie "domowego noszenia". Także wszystko. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas Barricade VII

Mam w tej chwili VI. Za jakiś czas przesiądę się na "nowszy model". Gratuluję zakupu! :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Adidas Barricade VII

Obiektyw pisze:Mam w tej chwili VI. Za jakiś czas przesiądę się na "nowszy model". Gratuluję zakupu! :)
No to recenzja porównawcza wręcz obowiązkowa. ;)
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas Barricade VII

El Diablo pisze:
Obiektyw pisze:Mam w tej chwili VI. Za jakiś czas przesiądę się na "nowszy model". Gratuluję zakupu! :)
No to recenzja porównawcza wręcz obowiązkowa. ;)
Uuuu, to sobie poczekasz :). Jeszcze chwwwwwwwwwiiiiiiiiiilę ...
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Adidas Barricade VII

Heh... Ja mogę poczekać, w końcu to nie buty dla mnie. Nawet połowy stopy mi w takie maleństwo nie wejdzie. ;-P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas Barricade VII

ED potrzebuje butów w rozmiarze ... combi :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas Barricade VII

Vivid pisze:ED potrzebuje butów w rozmiarze ... combi :)
Raczej SUV ;-P
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas Barricade VII

basic pisze:
Vivid pisze:ED potrzebuje butów w rozmiarze ... combi :)
Raczej SUV ;-P
Odniesienie było do termobagów ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PeRFEctRF
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 17 lis 2011, 14:31

Re: Adidas Barricade VII

Kamil2371 grałeś już w tych butach? Jeśli tak, to mógłbyś powiedzieć jak się spisują (trakcja, komfort, amortyzacja itd.). Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Kamil2371
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 9 maja 2011, 16:09

Re: Adidas Barricade VII

PeRFEctRF pisze:Kamil2371 grałeś już w tych butach? Jeśli tak, to mógłbyś powiedzieć jak się spisują (trakcja, komfort, amortyzacja itd.). Z góry dzięki za odpowiedź.
Niestety, jeszcze nie testowałem butów. Pogoda nie pozwala o tej porze wyrwać się na korty. W najbliższy weekend natomiast wybieram się pograć na halę. Także, jak tylko przetestuję, na pewno dam znać w tym temacie :).
BP_Rocket
Początkujący
Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2010, 21:29

Re: Adidas Barricade VII

Ja gram w VI chyba od marca i jestem bardzo zadowolony. Co prawda są to ciężkie z wyglądu i zabudowane buty, ale nie jest źle, bardzo dobrze trzymają stopę.

Wróć do „Inny sprzęt”