Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Buty New Balance MC 851?

Czy komuś z forumowiczów udało namierzyć się ww buty w Polsce? Może zna ktoś chociaż sklep/dystrybutora u którego można by popytać o planowaną/ewentualną dostępność? Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty New Balance MC 851?

Wątpię aby mieli w ogóle. Do tej pory nie mają 1187-mek. Dla rodzimego dystrybutora tenis to abstrakcja.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Buty New Balance MC 851?

No to wszystko jasne, dzięki ED. Zostają standardowo Stany... albo zdrowy rozsądek i rezygnacja z kolejnej, w sumie nie do końca potrzebnej pary ;-).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Buty New Balance MC 851?

Wiem co czujesz. Kiedyś dzwoniłem do NB czy mogą załatwić model w innej rozmiarówce szerokościowej. Nie, tylko to co jest...

Zresztą NB tenisowo u nas leży...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Buty New Balance MC 851?

Europejskie poszukiwania zakończone fiaskiem :-(. Przyjdzie chyba samemu wybrać się do Stanów na większe zakupy :-). Nie wiem czy zwróciliście uwagę w jakich butach śmigają dzieciaki od piłek i sędziowie ;-). Wydaje mi się, że właśnie mc851.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty New Balance MC 851?

U nas jest spory sklep NB, ale czy tam mają? Buty chyba nie są jakoś opisane na stojakach. Łapiesz, pokazujesz, ten :). Po numerach modelu pewnie by nie zatrybili :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Buty New Balance MC 851?

Byłem "wyznawcą" NB ze względu na szerokość stopy i wysokość śródstopia, ale ostatnio firma strasznie położyła jakość. Stare buty sprzed kilku lat są ok, a nowe 2 różne modele kupione w połowie tamtego roku (655 i 1004) pod koniec sezonu już się próły, mimo że były używane naprzemiennie 3 pary (dodatkowo Adidasy). Kolega co też od lat gustował w NB, miał to samo z ostatnimi butami (1002). Przeliczając czasowo wychodzi, że teraz NB sypią się po 3 miesiącach. Stare (sprzed 6 i 3 lat) używam już tylko do koszenia trawy ale nic w nich się nie rozleciało.
Ja przeszedłem na K-Swiss Stabilor (też trochę szerszy but i wyższy w śródstopiu). Dobre trzymanie, może trochę za ciężki, ale NB też nie są lekkie.
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Buty New Balance MC 851?

NB nigdy lekkie nie były. To były czołgi. Ponad 10 lat temu kupił jakiś model kumpel co też darł buty aż miło, i był zachwyt :).

A o płetwo-stopach to sobie Lechu67 możesz z Rogatym pogadać, EDek coś o tym wie ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Buty New Balance MC 851?

Akurat tym modelem zainteresowałem się ze względu na jego niską wagę ;-). I tak mam dłuższe "wakacje" od tenisa, więc nie jest to sprawa niecierpiąca zwłoki. Może same się jednak w końcu napatoczą ;-).

Wróć do „Inny sprzęt”