Oceń korty

Super
100%
1
Bardzo dobrze
Brak głosów
0
W porządku
Brak głosów
0
Ujdzie
Brak głosów
0
Do bani
Brak głosów
0
 
Liczba głosów: 1
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Ryki - Smecz

SMECZ Ryki

2 korty ceglane (mączka)

Lokalizacja: ul. Wyczółkowskiego 37, 08-500 Ryki; wjazd od ul. 15 Pułku Piechoty „Wilków” AK (najlepiej pytać o Szkołę Podstawową nr 2 , korty są wcześniej).

Kontakt : tel. 602 274 084, poczta@smeczryki.pl

Strona : http://www.smeczryki.pl

Opis : jest to ośrodek stosunkowo nowy (4 lata) i naprawdę dobrze utrzymany. Korty posiadają dodatkowe dobre sztuczne oświetlenie więc można grać od rana do późnych godzin nocnych. Nie mam wielkiego porównania, ale koledzy którzy mają bardzo chwalą nawierzchnię. Miejsca wokół kortu jest wystarczająco, może jak dla mnie z tyłu mogłoby być z metr dłużej. Ogólnie ośrodek bardzo przyjemny, można by rzec „na poziomie”.

Informacje dodatkowe : jest szatnia, WC, prysznice, cafe-pizzeria (pizzę mogę śmiało polecić), wypożyczalnia rakiet, można też kupić rakiety tenisowe i akcesoria (zakres na „miejscu” wiadomo ograniczony, na zamówienie większość modeli).
Właściciel jest jednocześnie trenerem tenisa oraz naciąga rakiety.
Yonex fan
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Ryki - Smecz

Tak się składa, że również znam te korty, ponieważ spędzam tam znaczną część urlopu. Żeby nie prawić zbytnich peanów, napiszę krótko: nawierzchnia najlepszej jakości, ceny super atrakcyjne, infrastruktura towarzysko-gastronomiczna na topowym poziome. Innymi słowy, jeśli ktoś będzie w okolicy w okresie letnim i potrzebuje przewodnika proszę o kontakt na PW. Warto.
P.S. Korty są tak przygotowane i mają tak świetny drenaż, że po naprawdę poważnej ulewie 1 h do 1,5 można komfortowo grać.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa

Wróć do „Inne miejscowości”