Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Termobag Babolat X6 Expert Roland Garros 2011

Babolat X6 EXPERT ROLAND GARROS 2011

Thermobag na 6 rakiet, dwie komory na 3 ramy każda z osobną boczną kieszenią.
Wymiary (cm): 76/24/34
Pojemność: 47 L

Obrazek

Po pierwsze bardzo ładnie skomponowane kolory – czerń, bordo i połyskujący szary. Tworzy to gustowny układ.

Może to drobiazg ale poza znakiem RG i napisami „Roland Garros”, „Paris” i „Frencz Open” nie ma tam nigdzie daty „2011”. Ja osobiście nie lubię takiego datowania.

Materiały wyglądają na solidne i są przyjemne w dotyku.
Podoba mi się podział bocznej kieszeni na dwie niesymetryczne kieszenie, jedna mniejsza i druga większa. Można osobno wrzucić klucze/kluczyki a osobno mieć dokumenty/telefon itd.
Projektanci pomyśleli też o wygodzie noszenia. Od wewnętrznej strony nakładek na ramiona jakie są na szelkach jest gąbkowy materiał o chropowatej powierzchni. Pewnie będzie pochłaniać pot (zobaczymy), a już mogę powiedzieć, że daje sporą wygodę po założeniu na ramiona.
Sensownie też rozwiązano otwieranie komór na rakiety (obie termiczne). Zamek „zakręca” do boku do samego końca szerokości kieszeni a nie jest tylko w linii prostej co bardzo ułatwia wkładanie i wyjmowanie ram jeżeli nosimy 3 w jednej komorze. Plus za myślenie :).
Zamki komór chodzą płynnie i miękko.
Z tyłu torby znajduje się uchwyt do przenoszenia, czasem może się przydać.

Na mnie torba robi dobre wrażenie, pozostaje ocenić trwałość ale na to potrzeba czasu.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Termobag Babolat X6 Expert Roland Garros 2011

Fajnie że w SC kolekcje są dostępne przed turniejem.

Vidziu Ty miałeś już torbę Babolata, te limitowane edycje są chyba większe niż standardowe o takim samym oznaczeniu "pakowności rakietowej"? Wymiary podane się pokrywają ze standardową 6-tką, a jednak torba wydaje się większa - złudzenie?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Termobag Babolat X6 Expert Roland Garros 2011

Trudno mi powiedzieć, miałem 12-tkę, była za duża i teraz kupiłem 6-tkę. Jest dość spora ale faktycznie to trzeba porównać rozmiarówkę. Jedno co mogę powiedzieć to jakość materiałów i wykonania poszła do przodu :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pozostałe”